Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Czy jesteście dobre w łóżku ?

Polecane posty

Które z was, drogie Użytkowniczki, uważają że posiadają ponad przeciętny poziom umiejętności w kwesti uprawienia seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraaa
a jaki to jest poziom ponad przecietny zeby spelnic te kryteria... okresl sie hmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w łóżku to nie wiem
ale osiągnęłam mistrzostwo w robieniu loda mężowi (opanowałam głębokie gardło) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przy jedzeniuu
Florek zajmij sie glodem na ziemi/ ociepleniem klimatu i innymi pierdulami, laski nie sa dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraaa
haha taaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom przeciętny, czyli to co każda z was uważa za poziom przeciętny. A Pani która opanowała "głębokie gardło", gratuluję. To duże osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Florek. A jakie są kryteria tej dobroci? Jakiś wzorzec? Do czego/ kogo się przyrównać? Jak zmierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brum. Powiedzmy że kryteriami jest stosowanie pozycji bardziej zaawansowanych niż klasyczna oraz praktykowanie seksu oralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tolerancyjna
dobry sex to nie umiejętność robienia tego w każdej pozycji. Nie każda jest wygodna i nie każda daje orgazm i tyle. Kobieta dobra włóżku potrafi doprowadzić faceta do orgazmu w ciągu 2 minut bez względu na pozycje w jakiej się bzykają. Są na to inne sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze gadasz tolerancyjna
Umiejętność robienia w każdej pozycji świadczy tylko o tym że jest się dobrą w gimnastyce akrobatycznej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałaś. Nie chodzi mi o to że nie powinno się stosować pozycji klasycznej, tylko o to że powinno się stosować dodatkowo jeszcze inną/inne pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ale zal
człowieku mój facet nie chce mnie wypuścić :D bo go podniecam do nieprzytomności a później stopniowo schładzam atmosferę i od nowa hahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
"jesteś baardzoo dobraa, baaardzo gorącą i baarrrrdzo niegrzeczną suczką" takie słowa usłyszałam od swojego F. wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
wolałabym żebyś użył słowa "kochanka". 'suczka' jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla mojego F i też nie zawsze... także uważaj, bo się mogę obrazić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agent 123.. i co z tego , ze powiem , iz jestem w lozku demonem sexu...slowa nic nie znacza... dla jednych moge byc wspaniala , a inni okresla mnie jako bezbarwna sexualnie istotke...kazdy facet wymaga , czegos innego. Najlepiej samemu spradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękitna Laguno, w tym przypadku nie pytam o opinię na twój temat twoich partnerów, tylko o twoją opinię na temat ciebie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to już pewnie
znów jestem dziewicą bo od dwóch lat nie miałam faceta, pewnie dlatego że jestem kiepska w łóżku, choć czuję że demon sexu we mnie siedzi tylko odpowiedniego faceta mi brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezjja
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agent123.. czy Ty mnie dobrze zrozumiales?.. Z natury jestem skromna i dlatego, nie bede mowila o swoim temperamencie...a nawet gdybym powiedziala to i owo...bylyby to tylko slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już pewnie, wątpię czy to jest przyczyną dla której nie masz od dwóch lat faceta. Przecież związek nie zaczyna się od seksu (przynajmniej zazwyczaj tak nie jest) więc facet nie może zdecydować czy chce z tobą być na podstawie znajomości twoich technik seksualnych...które prawdopodobnie są na całkiem dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz pewnie... dziewczyno, nie zalamuj sie... przyjdzie taki czas , ze "wysexisz "sie za wszystkie czasy...lepiej wogole nie uprawiac sexu niz robic to z byle kim i byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, do bajkowego sexu , trzba miec wspanialego partnera...Nic nie pomoga ponadprzecietne umiejetnosci kobiety w lozku, skoro chlopak jest do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to już pewnie
jestem pasztetem ale z niezłym tyłeczkiem i ładnymi cycuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×