Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agness311

zwykłe zapytanie

Polecane posty

Gość agness311

mam załozoną zwykła miedziana spiralke i dalej stosujemy stosunek przerywany czy to zmniejsza ryzyko ciązy czy tez tak robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness311
odpowie mi ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borrnka
niestety, nie odpowiem na twoje pytanie - nie orientuje sie w spiralach:) .. ale nie licz na wiele ze strony tych forumowiczów. tutaj tworzą sie klitki i kółka wzajemnej adoracji. kazdy patrzy na siebie i swoich z topiku..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj noo
mi spirala wypadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness311
wiem ze tu czasem cięzko o logiczne wypowiedzi ale wierze jeszcze ze istnieją i wartościowi ludzie no ja nie ejstem tez pewna co do skutecznosci tych spiralek dlatego chciałam zapytac osoby które je mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooojjjjj
spirala daje tyle że jak dojdzie do zapłodnienia to dzidziuś niema się gdzie zagnieździć i dochodzi do poronienia... i w czasie kilku lat stosowania mogłaś być już kilkanaście razy w ciązy i nawet o tym niewiesz... ale może kiedyś w niebie spotkasz aniołki swoich dzieci.. chyba że spirala wypadnie albo się przesunie to ciąża się może zachować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness311
straszne to co napisałas mi lekarz mówiła ze jak sie ma spirale to nie obcji zajscia w ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbietaaaa
a ja chciałbym dowiedziec sie czy mozna miec wkładke miesiączkowac i byc jednoczesnie w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx9
mając spirale ciąże zdażaja sie bardzo żadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajurajuu
agness311:-)po co wydawałas kase na spiralke,po co ryzykujesz nadzerke zakładajac spiralke.Tylko po to aby nabaic sie nerwicy seksualnej spowodowanej stosuunkiem przerywanym :-) Idz Ty lepiej do ginekologa,niech on Cie poduczy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz cos w sobie i nie wiesz jak to dziala? spirala ma na koncu jakis tam metal,ktory pwooduje,ze sciany macicy sa w ciaglym stanie podraznienia,przez co jajeczko zaplodnione nie moze sie zagniezdzic...wiec teoretycznie kazde zaplodnione jajeczko,ktory wychodzi z jajowodu musi wypasc-dlatego niektorzy mowia,ze poronienie,bo z tego mogloby byc dziecko... dla mnie sam fakt ciaglego podraznienia scian macicy,to wystarczajacy powod,by tego nigdy nie zalozyc....jak skoncze moja prokreacje,to maz pojdzie na zabieg i problem z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spirale mirene z hormonem. I wcale sie stresuje stosunkiem przerywanym:) A to że spirala działa poronnie to poglądy z XV wieku!!!! Najlepiej zapytaj lekarza, wiem że przy hormonalnej wkładce ryzyko ciąży jest baaaaaaardzo małe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajurajuu
Ksania-Ty tez stosujesz wraz ze spirala stosunbek przerywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAA
TAAA ryzyko ciązy bardzo małe bo zapłodnione jajeczko niema się gdzie zagnieździć i tyle - ciąży wtedy niema ale dziecko być mogło z tego przecież !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaaaaaz
ja mam mirene ze 3 lata i maz przewaznie konczy we mnie. Nie na to wydalam tyle forsy,zeby stresowac sie stosunkami przerwanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness311
dzieki dziewczyny za odpowiedzi troche sie dowiedziałam dzięki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×