Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

Depilacja laserowa - Krakow

Polecane posty

Witam. Czy jest kots kto moze mi polecic jakies dobre studio depilacji w Krakowie? Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie
Ja byłam w Nowomedzie na Ruczaju. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie
Efekt jest super. Byłam 3 razy i różnica jest niesamowita. Depilowałam włosy na brodzie. Teraz zastanawiam się nad bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na razie tez o twarzy mysle. A jak cenowo to wyglada, mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie
Jest przedział cenowy od 150-250 zł. W zależności od ilości owłosienia. Ostatni raz byłam w październiku ubiegłego roku. Teraz może trochę cenę podnieśli. Ja narazie brody już nie potrzebuje robić. Wiem że bikini kosztuje 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie
Tak, to jest ich strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. ja robie zabiegi w gabinecie Estetica na sławkowskiej. maja tam najlpeszy laser - light sheer z tą dużą głowicą a dodatkowo mają takie urzadzenie chłodzące. zabiegi w ogóle nie bolą. mialam 3 zabiegi i juz mam niewiele wloskow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaWu
widze ze jakas dziewczyna tez chodzi do Estetici :) moze nawet kiedys sie minelysmy :) ja rowniez polecam to magiczne miejsce. ja mialam juz 4 zabiegi i zostaly mi jakies pojedyncze niedobitki. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenarii
bo Klinika Estetica jest dobra tez chodze tam czy na depilacje czy na jakies inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Cenie ten gabinet przede wszystkim za pelen profesjonalizm i bardzo dobre podejscie do klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binia1234567890
Polecam klinikę Dr Legrand przy ul. Zamkowej. Sama przetestowałem i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie udało się uzyskać po serii zabiegów. Świetny sprzęt, piękne wnętrza, wykwalifikowana kadra, a do tego pyszna kawa. Lubię tam wracać! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam depilację laserową w MTT Estetica. Jest to chyba jeden z lepszych gabientów medycyny estetycznej w tym mieście, a byłam już w kilku. Ich jakość bardzo się odznacza, a zabiegi są wyjątkowo trwałe. Bardzo polecam to miejsce - mają świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się za sprawdzonym salonem urody, który oferuje depilację laserem. Jeżeli pójdziemy do osób, które nie znają się na tym t możemy doznać poparzeń. Od siebie mogę wam polecić salon urody www.sofibeauty.pl który znajduje się w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne lasery mają na stanie w Beauty Skin, ja miałam robioną depilację przez Thunder i bardzo sobie chwalę efekt. Włoski zniknęły i nie odrastają a wcale nie musiałam dużo zabiegów robić wystarczyły 4 i koniec. Klinika ma swoją stronę - https://www.beautyskin.com.pl/, można sobie tutaj podejrzeć ceny i opisy konkretnych laserów. Samą technikę depilacji dobierają na miejscu indywidualnie pod osobę i dany przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak naprawde jest tyle laserów ze trudno sie zdecydować. Ja zdecydowałam sie na laser Light sheer i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie już udało się uzyskać ( wykonałam 3 zabiegi) seria to 4-6 zabiegów to zalezy jakie włosy. Do tej pory borykałam się z problemem wrastających włosków i muszę przyznać ze po depilacji laserowej mój problem znacząco się zmniejszył. Polecam wszystkim depilacje laserowa. Korzystałam z zabiegów w estetica na Sławkowskiej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama sie ostatnio zdecydowałam. Długo szukała miejsca, bo w przeszłóści miałam negatywne doświadczenia z ipl (włoski odrosły). I tym razem szukałam gabinetu, w ktorym rzeczywiście mogłabym uzyskac dobry efekt depilacji laserowej. Jednoczesnie zależalo mi na urządzeniu bezpiecznym oraz delikatnym ( mam niski prog bólowy tak więc nie chciałam aby mnie bolało).

Wykonywałam w instytucie Bielenda.  Pozwolę sobie tutaj dac namiary: https://instytut.bielenda.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Polecam bo efekt jest trwały i jest to laser, którym można depilować również w słoneczne dni.Instytut mieści się w Krakowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×