Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr z Poznania

Szukam dyskretnej kochanki

Polecane posty

Gość Piotr z Poznania

Szukam dyskretnej kochanki na dłuzej, ja zonaty 31 lat. Zależy mi na zdrowiu i dyskrecji. Nie wypowiadam sie dalej na forum, proszę o oewentualne pytania na maila: python24@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjny prawiczek powraca
Gratuluję przenikliwości i bystrości . Jeszcze chętną na sponsora to tu można znaleźć ,ale darmową kochankę to raczej nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karin33
Szkoda ja nie jestem z Poznania, a czuje ze ty jestes ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karin33
Szkoda ze nie jestem z Poznania, bo czuje ze ty jestes ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek doświadczony
A ja czuję że ten gość to pierdoła :) Bo szuka na erotycznym dziale kafeterii :) tzn niby dział odp. ale to co się tu wyrabia to ludzkie pojecie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek doświadczony
Jak Monthy Python nie wiem co tam śmiesznego :) ps napradwę autor powinien przemyśleć zamieszczanie anonsów erotycznych na tym forum , bo jedyne co może go tu spotkać to żart w stylu F23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek doświadczony
no np podszyw w stylu : kręcą mnie panowie Typu Bears a mój zwieracz chętnie przyjmie gorącego zaganiacza . :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak taki jestes bohater to sie przyznaj swojej żonie ze ja zdradzasz. Wszyscy tacy cwani jak sa anonimowi. Kopnie Ciebie w dupe zapewne i przejrzysz na oczy co straciłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka wieczorowa porąąą
ja jestem chętna, mam 20 lat, szczupła 48kg, 170cm wzrostu ciemna karnacja nie mylić z solarium. Jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
znam jednego pythona a nawet szczurka i bobika Hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mieszkasz na Głogowskiej
bo o ile mi wiadomo, to żona cie zostawiła 6 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione w sieci: Od dłuzszego czasu mam ochotę na obustronny oral, nie mam doswiadczenia w seksie m/m. Szukam równie niedoswiadczonego lub początkujacego kumpla. Interesuje mnie dłuzsza znajomość, dyskrecja, zdrowie... Na początek pieszczoty i obustronny oral, potem zobaczymy. Jestem zonaty- zalezy mi na dyskrecji. Mile widziane zdjęcie -ale niekoniecznie. Proszę o oferty tylko od zdecydowanych na spotkanie. Poznan i okolice. kontakt: (python24@wp.pl) Ty szukasz kochanka czy kochanki??? Jesteś gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×