Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efvabtr

DOBRY OKULISTA WARSZAWA - znacie?

Polecane posty

Gość Lippka
W Warszawie to polecam Pania Dzięgielewską! Bardzo dobrze diagnozuje i prowadzi leczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PromiseSense
W Dzięgielewska Instytut Oka miałam usuwany włókniak . Ogólnie wczesniej wyglądało to masakrycznie , bo to jest taki guzek powieki . Ale na szczeście tutaj zostało mi to usunięte ;)Bardzo dobry efekt , dokłądnie taki jakiego się spodziewałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ktoś nachalnie reklamuje tą Dzięgielewską. Przestańcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj mają krótkie terminy oczekiwania http://as-med.com.pl/ . Zapisywałam się w zeszłym tygodniu i już jestem po wizycie także gorąco polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety nie w Warszawie, al emoże ktoś poszukuje w Łodzi - http://www.panhilary.lodz.pl/ - optyk i okulista w jednym. Zbadaja dobiora okulary, a nawet pomoga w wyborze oprawek. Usługa kompleksowa i bardzo oplacalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z mroczkami w oczach. Diagnozowałem się u okulisty Katarzyny Kowalskiej w warszawskiej przychodni Medicenter. U innych okulistów byłem to mówili, że muszę się po prostu przyzwyczaić. Okazało się po konsultacjach, że prawdopodobnie mam nadciśnienie. No i faktycznie. Teraz biorę tabletki na nadciśnienie i jest znacznie lepiej z mroczkami. Przez większość dnia ich w ogóle już nie widzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena46
Dzięgielewska Instytut Oka -wg mnie bardzo dbre miejsce na badanie wzroku czy też zabiegi róznego rodzaju . Ja miałam tutaj badanie dna oka . z kolei córka trafiła tutaj z chemicznym poparzeniem oka. Dzięki szybkiej interwencji ( bo miała uż zmiany na rogówce jak się potem okazało , ale sie cofneły dzięki lekom ) wyszła ,ze tak powiem z tego cało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz na Ursynowie to na ZWM jest fajna babeczka, robi dokładne badania, chodzę do niej od dawna. Zastawiam się jeszcze jakie znacie sklepy z soczewkami, bo ja kupuje tutaj https://mylenshop.com/ bo mają miesięczne i są nawilżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynka85
Zdecydowanie pani dr Monika Dzięgielewska . każdy inny sądził z,e zez u mojego syna jest czyms normalnym , a okazało się ,ze jednak nie do końca . Syn miał początki zaćmy , którą na szczescie udało się zoperować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie chodzę do salonu optycznego po soczewki www.optometriaciborek.pl. Bardzo lubię tu przychodzić bo czuję się za każdym razem bardzo dobrze obsłużona i mogę liczyć na rabacik jako stały klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaRogula
Ja byłam z gradówką u pani dr Moniki Dzięgielewskiej . Bardzo doświadczony i profesjonalny lekarz . I co jeszcze ważne - w jej gabinecie jest miła atmosfera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio też szukałam dobrego okulisty i znajoma kazała mi iść do pani Agaty Jakubik z http://veritamed.com, była to bardzo dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluchan
Jeśli z dzieckiem do okulisty to tylko Dr. Dzięgielewska. Ktoś napisał, że te komentarze to reklama..... każdy powinien się przekonać na własnej skórze. Ja szczerze polecam, byliśmy z naszą trzylatką, należącą do dzieci niedotykalskich raczej. Wcześniej pokazywałam jej filmy z profilu fb Instytutu Oka, opowiadałam co będziemy robić i wizyta przebiegła bardzo dobrze. Niekomfortowe jest jedynie dla dziecka wpuszczanie kropli z atropiną, ale Pani doktor robi to sprawnie i szybko jest po krzyku. Jeśli matrwicie się, że wasze dziecko nie da się zbadać, to proponuję spróbować w tym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za Dzięgielewska juz dziękujemy, naprawdę, dość. To przyniesie odwrotny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię przychodnie na Targowej http://okulistyka-targowa2.pl/ Centrum Okulistyczne Targowa 2. Trafiłam tam do bardzo miłej, kompetentnej pani doktor, szereg badań mam dzięki niej za sobą. Wykryła mi jaskrę, na szczęście na wczesnym etapie, więc jest szansa, że dzięki leczeniu nie będzie szybko postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk Smok
Polecam centrum medyczne MML - http://www.okulistykamml.pl/. Są w stanie poradzić sobie z każdym problemem, a dodatkowo można uzyskać odpowiedź na wszelkie zadawane pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja Cecot
Bardzo dobrze Paluchan napisałaś . Pewnie coś jest na rzeczy ,ze niektórzy tak się oburzaja - konkurencja itd.. jest wolność słowa więc mogę sobie pisać co chce . A co do Dzięgielewska Instytut Oka . Nigdzie nie znalazłam gabinetu , gdzie nie muszę się specjalnie przygotowywac do badań. Wiecznie coś . A tu przynajmniej dysponują tak dobrym sprzętem ,ze nie wymaga się wcześniejszego przygotowania . Już nie wspomnę ,ze sa tu świetni lekarze. Ja panią dr widziałam w takich programach jak , Dzień dobry TVN, tvp abc . Także to nie jest byle kto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosisz odwrotny skutek, serio, daj już spokój z Dzięgielewską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić na Ursynowie dr Ewę Sędłak, przyjmuje w przychodni KEN. Bardzo dokładna, sympatyczna i kompetentna Pani doktor, badała mnie długo i zawsze na kontrole z wyprzedzeniem zapisuje. Przyjmuje na NFZ co muszę podkreślić, jedyna taka Pani doktor którą znalazłam na Ursynowie że jestem zadowolona z wizyt i podejścia a nie są prywatne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia22

Pani dr Monika Dzięgielewska jest bardzo dobrym okulistą dziecięcym. Nie wiem czy też czasem nie zajmuje się medycyną estetyczną coś jak wampirzy lifting itd. Ale to już nie jestem pewna. Tylko widziałam cos takiego w ofercie jej gabinetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaPerla

Najlepsi okuliści są w Dzięgielewska Instytucie Oka i to nie tylko dla dzieci ale równiez i dla dorosłych 😉 Ja miałam  operacje powiek górnych ( korekcja ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mironka22

Pani dr z Dziegielewska Instytutu Oka. Usuwana gradówka  z powodzeniem, która póku co nie odrasta i wszystko goi się w porzadku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz79

Na Alei Rzeczypospolitej 1 jest dobra klinika okulistyczna, nazywa się Vidium medica. Wykonują operacje, laserową korekcję wzroku, maj a szeroki zakres usług. Personel miły, lekarze kompetentni i co mnie zdziwiło najbardziej ceny wcale nie są wywindowane. Widziałem też, że czasem organizują promocje. Akurat na korekcję laserową się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Round88

Jeżeli chodzi o okulistę dziecięcego to zdecydowanie pani dr Monika Dzięgielewska. Inni lekarze nie dawali za bardzo szans na uratowanie oczka mojej córki, gdzie robiła się zaćma. A ta pani dr podjęła sie leczenie, dzięki czemu córka ma zoperowane oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek

Polecam Klinikę Dentystyczno-Lekarską Demeter. Mają gabinety na Żoliborzu i Centralnej Pradze. Tamtejsi okuliści znają się na swoim zawodzie i są fachowcami, przy okazji bardzo mili i wyrozumiali :')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek

Polecam Klinikę Dentystyczno-Lekarską Demeter. Mają gabinety na Żoliborzu i Centralnej Pradze. Tamtejsi okuliści znają się na swoim zawodzie i są fachowcami, przy okazji bardzo mili i wyrozumiali :')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek

Polecam Klinikę Dentystyczno-Lekarską Demeter. Mają gabinety na Żoliborzu i Centralnej Pradze. Tamtejsi okuliści znają się na swoim zawodzie i są fachowcami, przy okazji bardzo mili i wyrozumiali :')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×