Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za wysoka na szpilki

mam 183cm wzrostu, szpilki 12cm?

Polecane posty

Gość dgsdggvsdg
ja mam 174 i kiedys chcialam byc nizsza ale mi przeszlo;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1706
jak sie bedziesz w nich dobrze czuła to załóż ale wydaje mi sie ze fajnie w nich nie bedziesz wygladała, ja mam 176 cm wzrostu i nawet nie załoze obcasa ktory ma 5 cm bo czuje sie strasznie wielka chyba ze na jakies wesele to wtedy jestem zmuszona ale to tez z wielkim bolem je zakładam bo nie mam innego wyjscia a tak na codzien to wybieram buty jak na najnizszym obcasie bo w szpilce wstydze sie chodzic chociaz bardzo mi sie podobaja i az oczy mnie bolą jak widze nizszą ode mnie dziewczyne w szpilkach albo w sklepie jakies fajne szpilki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawagancja
Strasznie bzdurne odpowiedzi. :) Mam wspomniane 183 cm. i szalenie mi się to podoba. Przenigdy nie chciałabym być niska. Kiedy jestem w towarzystwie koleżanek nie zakładam szpilek bo z reguły są one ode mnie dużo niższe. Jednak dla chłopaka (ma 202 cm), kiedy jesteśmy gdzieś razem na wyjściu jak najbardziej. Mam całą kolekcję szpilek. :) Należę też do klubu wysokich, gdzie jest o wiele lżej jeśli komuś ciężko z powodu niebotycznego wzrostu. Jeśli jesteś dziewczyną o wzroście minimum 180 cm i chłopakiem o przynajmniej 190 cm, może warto się zapisać? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiuhbrfoiuwhbrf
wysokie jest piękne ale wyższe jeszcze piękniejsze. dotyczy jednak raczej szczupłych. takich jest z roku na rok coraz więcej. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie? Ja mam 179 cm (czyli nie mam duzo mniej niz Ty, Autorko), a nosze buty z obcasem po 9-10 cm. I jakos sie nie przejmuje.:P. Przynajmniej widac nas z daleka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja00
A jaaa według Ciebie 170 cm to niski wzrost? :-/ Nie przesadzaj. Ja też tyle mam i długo musiałam przekonywać się do butów na obcasach. W końcu zobaczyłam, że mnóstwo dziewczyn mojego wzrostu i wyższych zakłada wysokie buty bez żadnych oporów, więc też spróbowałam. Teraz czuję się bardzo dobrze :) i raczej nie wyróżniam się zbytnio na ulicy. Dziewczyny wyższe ode mnie też ładnie wyglądają, aczkolwiek podziwiam je za odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhffhfh
A ja jestem malutka - bo mam 160 cm i tez kocham szpilki mimo iz jestem w nich wysoka na równi z moim bardzo niskim męzem (170 cm) i uważam że czy czlowiek niski czy wysoki niech nosi co lubi i co jemu sie podoba. Chcesz nosić tak wysokie szpilki to nie pytaj się czy jestes za wysoka - tylko noś i czuj się fajnie. A to tak jakbys ty tylko dlatego że jesteś wysoka skazana była na niskie buty a ja przez swój niski wzrost na bardzo wysokei spzilki?? Kazdy nosi to co lubi i ma na to w tej chwili ochotę :) Ja tez czasem nosze adidasy czy inne niskei buty i co mam płakać że mam "kaczy wzrost" - nie mam zamiaru - wole cieszyć się zyciem i Tobie tez to doradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżodżoanna
Ale przecież nie ma nic złego w tym, że kobieta jest równa ze swoim facetem, kiedy założy szpilki. Może być nawet odrobinkę wyższa. :) Ale wygląda to dobrze tylko wtedy gdy jest szczupła i zgrabna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
mam 177cm wzrostu i bardzo chętnei bym biegała w szpilkach... Nie robię tego niestety zbyt często, ale problem nie leży bynajmniej we wzroście, tylko w wielkiej stopie rozmiaru 42 - sic! Ni cholery nie idzie ładnego i solidnego buta kupić :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżodżoanna
A w daichmanie nie znajdujesz butów w swoim rozmiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładaj śmiało
Będziesz wyglądala jak Barbie - tak samo nieproporcjonalnie i nienaturalnie długie nogi:-D Ale przynajmniej dostarczysz innym porcję dobrego humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
Daichman to dla mnie jakaś tragedia. Tandetne wzory i jeszcze gorsze materiały... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżodżoanna
No coś ty. :-/ Ja już nieraz znalazłam tam ładne buciki i wiem, że wiele osób zachwala sobie ten sklep, a jeśli chodzi o rozmiary to raz widziałam tam damskie buty w rozmiarze 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
No niestety, takie moje zdanie na temat Daichmana. Ze dwa razy się może skusiłam na jakieś buty, to albo się rozleciały, albo mi noga w tej pseudo-skórze gniła po prostu! Tragedia jak dla mnie. I zupełnie nie moja stylistyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a serio jimmy choo
tak powiedzial? :P ja mam 178 cm i tez chodze w szpilkach. glownie jakies 6-8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhffhfh
no jestem szczupła i niska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie zastanwiam
tylko ja mam inny problem, na pewno nie jestem zawysoka na obcas 10cm. :) mam 165, tak wiec w takich wygladam super :), z tym, ze... mam kozaczki bardzo ladne, skorzane, ale nie sa to szpilki!! tylko kozaki:obcas 10cm długosci, 4cm szeroskości, i 1cm z boku (od dolu do gory) no i w przeciwnienstwie do szpilek, to dziwnie sie w nich chodzi, czy tylko ja tak mam, ze w takich nie umiem chodic i wole typowe szpilki?? czy wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie zastanawiam
czuje sie w nich jak na szczudlach:o a takie fajne te buciki heheh. czy da sie na takich nauczyc chodzic, jesli w szpilach dobrz mi wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja00
Ćwiczenie czyni mistrza. :) Człowiek jest w stanie opanować wiele rzeczy. Ja osobiście wolę chodzić właśnie na takich szerszych obcasach niż w szpilkach, bo w tych to tylko cały czas zastanawiam się, czy za chwilę się nie wywrócę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhffhfh
spokojnie da się nauczyć - choc faktycznie trudno jest. Wszystko zalezy od tego czy to porządne buty i dobrze wyprofilowane. Ja mimo iz kocham wysoki obcas i cięzko mi znaleźć ładne wysokie kozaki które nie będą za szerokie w łydce to mimo iż takei znalzłam to zrezygnowałam z ich zakupu bo były praktycznie nie wyprofilowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej22
Widziałem w necie, panie w takich szpilach tańczą na konkursach tanecznych robiąc tam niezłe figurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość study all the time
na Twoim miejscu kupiłabym! nie musisz w nich chodzić na codzień, po ulicy, między karłami. możesz je mieć na specjalne okazje, gdy chcesz wyglądać sexy, albo tylko do łóżka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja00
Dziewczyny, możecie jakoś jaśniej napisać o co chodzi z tym wyprofilowaniem butów??? Bo ja nie bardzo rozumiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaa.
mam 171 cm i jutro mam zadebiutować w 10 cm szpileczkach. Są boskie.. ale strasznie się boję, że będę najwyższa na imprezie.. aż spać nie mogę.. mam nadzieję, że nie będzie najgorzej. pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak było
Coś czuję, że zrobiłaś furorę. Twoje nogi mają w nich chyba ze 2 metry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaa.
ufff.. jakoś przeżyłam. xD i nie żałuję. ;D tylko nogi jeszcze trochę bolą, ale było warto. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja00
No widzisz, a tak się bałaś. Coś wam powiem. Ja też bałam się zakładać obcasy do pewnego czasu. Myślałam, że będę w nich jak wieża, ale kiedy już wskoczyłam w szpilki, zobaczyłam, że moje obawy były niesłuszne. Teraz czuję się w nich lepiej niż na płaskim obcasie. :) Także nie ma co się bać, dopóki nie wyjdziecie na ulicę na wysokich obcasach. Jeżeli uznacie, że było okropnie, to przecież nikt wam nie każe nosić takich butów. Jednak bardziej prawdopodobne jest to, że będziecie zadowolone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaa.
Delicjo ile masz lat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhh_21
hej dziewczyny to ze zalozycie szpilki np. na 10 cm obcasie nie znaczy, ze o te 10 cm bedziecie wyzsze. tez tak myslalam, ale przekonalam sie ze tak nie jest. mam kolezanke ktora ma 171cm ja mam 162 cm wiec zawsze gorowala nademna. raz zalozylam szpilki 9cm ona miala plaskie buty a mimo to ja siegalam jej bodajze do nosa lub oczu. a co do wysokich kobiet w wysokich obcasach. odwazne, ale daje powalajace efekty. pamietam jeszcze z liceum moja polonistka miala sporo ponad 170cm wzrostu i nosila niebotycznie wysokie szpilki, bosko to wygladalo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×