Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polny maczek

Wiem o zdradzie faceta koleżanki

Polecane posty

Wiem , że facet koleżanki ją zdradził a ona mi się żali ze zauważyła u niego w portfelu prezerwatywe. Do tej pory nic jej nie powiedziałam ale szkoda mi jej. Co wy byście zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia21
ja bym powiedziala, jesli to jest bliska kolezanka i jesli ci sie zali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST SPRAWA MIEDZY NIMI
nie powinnas sie wtrącac. Czasem jest tak, ze facet skłamie i powie, ze nie zdradzil, nigdy sie nie przyzna, a ona nie bedzie chciała Cie znać, bo w jej mniemaniu chciałaś ich rozdzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , bo mój facet i jej facet to koledzy i mój facet poznał tą laskę z którą ją zdradził i o wszystkim mi powiedział. Wiem ,że to prawda. Ja tą koleżankę znam w sumie przez mojego faceta we wczwórkę się zakumplowaliśmy . Ona mi się zaczęła zwierzać ale widze ze i tak by się z nim nie rozstała mają dziecko , drugie dziecko jest tyko jej. Ona chce żeby dzieci miały ojca tylko ,że on się chyba na to nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam facetowi mojemu ,że nie powiem bo to kumple są i ja to wiem w tajemnicy , ale mam ochote mu powiedziec co o nim myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepuku
ja bym powiedziała byłam w takiej sytuacji- wszyscy wiedzieli, ze jestem zdradzania tylko nie ja...potem się okazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej
szkoda, zeby byla z takim dupkiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej
schrzani jej zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie jesteście
przecież ona MUSIIIIII z nim być bogo kocha, bo ma znim dziecko i ktoś te dzieci musi utrzymywać.... a dupa, pieprzyć dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jej anonimowy lis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jej anonim
ja bym tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak - on to wódka a ona to zakąska - czy już wiesz czego robić nie powinnaś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssss
albo maila i napisz co to za kobieta to sama wyśledzi sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam że może ten anonim to nie jest zły pomysł - zaszczepisz w niej podejrzenie a co ona dalej z tym zrobi to w sumie już jej sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupidupi
nie gadaj, zawiedziesz zaufanie między Twoim facetem a Tobą , on zaufał i to jest ważne- pomyśl jak Ci z tym bedzie jak się wyda że jestes taką gadułą- juz nigdy nic nie bedziesz wiedzieć albo dostaniesz kopa. Poza tym nie mów tej kobiecie że on ją zdradził to nie Twoja sprawa ,ona sama to wykryje, jak ne teraz to poźnie. Jest dwójka dzieci i w czym jej pomożesz jeśli ona jego wystawi za drzwi a potem będzuieTobie płakać jak bardzo jej cięzko. Pilnuj swoich relacji i zostaw innych ..to moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaasne
najlepiej zamknac oczy i udac, ze wszystko jest super:o biernosc i wygoda:o gratluje:o pozniej sie dziwi, ze nikt nie reaguje jak dzieci sa bite i gwalcone:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie będziesz miała niepodważalnych dowodów zdrady (np. zdjęcia, nagrania) to nic nie mów, nie wtrącaj się. Bo może się okazać, że koleżanka uwierzy facetowi a nie Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz!!!!!!!!!!!!!ja tez bylam w takiej sytuacji ze mnie nikt n ie powiedzial i mialam zal kobiety chca wiedziec tlyko glupie nie ccha powiedziec i to jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaasne
zawsze moze poinformowac ja anonimowo!!! po co kobieta ma meczyc sie z tym dupkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnych znajomych ma ten facet, że nie tylko zdradzają, ale też się chwalą. Głupio zrobiłaś, że obiecałaś, ale można to odkręcić w ten sposób: idziesz do faceta i mówisz mu, że uważasz, że postąpił podle, obiecałaś mu przez pomyłke, ale teraz postąpisz zgodnie ze swym sumieniem. I mówisz. Najlepiej jedno i drugie również przy tej koleżance. Zgadzając się na milczenie, dajesz przyzwolenie na takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat.........
Mialam kiedys taka ytuacje, ze wiedzialam i powiedzialam kolezance o zdradzie jje obecnego a wtedy przyszlego meza... i potem zalowalam, bo sie pieknie wytlumaczyl a ja nie majac dowodow wyszlam na zazdrosnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dowiedzialam o zdradzie od kolezanki On nie wie od kogo to wiem ale dobrze ze mi powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie sie wytlumaczyl...kurwa no wyjde z siebie a niech sie tlumaczy i tak wyjdzie zniego chuj!!!!!!!!!!!bardzo dobrze ze powiedzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jej anonimowy lis
dlatego wsciekla zona mozna tak ta sytuajce pokierowac zeby nie wyjsc na zazdrosnicy ale tez pokazac ze facet jest nieuczciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jej anonimowy lis
soryy energiczna mialo byc, a nie wsciekla zona - jestescie mylaco podobne w stylu pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadaj z tym który zdradził. Powiedz co wiesz i co o tym myślisz, a także co zrobisz zrobisz jeżeli koleś nie wyciągnie z tego żadnych wniosków. Powiedz mu że takie rzeczy PO PROSTU wychodzą. Jeżeli chce być z Twoją przyjaciółką, to jej to jakoś wynagrodzi i zmieni się, jeżeli nie - to i tak jest rozbita rodzina. Faktów nie cofniesz, ale jeśli jesteś w stanie ugrać to tak, aby chłop się zreflektował i zmienił, a Twoja przyjaciółka miała z nim dobre życie to jest to jedyne dobre wyjście. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×