Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aska1209

Jaki kolor salonu

Polecane posty

Salon 25m,nie jest za bardzo jasny. Mam kanape w kolorze bordowym z kremowymi poduchami,fotele w podobnej tonacji ceglaste.Podloga jasny dab. Chce zeby salon byl przytulny. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwijcie lekarza
pistacjowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym ci proponowala zlamana biel lub cos podobnego, ecru? uniwersalny, elegancki, rozjasni pomieszczenie i bedzie ladnie kontrastowac z kanapa; do tego mozesz zagrac kolorowymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kolorze poduch
jesli ci dobrze pasuja do kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pomoc. Chyba sie zdecyduje na jasne sciany,do tego zaslonki jasne w bordowe wzory.A co z dywanem,jasnego nie chce ze wzgledu na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać, że ten trend elementów betonu w mieszkaniu robi wrażenie i całkiem niezłą karierę wśród naszych klientów, którym zalecam płyty betonowe od VHCT.PL, ponieważ to wysoko zaawansowana technologia produkcji betonu, która zapewnia najwyższe standardy produkcji i jakości płyt betonowych. To po prostu najlepsza jakość na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowanazmiany
Myślę , że jasny kolor salonu jest bezpieczny, potwierdziło się to u wielu moich znajomych, a kolor jak zawsze można wprowadzić w dodatkach lub pozostać przy "jasnej" tonacji, ja kupiłam do swojego mieszania obrazy, które są świetnej jakości kopiami dzieł znanych malarzy , jest co podziwiać na stronie firmy DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/malarstwo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×