Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche zaklopotana mezatka

wieczor kawalerski

Polecane posty

Gość troche zaklopotana mezatka

po roku temu mielismy slub i ok! moj maz urzadzil dla kumpli wieczor kawalerski-tez zadna sensacja!,ok! teraz pol roku po slubie,zaczynaja docierac do mnie i nie tylko domnie szczegoly z owego wieczoru. Okazuje sie,ze panowie mieli 4 panie z agencji,byla orgia do rana.itd.itd.Troche mi to daje do myslenia! Maz twierdzi,ze bylo spoko i nic sie nie dzialo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde! i pomyslec,ze ja mojemu jazde zrobilam,ze lata temu jak nie bylismy jeszcze razem byl na wieczorze kawalerskim i wystapila striptizerka... ale twoj maz bral udzial w orgii??wspolczucia... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co było a nie jest
nie pisze się w rejestr. Już teraz to sobie odpuść lepiej i nie wnikaj. To już minęło pół roku i jeśli jest dobrym i wiernym mężem to nie warto sobie zatruwać życia. Uznaj że mąż mówi prawdę i nie słuchaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza moim facetem nie znam zadnego innego,ktory mialby chocby striptizerke...wiekszosc idzie na piwko lub w ogole nie robi takiej imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde.....
Ja bym go zostawiła, do końca życia miałabym przed oczami obraz jak uprawia seks z dziwkami. Brzydzą mnie tacy facececi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ciekawa kim sa Ci \"zyczliwi\" którzy Ci o tym powiedzieli? moze zazdroszcza wam udanego małżenstwa? - ja bym zaufała swojemu mężowi, jesli przez te pół roku było Ci z nim dobrze, kocha Cie i szanuje tak jak tego pragniesz to nie widze powodu zeby sie dreczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Zajebjaszczo, to sobie chłopaki podupczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o kurde
A skąd masz pewność że uprawiał tam seks z kimkolwiek. Nie masz pojęcia co ludzie potrafią wymyślić, żeby było sensacyjnie. Ja po kilkunastu latach dowiedziałam się o sobie, że byłam dochodzącą dziwką do pewnego zakładu pracy. A moja noga tam nigdy nie postała! Jakiś idiota (znajomy mojego teścia) powiedział komuś, że podobną osobę widywał przed laty w ... No i ruszyła lawina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o kurde
Dodam, że wszyscy wiedzą, iż specjalizuję się w obsługiwaniu strażaków :) Ciągnę szlauchy jak szalona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o kurde
dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde.....
Powiedzmy ze facet moze tego nie zrobił w co wątpie. Fakt wazne kto przekazał tą wiadomosc, jesli ktos zaufany to nie wierzyłabym męzusiowi, jasne że sie nie przyzna że pieprzył jakieś dziwki noc przed ślubem ze swoją kobietą. Dla mnie to jest obrzydliwe, skoro noc przed slubem brał udział w orgii to jestem pewna, że wierny jej nie bedzie takze i pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to kurwiarze
i wieczór kawalerski jest dla nich świetnym pretekstem by tłumaczyć niemoralne zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tak właściwie to jaki
jest sens wieczoru kawalerskiego? Bo ja nie rozumiem skąd ta potrzeba zamawiania prostytutek i striptizerek - może mi to ktoś wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rin tin tin
rowniez jestem ciekawa jaki jest sens takich wieczorow, facet jest zakochany w swojej przyszlej malzonce, bedize jej przysiegal wiernosc przed Bogiem, chce z nia spedzic reszte zycia, po co mu wieczor kawalerski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co - żaden miłośnik
wieczorów kawalerskich się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kow al
hehe a co powiedzieć jak u mojego brata była sama zainteresowana(przyszła a obecna żona) była lipa 0 dziewczyn poza nią i dlatego się zmyłem. Mój na pewno nie będzie taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna filmów się naoglądała :D było nie urządzać...jeszcze kilka lat temu nikt o wieczorach kawalerskich/panieńskich z dziwkami/striptizerami nie słyszał i jakoś śluby brali bez tych atrakcji:) :) dziwki i striptizerzy na takich wieczorach cóż rozrywka dla ubogich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzają mnie niektórzy
niektóre dziady to jak zwierzaki nie panujące nad sobą :O:O...albo robią to bo ''co koledzy powiedzą''...zal mi takich facetów którzy nie mają własnego zdania tylko dlatego zeby przypodobac sie kologom...rozpierdzielą swoje małżeństwo ''bo to był wstyd nie skorzystać'' :O:O...boze jacy niektórzy dziady są głupie :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równie dobrze to kobieta może puścić się na wieczorze panieńskim, gdzie jest męski striptease, ewentualnie coś w tuym guście... Wszystko zależy od człowieka i tyle...ja byłem u klolegi na wieczorze kawalerskim, byli sami faceci i było spoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×