Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrrrr..............

Dobre leki na biegunkę

Polecane posty

Gość merryy
ja mam problem ze wzdęciami czasem nic nie jem , a brzuch robi sie jak wór badania w porządku staram się stosowac dietę i nici! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incase
W większości przypadków jest to choroba cywilizacyjna; dużo kredytow, częste rozstania, dużo spraw do zalatwienia nerwica itp. itd a wystarczy zająć się naprawdę przyziemnymi rzeczami i nie myśleć o niczym więcej. Nawet w zimie można dla otuchy kupić jakiś kwiatek w doniczce i cieszyć się przesadzając go w nową zięmię. Czasami trzeba mieć wszystko w dupie i zająć się ogrodnictwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohitomo
ja na biegunke brałam nifuroksazyd, probiotyk, może być docoflor albo enterol, warto pić orsalit żeby uzupełnić elektrolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podczas biegunki nie stosuje zadnych stoperanow zeby nie zatrzymywać w ogranizmie tego co ja spowodowało, stosuje lekką dietę a do tego lactoral, probiotyk ktory wspomaga pracę układu pokarmowego, rozpuszczony w szklance wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dziewczyny popieram wpis powyżej spróbujcie probiotyków!! Mi na przykład pomogły w znacznie. Wiadomo nie wyeliminowały całkowicie napadów ale mam je znacznie mniej. Też brałam enterol ale teraz biorę probacti troszkę droższy ale lepszy. Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie bo wiem jak to męczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreleki
znam orsalit, podawałam dziecku przy biegunce i sama tez testowałam. uzupełnia elektrolity, człowiek czuje się lepiej. probiotyki na pewno nie zaszkodzą, jest ich sporo do wyboru. jak trzeba chodzić do pracy to stoperan albo wegiel, ja mozna posiedzieć w domu to można spróbować bez leków zatrzymujących, ale za to z dieta odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak muszę gdzieś wyjść to biorę np. węgiel, jak nie muszę, nie biorę niczego, piję dużo wody, biorę orsalit na uzupełnienie płynów i elektrolitów i stosuję lekką dietkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
To moze masz biegunke na tle emocjonalnym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasd4ewe
Moja mama miała często problemy z biegunką. Biedna męczyła się czasem nawet po kilka dni. W końcu postanowiłyśmy znaleźć jakiś skuteczny środek, który nie tylko zahamuje biegunkę w danej chwili, ale również będzie zapobiegać kolejnym. Myślę, że nam się udało. Przeglądając różne strony w internecie trafiłyśmy na Firmę CaliVita. Kupiłyśmy preparat "AC-Zymes". Jest to produkt, który zawiera bakterie Lactobacillus acidophilus, wykazujące wszechstronne działanie i aktywnie zwalczające patogeny, które dostały się do naszego układu pokarmowego, powodując m.in. biegunkę. Od czasu stosowania tego preparatu mama nie ma już tego typu problemów. "AC-Zymes" pozwala jej zachować normalną florę jelit, eliminacje substancje szkodliwe dostające się do przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaburzeniom procesów trawienia. Polecam ten produkt każdemu, kto ma tego typu problemu. Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/AC-Zymes-2-mld-flory-100-kaps./129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werakaluza
na biegunkę polecam wegiel, nifuroksazyt, warto uzupełniać elektrolity preparatami z apteki, np. orsalitem. do tego dieta, zero owoców, soków, za to ryż, marchew gotowana, marchwianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzonym sposobem mojej babci w 100% skutecznym jest łyżka mąki ziemniaczanej zapita wodą. Ohyda, ale na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysień_ka
dla mnie i mojej rodziny skutecznym srodkiem na biegunke jest lactoral, dlatego wlasnie zawsze mam go w naszej domowej apteczce i w trakcie podrozy tez go za soba biore, bo nigdy nie wiadomo co sie moze przydazyc...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem z krakowa
ja mam takie saszetki , są dwie złączone to kosztuje może 2 zł z groszami,nazwa leku Salhydron robi się roztwór i wypija , godzinka i biegunka w zapomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
nifuroksazyd, probiotyki, coś z elektrolitami, np. orsalit, węgiel. do tego dieta ryżowa i marchwianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafasfwq21
Moja mama miała często problemy z biegunką. Biedna męczyła się czasem nawet po kilka dni. W końcu postanowiłyśmy znaleźć jakiś skuteczny środek, który nie tylko zahamuje biegunkę w danej chwili, ale również będzie zapobiegać kolejnym. Myślę, że nam się udało. Przeglądając różne strony w internecie trafiłyśmy na Firmę CaliVita. Kupiłyśmy preparat "AC-Zymes". Jest to produkt, który zawiera bakterie Lactobacillus acidophilus, wykazujące wszechstronne działanie i aktywnie zwalczające patogeny, które dostały się do naszego układu pokarmowego, powodując m.in. biegunkę. Od czasu stosowania tego preparatu mama nie ma już tego typu problemów. "AC-Zymes" pozwala jej zachować normalną florę jelit, eliminacje substancje szkodliwe dostające się do przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaburzeniom procesów trawienia. Polecam ten produkt każdemu, kto ma tego typu problemu. Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/AC-Zymes-2-mld-flory-100-kaps./129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę polecić na biegunkę nie lek ale probiotyk - acidolac, jest bezpieczny ale działa bardzo skutecznie, daję dzieciom, sama też biorę i biegunka szybko ustaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsjanka22
jak dla mnie to powinnaś kupić sobie Loperamid i będzie po kłopocie. Z moim problemem radzi sobie idealnie, a do tego opakowanie wystarcza na długo więcej niż w przypadku innych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probiotyki są za słabe, mi ogóle nie pomagały. Węgiel też nie dawał rady. Dostałam Loperamid WZF na receptę na takie skurcze i problemy z biegunką. Wiecie mnie to łapie z niedacka i naprawdę jest uciążliwe w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie uratował podczas biegunki podróżnych. Myślałam że to jakiś mit i mnie to nie dotyczy. Nie brałam żadnych leków ze sobą. Dobrze, że mnie poratowała starsza pani. Pomogło od razu i mogłam zatrzymać płyny w organizmie a nie tylko biegać do kibelka. Teraz będę mądrzejsza i poproszę lekarza o jego wypisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie mam przekonania do węgla. Parę razy brałam przy biegunce, ale nie było specjalnego efektu. Natomiast po loperamidzie dolegliwości biegunkowe szybko ustały. Nie ruszam się bez niego w podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też biorę loperamid, jak mam biegunkę, bo działa naprawdę szybko i na długo hamuje objawy biegunki. A ja potrzebuję czegoś skutecznego, bo od jakiegoś czasu dokuczają mi poranne biegunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli biegunka nie ma stanu ostrego z reguły wystarczają domowe sposoby i probiotyk. Przyznaję, że sposobu z mąką ziemniaczana nie znałam i na pewno go przetestuję na sobie. Znam marchwianki, gotowane jabłka, jagody plus acidolac przez podczas biegunki i po jej zakończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze biorę przy takich tematach Smectę, moim zdaniem jest najskuteczniejsza i faktycznie leczy. Kupujesz normalnie bez recepty, jakoś koło 10 zł płaciłam ostatnim razem. Istotne - to leczy, a nie tylko zatrzymuje biegunkę, tam masz od razu jakąś substancję ochronną. Wiele razy miałam już te biegunki i jednak przy smekcie problem najszybciej ustępował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkada
U nas w domu zawsze najlepiej spisywała się Smecta i jak dotąd w dalszym ciągu tak to wygląda. Jest skuteczna, szybko pomaga - i u mnie, i u moich dzieci. Nawet średnio rozumiem kombinowanie z metodą leczenia. Przecież jeśli to was dopada, to powinniście natychmiast brać/podać lek. Na co tutaj czekać? Na odwodnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smecta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje powracające biegunki i silne skurcze jelit są wynikiem nadwrażliwości jelit. Okazuje się, że muszę pobrać debutir, by wyciszyć jelita i pozbyć się przykrych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×