Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisilyyyy

od 10mc nie moge znalezc pracy i nie mam juz sily szukac

Polecane posty

Gość sisilyyyy

jetsem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooojjj
ja też :( nawet od 12stu prawie - i szans niewidać poza hipermarketami chyba bo nawet w sklepach z ciuchami mnie niechcą - a studia skończyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaWkropeczki
Ja też szukam bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadankomamtakie
ja szukam od 15 :-( porazka. ale zachcialo sie studiow pedagogicznych to sie teraz cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaWkropeczki
Ja myślę, że to nie nasza wina. Niestety żyjemy w kraju, w którym jest ogromne bezrobocie, dużo ludzi dostaje pracę po znajomości :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziweczyyyny
mi tez zachciało sie studiów dziennych, a teraz efekt - pracy brak! moje koleżanki po liceum sa już w sieciówkach zastępczyniami kierowniczek, a ja po studiach szukam nadal pracy!!! jeszcze trochę i zadzwonię do ktorejś z nich i poproszę żeby mnie do sieciówki pod siebie przyjęły, bo nie mam widoków na pracę jak narazie - nie ma w ogóle ogłoszen dla osób które nie konczyły zarządzania lub ekonomii :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziweczyyyny
w pup też ofert brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziweczyyyny
jeszcze troche i do biedronki trafie buahahaha ;P moze tam mnie przyjmą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane babeczki
częściej zagladajcie na gumtree tam jest mało ogłoszeń ale za to tez i mniej posredników którzy pasożytują na bezrobotnych te wszystkie firmy łowcy głów biorą grubą kasę za rekrytacje a czasem nawet umowa mówi że jak mi znajdziecie przcownika np do księgowości to dostajecie 50% wynagrodzenia tej pani przez cały okres próbny oprócz opłaty stałej Moja rada szukajcie przez gumtree tam jest mniej wyzyskiwaczy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaWkropeczki
Wiecie co, ja też żałuję, że skończyłam studia dzienne. Powinnam była pójść na studia zaoczne i zdobywać doświadczenie. Bez doświadczenia nie mozna znaleść pracy. Bez sensu to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilyyyy
ja jestem ppo ekonomii dziennie licencjat w wakacje wyjezdzlaam za granice aby sobie zarobic i to akurat dziala na moj minus:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaWkropeczki
Ja tak myślę, żeby z CV wyrzucić studia i moze wtdey mnie gdzieś przyjmą, chociaż do hotelu na recepcję :-). Też jestem po kierunku ekonomicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilyyyy
jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniaczkaaaa
a ja mam pytanie moze ktos wie na czym polega praca w biurze kredytowym - pracownik biurowy czy to nie jakies podejrzane? mzoe to namawianie klientow na kredytu i od tgo prowizja?nie wiem czy wysylac cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaksiegowa
a ja szukam stazu/przygotowania zawodowego w biurze rachunkowym. myslicie ze znajde takie biuro ktore zechce kogos na staz z pup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpekkk
a ja licencjackie studia wybralam dzienne, mgr- zaoczne i w tym czasie zdobywalam niby jakies tam dosw. a i tak pracy nie mam od pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×