Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asdfghjk1234

Apteczka dla noworodka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość mami_gabrysi
Linnkam Linoseptic to moje odkrycie :) Koleżanka mi poleciła bo używała do pępuszka swojej córeczki. Ja jeszcze dziewczyny poleciłabym bepanthen. Na początku miałam na liście bardzo dużo rzeczy, ale koleżanka sprowadziła mnie na ziemię i rzeczywiście nie ma sensu robić zapasów i kupować wszystko co wprowadzą na rynek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A apteczce noworodka to na pewno jakieś kosmetyki, chusteczki i pampersy. W mojej dodatkowo są leki, teraz ostatnio kupiłam mojej Ali dicopeg junior, bo miała straszny problem z zaparciami. Po kilku saszetkach na szczęście jest już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaCz
Na wzdęcia i kolki na pewno przydadzą sie krople esputicon. Są tanie i bardzo wydajne - pojedyncza dawka to 1-2 kropli. Bez problemu można kupić je w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw do pierwszej pomocy mam w domu (dwie córki poważnie chorują). W kompletowaniu konkretnych rzeczy pomagała mi marka sendpol24.pl i jestem zadowolony z opieki. W sumie wpadłem na pomysł stworzenia własnego, domowego punktu pomocy w poprzednim roku. Teraz udało mi się zakoczyć przygotowania i selekcję sprzętu. Bazowałem na tym zestawie https://sendpol24.pl/AED/Defibrylatory-AED-ratownicze-akcesoria/Zestaw-AED-Set-, a później stopniowo uzupełniałem o nowe pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiaj przede wszystkim na wszechstronność. Octenicare świetnie sprawdzi się na otarcia i niewielkie rany. Może również być stosowany na infekcje intymne oraz ból gardła.Ja wybieram takie leki, które mogą byś stosowane na różne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×