Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efvabtr

DOBRY OKULISTA WARSZAWA - znacie?

Polecane posty

Gość efvabtr

Jakiś zaufany 0 najlepiej Ursynów, Mokotów, Centrum... Proszę o info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mokotowie bardzo dobry okulista jest na Bobrowieckiej 9 w akademickim centrum medycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie, na Wilanowie. Naprawdę świetny specjalista z doskonałym podejściem do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika MML w centrum. ja byłam u dr Różyckiego ale generalnie mają bardzo dobre opinie i rekomendacje! dużo gwiazd sportu się u nich leczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Anna Bilkiewicz-Pawelec . Bardzo dobra specjalistka. Rzetelnie udziela informacji, odpowiada na każde pytanie. Ma ogromną wiedzę oraz doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dodałam, przyjmuje w Mea Clinic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do http://www.med-expert.pl/ jest tam bardzo fajny okulista. Dodatkowo mają bardzo dobry sprzęt, na którym można bez kłopotu wykonać wszystkie niezbędne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalnie, kompleksowo. Nic dodać nic ująć. Przyszłam do Pai Moniki na zabieg osuwania gradówki. Opuchlizna szybko zniknęła efekt utrzymuje się dosyć długo. Poleciłam Panią Monikę przyjaciółce i ona również jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludikoniec
Profesjonalnie, kompleksowo. Nic dodać nic ująć. Poszedłem do Pai Moniki Dzięgielewskiej z Instytutu Oka Dzięgielewska na zabieg usuwania gradówki. Poleciłem Panią Monikę przyjaciółce aby udała się tam na swoją pierwszą wizytę z dzieckiem i ona również jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do Opticonu na ul. Broniewskiego w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona, bo trudno znaleźć placówkę w której będzie można poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Problem ze wzrokiem mam już od jakiegoś czasu, więc do okulisty muszę chadzać często w porównaniu do zwykłego zdrowego śmiertelnika. Pamiętam jak poszłam raz do polecanej przez moją babcię starszej kobieciny. Babcia mówiła, że super kobitka to jest i że zna się na rzeczy. Owszem była bardzo miła, ale wcale nie czułam się tam bezpiecznie. Może to co powiem będzie okrutne, ale kobieta tamta sprawiała wrażenie jakby miała 150 lat. Nie powinna nadal być w takim zawodzie, który wymaga dość dużej precyzji i kontroli ruchów. W jej gabinecie nie było w ogóle nowego sprzętu przez co większość rzeczy musiała robić sama. Przeraziłam się gdy położyła drżącą lewą rękę na mojej twarzy. Musiałam podziękować za wizytę, bo co z tego że miła pani jak wcale komfortowo się tam nie czułam. Pamiętam, że chadzałam do placówki, która była bardzo profesjonalna. Najnowszy sprzęt, dość duża wiedza ale znów! cóż z tego, skoro traktowali pacjenta jak powietrze, od zgryźliwości miałam wrażenie, że nawet tym najmłodszym pracownikom porobiły się zmarszczki na twarzy od zaciskania zębów. Straszne przeżycie. No i znów musiałam podziękować. Po poleceniu koleżanki trafiłam na ten Opticon, z którego usług korzystam do dziś, bo mam tam sam komfort chodzenia, bo nigdy jeszcze nie spotkałam się z jakimś chłodem, albo z tym że mam na wejściu przeprosić że tam jestem jak i z tym, że są to profesjonaliści dla których zdrowie moich oczu jest bardzo ważne. Wiec tak, polecam Opticon zdecydowanie, bo w końcu to do nich wracam gdy czegoś potrzebuje, a nie szukam innych placówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja chodzę do Pani Moniki z Dzięgielewska Instytut Oka który mieści się w Wilanowie i bardzo polecam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Monikę Dzięgielewską z Dzięgielewska instytut oka, przyjmuje w Wilanowie, świetny specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drakonka
ja uważam, że nie ma co się ograniczać do konkretnego miasta, tylko podążać za dobrym specjalistą, ja też na codzień mieszkam w Warszawie, a na laserową korektę wzroku zdecydowałam się w klinice spektrum we wrocławiu, ze względu na to, że pracuje tam pan dr Marek Ćwirko u którego zabieg chciałam przeprowadzić, ze względu na bardzo dobre opinie o efektach jego pracy, dlatego czasami warto poszukać dalej aby natrafić na dobrego specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie zaufanego okulisty z Warszawy to polecam wszystkim Dzięgielewska Instytut Oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Moim zdaniem dobry jest ten Okulista dla dzieci - warszawa - http://zobaczycjutro.org/ . Jest to fundacja wykonująca badania okulistyczne dla dzieci. Myślę, że również i was może zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikornka
Na Ursynowie, dokładniej na Surowieckiego jest Mega-Lens. Wyrabiałam tam w wakacje okulary bardzo fajni i kontaktowi (haha:)ludzie tam pracują, z tego co słyszałam dobrze też diagnozują i leczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na WIlanowie na Sarmackiej jest bardzo dobry Instytut Oka Dzięgielewska polecam się przejść najpierw nawet tylko pro forma, żeby zobaczyć to miejsce, sprawdzić sobie wzrok i okulary. Ja u nich sie leczylam cale zycie a w tamtym roku zrobilam sobie operację na opadające powieku, mają bardzo dobrych fachowców, wszystko 100% bezpiecznie, profesjonalnie, rozwinęli się przez ostatnie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franko000
ja byłem w http://www.dziegielewska.eu/ super specjalisci, tanie badanie, polecam sie wybrać bo z oczami nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka873
Jeśli szukasz dobrego okulisty zajrzyj sobie na stronkę Megalensu . Cieszą się pozytywnymi opiniami, znają się na tym co robią i potrafią rozmawiać z pacjentem, co moim zdaniem również jest bardzo istotne. Dzisiaj ciężko o dobrego specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojjaszka
ja akurat w tym instytucie byłam z dzieckiem i powiem szczerze ze byłam pozytywnie zaskoczona podejściem do dziecka i profesjonalizmem! bardzo fajna ta klinika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpecialCollection
Monika Dzięgielewska -> Dzięgielewska Instytut Oka - ma świetne podejście do pacjenta , ogólnie kinika dysponuj***ardzo dobrym sprzętem . A przy tym wszytskim jest bardzo miła i swobodna atmosfera . Pacjent się tu na prawde bardzo dobrze czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć jestem z Warszawy to miałem okazję skorzystać z usług http://www.okulisci.wroclaw.pl/ . Pełen profesjonalizm to mało powiedziane! Bardzo przyjemna atmosfera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×