Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zołzzza

160 cm wzrostu - kilka kilo w dół!! Są takie jak ja??

Polecane posty

Gość jurajska24
to moze ja sie dolacze?:) rowniez mam 160cm wzrostu i waze ................. ostatnio jak stanelam na wadze bylo 59kg i sie zalamalam:( na diecie jestem od wczoraj, chcialabym zejsc do 54 kg. lubie swoje szerokie bioderka ale zdecudowanie musze zrzucic tluszczyk z brzucha ud i tylka. Zamierzam odzywiac sie racjonalnie ale jesc mniejsze porcje. fast foody itp. zabronione, choc czesto nie jadam tego ale zdarzalo sie. wprowadzilam tez "delikatny" ruch do swojego zycia, szybkie spacerki, w domu jakies wygipasy, brzuszki:) no i musze sie przyznac ze to wszystko wspomagam chemia, ale mam nadzieje ze to pomoze mi poskromic moj apetyt na slodycze i na obzeranie sie wieczorem, no i sama swiadomosc ze wydalo sie tyle kasy na cos.....dla mnie to tez jakas motywacja:) a poza tym moj facet ostatnio stwierdzil zebym zrzucila pare kilo, bo jak sie pokaze z takimi faldami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurajska24
dziewczyny a co pijecie? Harpik z jakim cukrem pijesz herbate? hehe takie dziwne troche ze dziewczyna na diecie pija herbate z cukrem;) niespotykane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurajska24 ten topik trochę padł dziewczyny chyba po rezygnowały :( ja obecnie jestem na innym: (10 kg mniej kto ze mną, jakieś doświadczenia?) - chyba tak się nazywa zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijam herbate zielona z cukrem tzw. half spoon ktorgo pol lyzeczki wystarczy zeby nadac herbacie taka sama slodycz jak po dodaniu 2 lyzeczek zwyklego cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkag22
HEJ DZIEWCZYNY-WIDZE ,ZE TOPIK PATDŁ A BYL BARDZO INTERESUJACY:( ja równiez mam 160 a waze o zgrozo az 58 kg. w ciązy wazylam (nie smiac sie )az 78kg.gdy urodzilam dzidzie 73 kg.a to bylo rok temu...czyli schudlam juz troszke bo 15 kg.....!ale czuje sie nadal gruba -mam duzy tylek 95 cm.....i uda 56......dziewczyny ale jakie wy macie obwody??? Topiku COME BACK.......!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinda
Hej dziewczyny, ja też chce schudnać i dlatego od dzsiaj jem bardzo racjonalnie. Dzień zaczęłam od 3 kabanosków suszonych i lekko podwędzanych ze świniaczka, na drugie śniadanko troche zaszalałam i wciagnełam golonkę, ale juz bez skórki bo potem włoski mi między zebami zostaja;/ na obiadek to juz bardzo ale to bardzo malutko: ziemniaczki z sosikiem na boczku oraz 3 schabowe oczywiscie z kurczaka, zeby było tak bardzo odtłuszczone, no i także listek sałaty zeby nie przesadzac. Kolacje sobie odpuściłam zeby były lepsze efekty:) ups przepraszam ;) chyba jednak zszamałam jeszcze 2 serdelki z krwoich wymionek;/ ale to tak pokryjomu wiec sie nie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoodaa
hej ..ja mam 160 cm wzrostu i ważę 53 kg. ^^ chciałabym ważyć z 45 jak to zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mam 160
ważę 55 kg i muszę zejść do minimum 48, bo czuję się fatalnie. A moje wymiary: biust: 88 talia: 63 biodra: 85 udo: 49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czxczxsz
160cm, 53kg wagi w talii 66 cm w udzie 54 ;( taka budowa "gruszkowa", najlepiej sie czuje wazac 48kg i mam zamiar w miesiac zrzucic te 5kg i bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssss
160cm i 52kg odchudzam sie od miesiaca, kiedys znacznie szybciej chudlam :-(!! udo- 53cm talia- 65cm biodra- 92 cm ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssss
ps tez grucha jestem nie wygladam zle ale do 50 chce dobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) nie czytałam całego topiku ale są takie dziewczyny widzę jak autorka :) ja też się do nich zaliczam :) mój wzrost 157 waga 44 chce ważyć 40 i schudnąć z nóg i tyłka :) pewnie powiecie ,że i tak malutko ważę ale chudo wcale aż tak nie wyglądam i wiem ,że lepiej by mi było bez tych kilku kilogramów pozdrawiam i życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 160 cm wzrostu i to zdecydowanie prawda, że każdy kilogram jest bardzo widoczny. Niestety uwielbiam jeść, dlatego od końca lutego jestem na diecie dukana, ale ostatnio mam zajebisty kryzys, bo nadal jestem na drugiej fazie. Nie mogę patrzeć już na chude mięso, szynki, serki wiejskie. Najgorsza jest faza 5 dni - czyste proteiny. Naprawdę od paru dni mam odruch wymiotny na myśl o np. kurczaku, jajkach. Chciałabym schudnąć jeszcze 3 kilogramy, ale prawda jest taka, że ilościowo na tej diecie zdecydowanie się nie ograniczam, po prostu nie mogę, nie chcę być głodna, mam dosyć diet głodówek typu Kopenhaga. Niestety nie ćwiczę, choć powinnam. Marzę o 50 kilogramach :) Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżesa- ja miałam słodyczy tylko nie jeść i fast foodów i bez tego nie mogę wytrzymać:o starałam się jeść chudo przez 2 tyg po nich tak jak Tobie wszystko mi obrzydło i poddałam się :o myślę ,że tak jak i mi tak i Tobie bardziej będą pasować ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 160 cm wzrostu i to zdecydowanie prawda, że każdy kilogram jest bardzo widoczny. Niestety uwielbiam jeść, dlatego od końca lutego jestem na diecie dukana, ale ostatnio mam zajebisty kryzys, bo nadal jestem na drugiej fazie. Nie mogę patrzeć już na chude mięso, szynki, serki wiejskie. Najgorsza jest faza 5 dni - czyste proteiny. Naprawdę od paru dni mam odruch wymiotny na myśl o np. kurczaku, jajkach. Chciałabym schudnąć jeszcze 3 kilogramy, ale prawda jest taka, że ilościowo na tej diecie zdecydowanie się nie ograniczam, po prostu nie mogę, nie chcę być głodna, mam dosyć diet głodówek typu Kopenhaga. Niestety nie ćwiczę, choć powinnam. Marzę o 50 kilogramach :) Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrelka 82
Ja mam 158 cm i 52 kg i też uważam że na takim imponującym wzroście widać każdy kilogram ;) Chciałabym schudnąć do wagi 49 kg. Miałam kiedyś 48 ale nie wyglądałam zbyt zdrowo. Też jestem po porodzie, syn ma 15 miesięcy. W ciąży przytyłam do 60 kg i expresowo schudłam do 52 i tak cały czas.... no ale ciało już nie to samo... Próbowałam dukana ale dla mnie to hardcore, wole diete 1000 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umbrelka 82 mamy ten sam cel, zrzucić 3 kilogramy. Wydaje mi się, że to spadnie jak się poruszam w wakacje, w końcu to nie aż tak dużo (ale dla nas - malutkich kobietek - ogromnie dużo). Może ktoś zna jakiś inny czynnik wspomagający dietkę dukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudnaklawiatura
dziwi mnie jak można mieć niecałe 90 cm w biodrach i biuście i troszkę ponad 60 w talii i ważyć przy tym 55 kg. (wiem, wiem, indywidualny każdy jest, ale i tak mnie to dziwi) Jeszcze bardziej mnie dziwi jak ktoś przy tym może chcieć się odchudzać. Ja mam 90-59-90 54 kg. 163 cm. Chciałabym schudnąć w talii, ale i tak schudnę w biuście. Po za tym nie jestem wytrwała, kocham słodycze i bez nich żyć nie mogę niestety. Pozrawiam was i życzę wytrwałości i racjonalnego podejścia do wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna porzeczko, ja ostatnio kebabika czy fryteczki jadłam w lutym. Ale największą dla mnie zbrodnią było kupienie frytownicy (cud techniki). Jadłam swego czasu codziennie: frytki, ćwiartki ziemniaków, chipsy, czyli ziemniaczki pocięte na plastereczki. Bo po pierwsze jest to bardzo tani interes, do tego jakieś mięsko albo sałatka, albo co najgorsze sos czosnkowy z majonezu i jogurtu z dodatkiem koperku, a po drugie nie było to pracochłonne. I tak po miesiącu jedzenia smażonych ziemniaków przeszłam na dietę Norweską (polecam!), która nie wygląda w ogóle jak Kopenhaga. Teraz od końca lutego na Dukanie... Chyba muszę po prostu przejść na trzeci etap, bo nie zniosę tej monotonii... Norweskiej teraz sobie nie zrobię, bo ja muszę nauczyć się po prostu zdrowo odżywiać, niestety moja mama w dzieciństwie za bardzo pilnowała tego, żebym została "jadkiem" i to spuścizna dziecięcych lat - po prostu kocham jeść. Potrafiłam zjeść tyle, co mój mąż który ma 187 cm wzrostu... po prostu wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac przy tej samej wadze i wzroscie sa rozne wymiary mysle ze istatny jest tu tez wiek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrelka 82
ja mam: 71 w tali 87 w biodrach 51 w udzie (!!) i 81 w biuście (70B a przed ciążą 75 D) a lat mam 28 więc małolatą nie jestem :D 158 cm i 52 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka12021202
160 wzrostu, zaczelam dietę od niedzieli (waga 57kg) aż sie wystraszyłam, dziś wskazuje 55,7. jeszcze 4 kg i będzie w miarę ok. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciggieeeee
ja dołanczam:) tylko ja mam 156 i waze 50kg;) cel : 45kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi ;D
Dołączam się!!! Hej dziewczyny mam nadzieje, że mogę się dołączyć do grona odchudzających moim celem jest zrzucenie 3-4kg i przede wszystkim popracować nad brzuszkiem :) ogólnie jestem drobną kobitką (158cm i 50kg) i ekstremalne odchudzanie nie jest mi potrzebne ale w okresie upałów i ciągłego studzenia się piwkiem brzuszek niepokojąco się powiększył ;) dlatego wypowiadam mu wojnę i mam zamiar wyjść z niej zwycięsko ;) przede wszystkim wyznaję dietę Mniej Żreć i Mniej Piwska ;) słodycze odstawiam ale w związku z tym ze jestem typowym mięsożercą MIĘSA NIE ODDAM ;D wynalazłam kilka ćwiczeń na brzuszek i zakupiłam hula-hop, do tego jeszcze godzina jazdy rowerkiem dziennie i z niecierpliwością oraz wrodzonym optymizmem czekam na efekty :D jak już wspomniałam mam 158 cm i 50 kg... kilka osób które usłyszały ze chce zrzucić kilka kg nazywały mnie anorektyczka itp ale mi chodzi główni o zrzucenia brzuszka, wymodelowanie go a nie o wychudzenia się jak kościotrup ;) z reszta już jedna mądra tu osoba stwierdziła przy takim "wielkim" wzroście widać każdy dodatkowy kilogram... ;) chciałabym zrzucic 3-4 kg i taki jest plan na najbliższy miesiąc :D Licze na wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka12021202
Mała Mi ;D razem będzie Nam łatwiej zrzucić niechciane kg :) dziś już mam 55.3 więc powolutku waga leci w dół ;) nie chce się katować, głodzić itd, pomału do celu. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teź mam 160
Pisałam w tym temacie w kwietniu - teraz ważę 50 kg, ale wciąż czuję się gruba. Oczywiście kilogramy nie zeszły mi z tego miejsca, gdzie najbardziej tego potrzebowałam... Inne wymiary się zmieniły, ale uda wciąż 49 cm ;( Planuję schudnąć jeszcze 3 kg, zobaczymy co wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 160cm
hej mam 160 i 52 kg .Mam drobną budowę ciała.Jak przytyłam kg to chłopak powiedział że mam się ograniczyć z jedzeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×