Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo smutna z tego powodu

nienawidze swojej pracy

Polecane posty

Gość Patryk32615
Dobrze się składa bo ja właśnie szukam ludzi którzy chcą więcej od życia niżeli mają i oferuję im finansową swobodę. Na pewno wielu z Was zignoruje tą wiadomość i to co przejdzie Wam kolo nosa bedzie wyłącznie Waszym problemem. Wierze w to, że każdy zasluguje na lepsze życie dlatego też dzielę się tym z osobami które naprawdę nie mają łatwo. To od Ciebie zależy jak potraktujesz tą szansę która zapukała właśnie do Twoich dżwi :-) p.rutan@mail.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk32615
Dobrze się składa bo ja właśnie szukam ludzi którzy chcą więcej od życia niżeli mają i oferuję im finansową swobodę. Na pewno wielu z Was zignoruje tą wiadomość i to co przejdzie Wam kolo nosa bedzie wyłącznie Waszym problemem. Wierze w to, że każdy zasluguje na lepsze życie dlatego też dzielę się tym z osobami które naprawdę nie mają łatwo. To od Ciebie zależy jak potraktujesz szansę która zapukała właśnie do Twoich dżwi :-) p.rutan@mail.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaWojdyga
Ja tez nienawidze swojej pracy.Chyba niedługo wpadnę przez nią w depresję!!Ostatnio coraz bardziej chodzi mi po głowie praca zdalna.Widzialam na stronie pracuj-online com sporo ofert pracy i chyba zacznę tak pracować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×