Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za wysoka na szpilki

mam 183cm wzrostu, szpilki 12cm?

Polecane posty

Gość Delicja00
Ja mam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! ja mam 182 cm i straszliwie podobaja mi sie szpili. ALE. 1. nie umiem w nich chodzic bo cale zycie mama powtarzala, ze jestem za duza na obcasy i nigdy mi nie kupila a teraz w wieku 22 lat bym sie na nich po prostu wywalila 2. mam ten kompleks, ze jednak jestem za wysoka i to troche nie halo 3. jestem minimalnie wyzsza od swojego faceta ale jak bym miala szpilki to bym byla juz duuuzo wyzsza co nie podchodzi mi pod komfortowa sytuacje dla obojga 4. stabilne szpilki w rozmiarze 40-41 to nadal perelki a na 'czerwone podeszwy' mnie nie stac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja00
Oj makola, z całym szacunkiem dla Twojej mamy, ale co za wredna kobita z niej!!! Właśnie z takich powodów dziewczyny najczęściej mają kompleksy. Z powodu uwag mam, babć, ciotek itp.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 184 cm wzrostu
mam 184cm i większość życia chodziłam w płaskich butach. dopiero jak poszłam do pracy i okazało się że dress code w mojej firmiw (korporacja) wymaga eleganckiego stroju powoli zaczęłam przekonywać się do obcasów. Najpierw było to "mikroobcasik", potem 2-3 cm, 5-6cm, 8cm... najwyższe buty jaki mam mają 12 cm :) moj chlopak ma 182 cm i jemu nie przeszkadza, że w butach jestem od niego wyższa :) high heels dodają sexapilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkaa.
zgadzam się z powyższą odpowiedzią. moja mama też nie pozwalała mi chodzić na wysokich szpilkach.. Ale to przecież tylko nasza sprawa w czym chodzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja00
Matkom nic do tego jakie obuwie nosimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 176cm wzrostu i tez bardzo bym chciala nosic wysokie szpilki, ale najzwyczajniej w swiecie mam kompleks, ze bede wielka... :( Dzis sobie nawet kupilam takie 8 cm i sie zastanawiam czy dobrze zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja00
Oj Olga1122 nie krępuj się, będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudziaa
Hmmm., Ja mam 166 cm i wielkie przekonanie do szpilek.! Znajomi uważają, że i tak jestem za wysoka, żeby nosić szpilki.. a gdy na zimę kupiłam kozaki na delikatnej szpilce bo jedynie 4 cm to juz niektórzy gadali. ; // Nie wiem czy dalej nosić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
Hej a ja mam 167 i się zastanawiam czy nie będę za wysoka jak kupie szpilki 7 cm. i co mam zrobić .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkaa.
166 cm to wcale nie tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudziaa
No może i nie tak dużo., ale moi znajomi uważają, że i tak jestem za wysoka na takie buty., ale myślę, że i tak sobie kupię takie szpileczki 10 cm., może dlatego ze niedługo mam komunię i 18-stkę., :D a wszyscy z mojej rodzinyy raczej są wysocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie radzę i tak jesteś
bardzo wysoka a w tym butach będziesz wzbudzać sensację (tylko czy pozytywną ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia19
Hej! Mam 180 cm wzrostu i sama uwielbiam chodzić w szpilkach, ale powiem ze unikam tego, bo się źle czuję. Mam teraz w lipcu wesele brata i zdecydowałam się ubrać szpilki na 7 cm, i się wcale tym nie przejmuję. Niech te małe laski się przejmują , że są takie zakompleksione. Jesteśmy wysokie i nie ukrywajmy tego. Wiesz jak to ślicznie wygląda połączenie: zgrabne, długie nogi, szpilki, opalona skóra mmmm bosko! Więc nie zastanawiaj się i zakładaj! Uwierz! i nie słuchaj innych, byle byś umiała ładnie w nich chodzić i to wszystko! Byle do przodu,zobaczysz jakie bedziesz miała powodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka178
to ciekawe dlaczego niektórzy chcą odmówić nam wysokim szpilek i obcasów.. wiadomo, ze każdy chce wyglądać ślicznie, a kto jak kto, ale wysokie przede wszystkim wyglądają niesamowicie w szpilkach! Po przeczytaniu kliku wypowiedzi w tym temacie strasznie sie wkurzyłam! pewnie.. najlepiej ubrać nas w kapcie, żebyśmy nie eksponowały wzrostu, w dresowe, wymięte spodnie, żeby nie eksponować długich nóg, już nie mówiąc o przylegających ciuchach.. nie nie, figury też nie pokazujmy. Osobiście mając 178 mam gdzieś co ludzie myślą. Jezeli mam ochote założyc szpilki to zakładam i tyle. I gratuluje wszystkim odważnym, wysokim dziewczynom:) Nie bójcie sie eksponowac waszych walorów, bo co jak co, ale w naszym wzroście tkwi siła:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam 178 cm wzrostu i jak najbardziej szpilki nosze . a cooooo tam? bo czego mam sie wstydzic? jestem jaka jestem. jedni krytrykuja inni wrecz sie zakochuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosze wysokie szpilki
A ja mam 172 cm wzrostu a moj facet ma 198 i moge zakładac szpilki nawet najwyzsze. Mam ich sporo a najwyzsze to 15 cm i w takich byłam na balu sylwestrowym. Ale sie ludzie gapili hehhehe. Ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnom
A ja jestem strrrraszne dziecko, bo mam 14 lat i chodzę w 13cm koturnach :) do tego mam 176cm wzrostu i żyję. ogólnie nikt mi nie daje tylu lat ile mam, tylko zazwyczaj jest to po 16, nawet czasami 18 lat. na początku oczywiście wstydziłam się, że każdy się będę na mnie gapić jak na głupią - no i tak było, ale potem już nie zwracałam na to uwagi. drogie panie, głowa do góry, nie miejmy kompleksów! te wszystkie kurdupeki nam po prostu zazdroszczą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giovanna077
ja mam 168 cm wzrostu i kocham szpilki chociaż nie noszę ich za często bo czasami czuję się wśród innych jak wielka krowa.. jednak jak czytam wasze wypowiedzi to myślę, że te moje odczucia są głupie. Bo co, niby wysokie dziewczyny mają zakaz chodzenia w pięknych wysokich szpileczkach? oczywiście, że nie ;) ostatnio kupiłam sobie 12 cm i zamierzam wkrótce zacząć nich latać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immortal13
Mam 169 cm i noszę szpilki 6-7 cm. Mam 18 lat wiec może już raczej nie urosnę ale jednak... Myślicie że to wygląda dobrze czy raczej nie powinnam??? Tylko że ja kocham szpilki ale większość dziewczyn jakie znam w moim otoczeniu jest niższych i czasem czuje sie glupio. Powinnam przestać nosić szpilki przy takim wzroście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita22
Mam 184 cm wzrostu i chodzę w szpilkach 14 cm ,na początku nie mogłam się przekonać ale założyłam raz drugi i było cudownie... (nie na co dzień) impreza czy jakieś wyjście. Nie zwracam uwagi na to co mówią inni sama dobrze się czuję i to jest najważniejsze. Dodatkowo mam bardzo wysokiego chłopaka więc mam komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyryrtttt
Nikita22 - musisz wyglądać komicznie :D 184cm + 14 cm buty = 198 cm !!!!! dodaj do tego objętosc wlosow i wyglądasz na 2 metry !! U facetów taki wzrost jest nienormalny a co dopiero u kobiety? Wygląd mutanta no sory miałam w szkole nauczycielke miała ok 185wzrostu i nosila takie obcasy ok 10cm , wyglądała tragicznie ,wszyscy (uczniowie) się z niej smiali za plecami. Szczupla będzie wyglądała jak tyczka , bardziej zbudowana jak transwestyta. Sama mam 178 i nie zalozylabym nigdy takich obcasów , po co sie osmieszać ? Nie ma mniejszych ? Pomijam juz kwestie zdrowotne :O Podobny efekt uzyskuje niska dziewczyna 160cm wzrostu i szpile 15 cm , ledwo taka chodzi , zupełnie jak na filmiku wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita22
Dla niektórych komicznie dla innych tragicznie a dla innych całkiem nieźle...jakoś na wybiegu raczej się nie wyróżniam i nikt nie narzeka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wybiegu mowisz?
na wybiegu dla żyraf w ZOO chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×