Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mardzan

jak przezyc za 1200zl?

Polecane posty

Gość mardzan

tyle mi zaoerowali w sklepie z odzieza o boze a czynszu mam 800zl zajebac sie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zaproponowali w sklepie spozywczym 1000brutto, to dopiero jest kasa :( koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzan
ok ae jak po kosztach przezyc za 400zl, chyb tylko woda i chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
najnizsza krajowa to 1126 brutto wiec jak mogli ci zaproponowac 1000 brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshj
mogli na umowe zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie....
a mi zaproponowali 1800 mala miejscowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj czegos lepiej platnego jezeli piszesz ze z tego musisz jeszcze oplacic czynsz to bedzie ci ciezko przezyc za 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okradaj go
i ty rob to co on ci rob.. 1000zl to kosztuja perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider
Ja z rodzina 4osobowa wydaje na zycie miesiecznie 1000 zł to jak ona ma nie przezyc sama za 400?Uczciwoscia i praca ludzie sie bogaca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień mieszkanie, 800 zł to strasznie wysoki czynsz albo podnajmij jeden pokój, będziesz mieć z 400 zł i mniejsze rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prsze was
ile mozna zyc z lokatorami , a 800 to koszty sa nie tylko czynsz.............zajebac sie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdhg
mi wystarcza na przezycie 250 zł :) wiec nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzan
dzis bylam na rozm. restauracja praca po 14h 1000 i napiwki........................... ale zapiernicz, c tu robic?? mze ktos ma namiary na agencje jakas za granica/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiep
Ale sie usmiałem - ty śmaki owaki ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negar
jakiej korporacji?? ulotkowej/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymij
wole sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssss
wole isc na ulice za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahehehe
Wiesz Ale się uśmiałem, musisz być strasznym pustakiem... Nie każdy ma ochotę zakuwać durne cyferki i siedzieć przez resztę życia w księgowości. Zamiast pisać swoje mądrości, zastanów się co by było, jakby na świecie zabrakło humanistów... Informuję cię, że jestem humanistką z dziedziny, która najprawdopodobniej od września będzie bardzo potrzebna, a wedle moich informacji, takich jak ja jest w Polsce ok. 2000 osób. Dlatego jestem dość spokojna o swoją przyszłość, choć studiowałam tak pogardzany przez Ciebie kierunek:P A jak przeżyć za 1200zł??? Swego czasu z mężem i dzieckiem za 400zł musieliśmy kilka miechów żyć, codziennie rosołek, kanapki z dżemem, zero wyjść... I mieszkałam z 6 współlokatorów w jednym domu... Ale obudź się ze snu, Polska potrzebuje jeszcze sporo czasu nim ludzie będą godnie zarabiać. Weź tą robotę, zawsze to jakieś doświadczenie i przynajmniej nie zdechniesz z nudów w domu, a w międzyczasie szukaj sobie czegoś lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akreol48
Ludzie ... cencie sie. Nie pracujcie za mniej niz 2000zl na reke, bo to juz nie sa godziwe warunki do zycia. Ja zarabiam ok. 7000zl i ciagle malo. Zeby naprawde godnie zyc to trzeba by zarabiac ok. 10 000 - 12 000zl na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahehehe
Bądźmy realistami, w idealnym świecie to wszyscy wyzyskiwani pracownicy wyszliby z zakładów pracy i zażądali podwyżek, inaczej odchodzą natychmiast... Ale w idealnym świecie nie żyjemy i wiele osób pobiłoby się o te nędzne stanowiska byleby tylko coś robić i mieć na życie... Zgadzam się, że zarobki w stosunku do kosztów życia są w Polsce karygodne, ale lepsze to niż życie w Afryce, gdzie 2 miliardy ludzi nie ma dostępu do wody pitnej:O Nie oszukujmy się, nie dla każdego życie na poziomie znaczy to samo, ludziom się od tego konsumpcjonizmu w głowach przewracało. Ale jedna osoba powinna zarabiać na tyle, żeby utrzymać rodzinę, niezależnie od tego, czy ją posiada czy też nie. Mąż w tej chwili dostaje jakieś 2200zł na rękę, ja siedzę z dziećmi w domu i jakoś żyjemy, ale fajnie by było mieć drugą taką pensję, bo połowa z niej idzie na wynajęte mieszkanie:( Ja powoli przymierzam się do pracy, rozsyłam dokumenty, ale nikt mnie nie chce:( A że z zawodu jestem nauczycielką etyki to po cichu czekam na decyzję rządu o wprowadzeniu jej do szkół, wtedy znajdę pracę od ręki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenerka
matko 2200 z czego polowa na czynsz.. ludzie co wy jecie??? wlasne kupy/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenerka
i to smaruja cienko//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już jest koniec
faktycznie wenerka z ciebie - mózgowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahehehe
Wiesz, w stosunku do tych 400zł które mieliśmy kiedyś to uważam, że żyję dość luksusowo:P Akurat starczy na miesiąc bez większego oszczędzania:) Ale fajnie by było mieć z czego odkładać:) Ale mi ktoś humor poprawił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzam raz
MOJm zdaniem jesli ktos siedzi w polsce za taka kase/? to musi byc to niedorajda zyciowy, i niechce mi sie sluchac narzekania.W angli czy irlandii za podstawowa stawke idzie przezyc i zaplacic mieszkanko i odlozyc pare zeta, nbierobmy juz z siebie takich dziadow ..odrobina godnosci Pwinna byc taka reklama puszczona w bloku reklamowymNIE BADZ DZIWKA NIE PORACUJ ZA 1000ZL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO TOP CZYSTA PROSTUTUCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IROLKA
i NAJGORSZE JEST TO.. ZE CI CO TAK DZIADUJA TO MAJA JAKIES DZIWNE ROSZCZENIA DO SWIATA ZA ICH BIEDE I OD WSZYSTKICH WYGLADAJA POMOCY... NIBY Z JAKIEJ RACJI MAMY IM DAWAC A WEZ SIE DO ROBOTY/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxmaaad
co za gupie poglądy a dlaczego mam opuscic rodzine i jechac do obcego Państwa? mozna narzekac bo placa za mało i to za prace nie pierwsza lepsza tylko taka gdzie masa obowiazkow i duza odpowiedzialnosc . poza tym bezrobocie w Irlandii tez wzrasta z powodu kryzysu. czy normalne jest zeby nauczyciel zarabial grosze ? co to jego wina i jest niedorajda ? to upraszczanie tematu . ignoranci sie znalezli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yroli
powinnienes opuscic rodzine chocby poto zeby zaczac normalnie zyc/!!!!!! nie lepiej biedowac i niejezdzic na wakacje?mieszkac w wynajetej kawalerce w 5 osob i byc patryjata, jasne tym rodziny nie nakarmisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×