Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20-latka777777777

żylaki

Polecane posty

Gość 20-latka777777777

od paru ładnych lat żyły na moich nogach są bardzo widoczne. lekarz rodzinny powiedział, że to taki typ urody i że widac je tak bardzo, bo jestem szczupła (gdybym przytyła parę kilo to tkanka tłuszcz. by je trochę \'przykryła\') ale ostatnio zauważyłam, że zaczynają mi pękac naczynka. w mojej rodzinie żylaki występują dośc często więc chciałabym w porę zając się tym problemem: co powinnam zrobic? do jakiego lekarza się udac? co zrobic by się ich pozbyc i zapobiec kolejnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jednej cytrynie przez 4 miesiące i po żylakach i mięso nie jeść i słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja88888
czyli nikt nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna..
merkaba a na plamice myslisz, ze cytryna moglaby pomoc? mam takie czerwone kropki na udzie i mysle, ze to zwiazane z ze zlym obiegiem krwi bo pekaja mi tez naczynka. co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytryna ma dożo witaminy c naturalnej a nie sztucznej z tabletek i oczyszcza organizm z toksyn perz jest dobry na żylaki zwłaszcza jak bolą nogi to pomaga Ma właściwości antybakteryjne i antyseptyczne. Doskonale rozjaśnia skórę, oczyszcza i orzeźwia cerę, wygładza zmarszczki, a walczy z cellulitem. Jest bogata w witaminę C, która pobudza komórki do życia i stymuluje produkcję kolagenu. Sok z cytryny jest kwaśny, po rozcieńczeniu może więc być używany jako tonik. Przywraca skórze właściwy odczyn PH, ściąga rozszerzone pory i walczy z wypryskami. Dlatego nadaje sie głównie do pielęgnacji cery tłustej. Redukuje również przebarwienia skóry. Przydatny jest również do pielęgnacji włosów: hamuje łojotok i nadaje włosom połysk. Sok z cytryny delikatnie rozjaśnia włosy nadając im platynowy odcień. Wystarczy do ostatniego płukania dodać sok z połowy cytryny, aby nasze włosy uzyskały efektowny wygląd. Amerykańscy uczeni odkryli, że jeden ze składników olejku cytrynowego spełnia w naszym organizmie ważne zadanie - podnosząc w wątrobie i jelicie grubym aktywność określonych enzymów, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych ! Staje się przez to ważnym sprzymierzeńcem w walce z nowotworem piersi, żołądka, płuc czy skóry. Zawartość beta-karotenu i witaminy C jest w cytrusach tak wysoka, że zjadając codziennie jeden 150g owoc, pokrywamy nasze zapotrzebowanie na te składniki na najbliższe 24 godziny, minimalizując jednocześnie ryzyko zachorowania na grypę. Przygotowując tropikalne potrawy, powinniśmy pamiętać o odrobinie masła lub oliwy - wówczas zalety zdrowotne cytrusów będą pomnożone. Tłuszcz sprawia, że nasz organizm łatwiej wchłania substancje odżywcze zawarte w owocach. Bioflawonoidy wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych, szczególnie żył oraz naczyń włosowatych, jak również pomagają w walce z żylakami i skłonnościami do “łatwych siniaków”. Cytryna jest cennym lekarstwem zapobiegającym różnym dolegliwościom. Jej właściwości antyseptyczne oraz czyszczące są cenne dla tych wszystkich, którzy są podatni na takie choroby jak stwardnienie tętnic, infekcje oraz goraczkę. Zdolności cytryny do wzmacniania ścian naczyń krwionośnych pomagają w zapobieganiu chorób układu krążenia oraz krwawiącym dziąsłom. Cytryna jest również pożyteczna jako ogólny środek odżywczy pomocny w chorobach przewlekłych. Dla utrzymania naszego zdrowia w doskonałej kondycji należy często sięgać po cytrynę. Sok z cytryny jest dobry na przeziębienia, grypy, szkarlatynę, infekcje klatki piersiowej. Sok cytrynowy działa również jako środek odżywczy i wspomagający wątrobę oraz trzustkę, poprawia apetyt oraz pomaga w łagodzeniu kwasowości żołądkowej, wrzodów, artretyzmu, skazy moczanowej oraz reumatyzmu. Stosowany jako płukanka, sok z cytryny łagodzi bóle gardła, zapalenie dziąseł oraz wrzody w jamie ustnej. Zewnętrznie sok z cytryny może być zastosowany na trądzik, grzybicę międzypalcową, odmrożenia, użądlenia, grzybicę wywoływaną przez dermatofity, oparzenia słoneczne czy brodawki. Do innych zastosowań cytryny należy również pomoc w leczeniu opryszczki. Sok z cytryny to również niezbędny składnik wykorzystywany do produkcji różnego rodzaju maseczek na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie zakwasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teklalala
"Po kilkutygodniowym stosowaniu zauważyłam naprawdę ogromną poprawę. Moje nogi zaczęły wyglądać pięknie, a ja znowu czułam się jak kobieta. Stosuję preparat już od kilku miesięcy, a po żylakach po prostu nie ma śladu! Mogę znowu z dumą pokazywać swoje nogi, zakładać sukienki i spódnice bez obaw, że ktoś krytycznym okiem spojrzy się na moje nogi! " varosin forte, recenzja z https://opinie-o.pl/2018/02/27/varosin-forte-max-moja-ostatnia-nadzieja-na-zylaki/ brzmi to sensownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×