Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SaNdRa123456

czy nie wstrząśnienie mózgu

Polecane posty

Gość KOZIOROŻEC098
sandra i jak twoje dziecko bo jak noc minęła ok to nic jej nioe będzie a wczoraj po prostu była pewnie zmęczona i z wrarzenia bolała ją główka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozorozec stawiasz
diagnozę przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOZIOROŻEC098
nie stawiam diagnozy ale wydaje mi sie że raczej dziecko pięcioletnie krzywdy by sobie samo nie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
Bzdury piszecie. Niezbędnym warunkiem żeby stwierdzic wstrząśnienie mózgu jest utrata przytomności w chwili urazu. Potem często są wymioty, ale nie muszą byc. Nie da się tego potwierdzic żadnymi badaniami jak Rezonans czy tomografia, zresztą te badania są same w sobie szkodliwe. Żaden lekarz by ich nie zlecił. Jedyne co się robi to podaje profilaktycznie witaminę K. Ale jeśli nie straciła przytomności na pewno nie ma wstrząśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile ja pamiętam - a wstrząśnienie mózgu miałam 3 razy - żadna utrata przytomnoości nie jest NIEZBĘDNA. Za żadnym razem nie utraciłam przytomności za to raz wylądowałam w szpitalu, bo wymiotowałam jak kot. Tam objawowo po obserwacji źrenic i zachowania ciała (wymioty, drgawki) orzeczono o wstrząśnieniu.Przy kolejnych dwóch lekarz uznał lekkie wstrząśnienie (drgania ciała, poty, nudności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
nie wiem skąd masz te informacje. Też miałam wstrząśnienie i pierwsze co pytają, czy była utrata przytomności, bez tego mówili że nie ma wstrząśnienia. Nie wiem po co ta kobieta panikuje, to normalne że dziecko się czasem uderzy, jakby do każdego miały jeździc karetki bo dziecko się przewróciło to naprawdę chorzy poumierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×