Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkf5566666666

DO INTELIGENTNYCH LUDZI ??POTRAFICIE ZAANALIZOWAĆ O CZYM TEN TEKST JEST ??

Polecane posty

Gość Książniczka
To przepraszam, poniosło mnie, ale ten utwór naprawdę wielu chwyta za serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafomański tekst
mnie by chwycił, gdyby nie koszmarnie grafomański tekst. bo wokalnie i muzycznie jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bólu dorastania
bo zazwyczaj młodzi ludzie czują, że mogą wiele zmienić "Posiadam wiarę w niemożliwą moc/ Potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok", wtedy też poznajemy świat co jest dobre, a co złe, bo "Niezdarnie tańczyć na granicy zła". wtedy też człowiek czuje się indywidualistą (np. jak Konrad z "Dziadów" etc.) "Czasami wolę być zupełnie sam", "Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk". dalej poszukuje też swojego mentora "Muszę leczyć się na ból i strach/ Gdzie jest człowiek, który z siebie sam pokaże mi jak/ Kto pokaże mi jak?" wiem, że to naciągana i licealna teoria, ale przynajmniej uzasadnia, dlaczego o bólu dorastania, a nie żalu za tym, co minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekst jest o mnie
o bolu dorastanie, jestem pod wiiieeelkim wrazeniem twojej interpretacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książniczka
"Leszek Żukowski to postać autentyczna. Był on przyjacielem Piotra Roguckiego. Żukowski i Rogucki próbowali dostać się do łódzkiej filmówki. Niestety obaj zostali odrzuceni. Leszek Żukowski załamał się tym faktem. Ta sytuacja stała się impulsem dla Roguca, który napisał słowa do "Leszka Żukowskiego"." Jeden z komentarzy pod tym utworem na you tubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bólu dorastania
Jest taki jeden, chujowy moim zdaniem, zespół - System Of A Down - i w nich jest jedyna dobra rzecz: pozwalają swoim odbiorom interpretować ich muzykę na ich własny sposób. Chociaż wierzę, że Roguc też pewnie tego chce, bo rzeczywiście jego teksty są zajebiście grafomańskie, więc jak ktoś bardzo chce, to może wyciągnąć z nich coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArekkkkkkkkkk
To tekst zespołu Coma czy jakoś tak, ale kiedy słuchałem tego wykonania sam nie rozumiałem ;( chyba jestem za mało inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym jest ta piosenka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coma to grafomania ale i tak lubię sobie czasem posłuchać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wrażenie że to może być o utracie chęci do życia, ostatnich chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst można kojarzyć, dopasować do własnych przeżyć, związanych zarówno z życiem prywatnym, jak i zawodowym. Najważniejsze, że na koniec"niczego nie będzie żal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
to postac autentyczna ale utwor nie jest o nim a do niego, zreszta dosc prosty nawet ja go rozumiem :D dopatrujecie sie glebszego sensu w prostym utworze. kazdy czasami lubi pobyc sam jak mu cos nie wyjdzie i ma kiepski nastroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×