Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meaaa

ODDAM suknię ślubną!

Polecane posty

witam, chętnie oddam komuś suknię ślubną. nie przywiązuję wagi do \"pamiątek\" nie chce mi się też bawić w sprzedaż a może komuś się przyda. używana raz oczywiście :P po weselu wyprana w pralni chemicznej, od trzech lat wisi w szafie... na wzrost ok. 178 cm, na osobę szczupłą - nie pamiętam jakie wymiary wtedy miałam a suknia jest u teścia w szafie :P jesli komus zależy to mogę zmierzyć, ale nie wiem czy jest sens, bo można suknię troszkę popuścić lub zwęzić w pasie a gorset jest wiązany więc wejdzie na każdego (wtedy miałam biust 80 C) suknia bez welonu bo uległ zniszczeniu :D kolor śnieżnobiały, dwuczesciowa, dół na halce i usztywniany gorset wiązany na ramiączkach jesli ktos jest zainteresowany niech pisze tu lub na maila meaekkm@tlen.pl zwróci mi tylko koszt wysyłki - za suknię nic nie chcę jest w stanie idealnym :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aadd91dcdc10a3ec.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/73c82ed6a4452e73.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły gest :),aż mi się ciepło na sercu zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVE-25
napewno przyda sie jakiejs kobitce :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby tylko ktoś nie zechciał na Tobie zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie brzydka ta suknia
ale nie o tym jest temat. Powiem Ci tylko zebys uwazala bo ktos ja wezmie, rzekomo dla siebie a sprzeda ja za 600-1000zl na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
nie wiem kto by dal 1000 zl za uzywana suknie jak za 800 zl mozna nowa i ladna kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbryk
Tak? Zgadnijmy gdzie... Chyba nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka, niebrzydka - zdjęcia kiepskiej jakości to nie wiem jak to oceniłaś :D mnie tam się podobała, zresztą sama wybierałam projekt i była szyta specjalnie dla mnie, więc taka jaką sobie wymarzyłam nie sądzę by można na takiej sukni dobrze zarobić mam nadzieję, że ktoś ją przyjmie i zrobi z niej dobry użytek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sobie szyłaś? Ile dałaś, jeśli możesz napisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyła mi ją kobitka w prywatnym domu, kiedyś szyjąca dla Domu Mody własnie suknie ślubne, wyszła mnie 1400 zł 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie brzydka ta suknia
Każdy ma inny gust :) Nie wiem ile teraz kosztują suknie, nawet jeśli mniej to lepiej żebyś Ty na niej zarobiła niż jakiś oszust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko. Dobrze, że nie w jakimś podejrzanym salonie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnvnvvhfg
suknia bardzo ładna, ale tylko dla pięknej figury, bardzo ładnie wyglądała na Tobie. nie potrzebuję sukni, ale za piękny gest zagłosowałam na córę Twoją, super roześmiany dzióbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jnvnvvhfg - dziękuję :) a chętna na suknię już się odezwała na maila :) tak więc nieaktualne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukajaca suknia
ładna suknie za 800zł nowa? a przestan, to juz nie te koronki i koraliki co w sprowadznych sukniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×