Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joelogichetch

!!!!!pralka!!!!!

Polecane posty

Gość no ela i jerzy to sie
ja 6 lat temu kupiłam niepopularne i zbierające złe recenje ardo. przyznam kupiłam dlatego, że do małej łazienki potrzebowałam wąskiej pralki (33 cm), a ta poza dobrymi parametrami , jako jedyna przy tych wymiarach miała beben na 5 kg wsadu . do tej pory chodzi gra i buczy bezawaryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrnhrt
moja Amica ma te wszystkie funkcje kosztowala chyba cos 900zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki. Kup taka co ma najdłuższa gwarancję, pierz w możliwe najniższych temperaturach, może chodzić głośno (do pralek stosuje sie dwa rodzaje silników ten głośniejszy ma więcej zalet, minusy również :). Przykro mi ale obecne pralki to faktycznie jednorazówki. Panie piszą o firmach ale firmy maja tez modele ................ Uważam że do AGD trzeba mieć trochę szczęścia, produkcja taśmowa, coś albo ktoś spartoli i po dwóch praniach ........ serwis :(. Kieruj się własna intuicja (nie firmom), może ta pralka okaże się najlepsza na świecie. Ps. do pralek firmowych bywają zamienniki, tak jak do samochodów, ale trzeba się trochę znać co i jak ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijaka
Pralek nie naprawiam, nigdy nie dawałam do naprawy. Chyba szczęście, generalnie nigdy nic nie dawałam do naprawy. No, 2 razy tv Otake, ale staruszek miał ok 16 lat!!! Ciągle chodzi, ale mąż chciał jakiś taki lepszy z dużą rozdzielczością czy coś w tym rodzaju... Dobra wracamy do tematu. Praleczkę zmienialiśmy w grudniu ub roku, staruszka (też działała ok 9 lat!) kupiliśmy urządzenie MPm z bocznymi drzwiami i niebieskim wyświetlaczem, gdzie jest wszystko opisane. Pierze dobrze, na szczęście nie ma śladów po proszku. Nie trzęsie się na boki i chodzi na tyle cicho, że można w nocy nastawić na taryfę. Zawsze taniej, a nie muszę specjalnie wstawać, bo jest możliwość nastawiania włączenia z opóźnieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axsa
Hej Do 3000pln nie kupisz dobrej pralki. Wszystkie w tym przedziale cenowym się psują . Moja rada jest taka: Kupić najtańszą ze znanych popularnych marek,najlepiej bez dodatkowych bajerów no i aby serwis był na miejscu. Ranking pralek http://www.nokaut.pl/pralki/ranking.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×