Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agguulec

pomocy!!! co na blizny???

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej dbac wcześniej o ciało i skóre,ja nie mam blizn. Po operacji to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo intryguje usuwanie blizn za pomocą wymrażania jej ciekłym azotem. Któraś z dziewczyn o tym pisała i jestem ciekawa, jak azot może pomóc w usunięciu blizny. Ktoś to chyba robił w Bejda Medical.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio Oil kupisz w Aptece,dzisiaj sobie kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Bio oil pomaga? Jaki kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej dbac wcześniej o ciało i skóre,ja nie mam blizn. Po operacji to już inna sprawa. SUGERUJESZ ŻE LUDZIE Z BLIZNAMI NIE DBALI O CIAŁO? Jeszcze zobaczymy.. dbać wcześniej... wczesniej przed czym? wcześniej przed wypadkiem albo wczesniej przed chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po terapii mikroigłowej (3 zabiegi w odstępach 3 tygodni). Mam bliznę po oparzeniu, po zabiegach z pewnością bardzo wyrównała się jej powierzchnia, nie ma takich "ostrych" krawędzi. Blizna nie zniknęła, ale jest mniej widoczna, bardziej podobna do normalnej skóry, ja jestem zadowolona i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz22
Witam Czy któraś z Was robiła zabiegi na blizny w Extravaganzie Wy-SPA Urody w Warszawie? Podobno robią tam zabiegi na to,ale chciałam się troszkę dopytać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza maść to przystojny inteligentny partner :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli są swiezę to można zastosowac maść ,jesli przedawnione ''' to raczej niewiele pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zabiegi laserem. teraz jest promocja w Wellderm i jeden zabieg kosztuje stówkę. seria pięciu zabiegów i po bliźnie - http://wellderm.pl/promocje/pozegnasz-sie-z-blizna/ . to rozwiązanie daje największą gwarancję usunięcia blizny podczas gdy porządniejsze maści kosztują pod dwie stówy a gwarancji nie ma żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stare blizny to niewiele można poradzić poza bardzo radykalnymi zabiegami. Na wmiarę świeże rewelacyjny choć zapomniany Balsam Szostakowskiego (w aptekach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robiłaś sobie ten zabieg w Wellderm? czy to bolesny zabieg? faktycznie widać efekty od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkajot
ja na blizny po wypadku używałam oleju tamanu, zamówiłam na allegro taki jak ten: http://allegro.pl/olej-tamanu-100-egzema-rozstepy-tradzik-50-ml-i5066871638.html i stosowałam go kilka ładnych miesięcy wcierając w naprawdę solidną bliznę. nie zniknęła do końca i na pewno nigdy się jej nie pozbędę ale naprawdę ten olej ją rozjaśnił i nie jest już taka jakby płytka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na blizny po operacji kolana
ja robiłam mikroigły MFRF takie jak opisują tutaj - blizny-rozstepy.pl. Moja roczna blizna po operacji urwanego kłykcia znikneła powiedzmy w 90% - ja nadal ją widzę ale nie przeszkadza - zobaczymy jak będzie po wakacjach i opalaniu ale raczej będę mocny filtr bo to świeża skórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blizny pooperacyjne to nie ciekawa sprawa a wiem co piszę. jeżeli od razu nie zacznie się działać to potem można mieć spore problemy z ich usunięciem. pomijając wszystkie maści to bardzo dobrym sposobem jest smarowanie olejem tamanu. mi po nim blizny szybciej się goiły. wsmarowywałam go w nie 2 razy dziennie. nie jest bardzo drogi a faktycznie działa. używałam tego http://esent.pl/pl/p/Olej-Tamanu-20-ml-Organic-tloczony-na-zimno/37 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaZ
Polecam zabieg laserem ResurFx. Mi wystarczyły tylko 3 takie zabiegi by moja blizna po oparzeniu byla prawie niewidoczna. Chodziłam do Vici Clinic w Krakowie. Mają aktualnie dobrą cenę, przy zakupie 2 zabiegów trzeci dostaje się gratis. Zabieg jest bolesny ale można zastosować maść Emla, która trochę łagodzi dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej udać się do specjalisty jakim jest doktor Jędrys. Wykonuje ona zabieg laserem frakcyjnym i jest to bardzo skuteczna metoda usuwania blizn. U mnie już nie ma po nich ani śladu. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię ingerować zabiegami w organizm, jeśli to nie jest koniecznie. Dlatego szukałam mniej inwazyjnego rozwiązania. I tak jestem po kuracji plastrami Sutricon. Blizny po usunięciu pieprzyka praktycznie widać, zjaśniała, stała się cieńsza, Same plastry nie odkleiły mi się ani razu podczas czteromiesięcznej kuracji, nie "ciągnęły" i można je było ciąć - wychodziło ekonomiczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPERMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×