Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojnona

brak okresu... a kolejna owulacja

Polecane posty

Gość zaniepokojnona

witam mam pytanie ostatni okres miałam 15 lutego od tametgo dnia mineło juz 39 dni w ciązy nie jestem! więc jaki może być powód tego opóźnienia??? co gorsze zauważyłam, że chyba jestem juz w kolejnej fazie owulacji ponieważ w miałam suche dni juz w tamtym tyg a od tego znów zaczeły mi sie mokre, mam podwyższona temperaturę ciała, i bóle głowy ( zawsze te same objawy ) .a na okres sie nie zapowiada ani nie boli mnie brzuch, ani piersi i nie wiem już co mam mysleć. zawsze miałam regularny okres co 28 dni w dwóch poprzednich miesiącach przedłuzył mi sie równo co 36 dni! jestem kobieta ale nie specem w tym temacie proszę o radę jeśli chodzi o ginekologa to mam duże opory przed pójściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivka
jak nie pojdziesz do ginekologa nikt tutaj ci nie doradzi stres leki odchudzanie zaburzenia hormonalne to moze opozniac lub powodowac niewystapienie miesiaczki 36 dniowe cykle jak do tej pory mialas regularne swiadcza o jakichs zaburzeniach hormonalnych i nie sa czyms normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivka
radze mimo wszystko przelamac opry i udac sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojnona
no właśnie żadnych stresów nie mam , leków nie przyjmuje, klimatu nie zmieniłam, nie choruję!!!!! wiem ale nie tylko sam strach przed pójściem do ginekologa mnie paralizuje ale chyba równiez mam w podświadomości te mysl że dzieje się cos złego - udaję że ejst dobrze ale sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssa
ja pierwszy raz poszlam jak wlasnie mialam obawy ze cos jest nie tak, popytaj kolezanek o dobrego ginekologa. mi znajoma polecila, poszlam facet byl taki rozgadany ze nawet nie wiedzialam kiedy mnie zbadał:P nic strasznego, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIĘC RUSZ DUPE
I IDŹ WRESZCIE DO GINEKOLOGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivka
wiec stawiam na zaburzenia hormonalne, wiele kobiet tak ma nie ma sie czego bac im dluzej bedziesz czekac tym gorzej a tak pojdziesz zalatwisz i z glowy da Ci pewnie cos na wywolanie kaze zbadac poziom hormonow i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojnona
dzieki dziewczyny popytam kolezanki i pójde moze rzeczywiscie nic straszne a czym predzej tym lepiej ! pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam ten problem. Biorę ovarin od 2,5 miesiąca. Raz dostalam @ a mianowicie było to Male plamienie przez 3 dni. Poszłam do ginekologa okazalo się ze mam owulacj***ardzo duża. ( staramy się o dziecko) . wyslal mnie na badania hormonalne. Co się okazalo ze wszystko jest w normie. Pcos nie mam. Wiec jaka jest przyczyna ze mam owulacje co miesiąc (monitoruje) a okresu brak ? Przez ostatni tydzień kochalismy się co 2 dni . Tak kazał lekarz jeśli ma dość do zaplodnienia. W poniedzialek idę jeszcze na progresteron ktory ma pokazac czy będzie okres czy jednak nie. Co mam już robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Bywają cykle owulacyjne, ale bezmiesiączkowe.Ja w 2007 roku miałam tak w marcu i kwietniu.8 marca była owulacja (i stosunek) więc kiedy później nie pojawiła się miesiączka, sądziłam, że zaszłam w ciążę.Jednak 10 kwietnia była kolejna owulacja-i dopiero wtedy doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×