Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za wysoka na szpilki

mam 183cm wzrostu, szpilki 12cm?

Polecane posty

Gość BabyDollBabyDoll
pu pu - wypisujesz takie kocopoły, że aż mi się wierzyć nie chce, że ktoś może mieć taki tok myślenia. Twoja wypowiedź świadczy tylko o tym, że jesteś osobą zaściankową i zaciekle trwającą przy staromodnych obyczajach. A może to jakieś kompleksy? Wiesz, taki ktoś jak Jimmy Choo (zapewne nie masz zielonego pojęcia kto to, więc wpisz na googlach, napewno znajdzie) powiedział, że obcasy są stworzone dla WYSOKICH DZIEWCZYN, BO TO ONE WYGLADAJĄ W NICH NALEPIEJ. Radzę sobie wziąść to do serca, a co do autorki wątku: Tak, masz nosić, jeśli umiesz chodzić w takich wysokich i niczym się nie przejmuj. Jesli będzie Ci bardzo niewygodnie, to spróbuj może szpileczki, które mają 8-9cm. Ja sama mam 180cm i chodzę... w koturnach i absolutnie nic mi nie przeszkadza, nawet to że moj tż ma 185cm wzrostu :) Pu pu a tak na przyszłość to zobacz jeszcze na googlach kto to Mark Twain, bo powiedział coś co idealnie pasuje do Twojego posta: "Lepiej mieć usta zamknięte i wydawać się głupim niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości." pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aziateamn
nie przejmuj się opiniami innych tylko kupuj te szpile!!a komentarze typu ,,bo będziesz za wysoka'' itp...to na pewno są autorstwa niskich zakompleksionych dziewczyn które zazdroszczą ci wzrostu;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lektorkaaaa
A ja uważam ten pomysł za poroniony. Sama mam 184 cm i nigdy bym nie założyła tak wysokich szpilek. Jest róznica pomiędzy byciem wysoką a byciem mutantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem niziutka ale
uwazam,ze nie powinnas sobie zalowac , szpilki sa dla ludzi i noga w nich ladnie wyglada. Sa ludzie wysocy, niscy, chudzi, grubi, rudzi i blondyni - przynajmniej fajnie, ciekawie. Kupuj jesli chcesz i miej w nosie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pu pu a tak na przyszłość to zobacz jeszcze na googlach kto to Mark Twain, bo powiedział coś co idealnie pasuje do Twojego posta: \"Lepiej mieć usta zamknięte i wydawać się głupim niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości.\" pozdrawiam. \" Nic nie rozumiem z tego bełkotu.... Jesteś po prostu wysoka i poczułaś się dotknięta? Autorka postu ma nie bez racji wątpliwości. Jakbym była złośliwa to właśnie doradzałabym jej chodzenie w szpilkach, najlepiej jeszcze większych. Zresztą chodżcie sobie w czym chcecie, mogą byc nawet gumiaki.... Najbardziej mnie jednak dziwi, dlaczego wszyscy różnicę zdań tłumaczą zazdrością - ja jestem niska, ale nie lubię za wysokiego wzrostu u kobiet i nic im nie zazdroszczę. Sama nawet nie chodzę na wysokim obcasie mimo że bym mogła, bo od tego bolą mnie nogi... Jak widzę laski w tych potwornych szpilkach to na sam widok robi mi się słabo....Na co się tak męczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie te 2 cm to żadna różnica. Jeśli lubisz chodzić w szpilkach i uważasz ze wyglądasz w nich dobrze (większość kobiet nie zależnie od wzrostu wygląda w obcasach lepiej pupa się podnosi naprężają się mięśnie nogi wyglądają całkiem inaczej, piersi idą do przodu).. sądzę że nikt nie zauważy różnicy 2 cm pomiędzy twoim chłopakiem a tobą. tak off topic ja czuje się urażona tym że od razu jak ktoś powie ze źle to kurdupel niski zazdrośnik. mi matka natura nie dała wzrostu ale ja tam nikomu nie zazdroszczę czuje się dobrze ze sobą. tak dla przypomnienia nie każdy kto jest niski chciałby być wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka na szpilki
narzeczony kupił mi w końcu te buty, powiedział że wyglądam ślicznie i nie chciał wyjść ze sklepu bez nich. noszę na szczególne okazje. fakt spoglądam na większość z góry ale chłopaki reagują pozytywnie, czyli efekt jest zdecydowanie pozytywny. ostatnio kupiłam 8cm koturny na lato. zaraz w nich wychodzę... aha i byłam ostatnio na pokazie mody. modelki były jeszcze młodsze, chudsze i wyższe :) wszystkie na obcasach. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmel tylko masę toffi
hahaha. sama prawda ;) to jakieś wynaturzenie. baba 183 i szpilki 12 cm :o fuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu ktoś
wkurzają mnie laski któe nie noszą szpilek a mają po 170cm wzrsotu bo uważają,że są za wysokie!przeciez to jest odpowiedni wzrost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 180 i niestety nie pozwalam sobie na obcasy:( po pierwsze mam kompleks - uważam że jestem za wysoka, po drugie nie mogę znaleźc sobie wysokiego faceta, jeden był niższy ode mnie o 8 cm a obecny jest niższy jakieś 4:( Ale gratuluję wam odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie uwielbiam wysokie szpile, 10-12 cm. ale mam 170 cm, szczerze to nie wyobrazam sobie dziewczyny 183 cm w szpilach 12 cm....tzn na pewno wyglada to pieknie, jak dziewczyna jest szczupła i zgrabna, ale jabym sie juz chyba czula glupio...i tak jestem wyzsza od wiekszosci moich kolezanek, ktore maja po 160-165 cm góra, a ja 170 w balerinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny z cukrem
dziewczyny noście szpilki!! zwłaszcza te co są wysokie, bo długie nogi to ogromny atut wysokich. eksponujcie!! a co do dziewczyn 170cm, to jesteście cóż, średniego wzrostu.. wysokie zaczynają się od 180cm i te właśnie wyglądają najcudowniej!! ah ale co tu dużo mówić, są boskie. chodzące modelki o cudownych proporcjach. szpilki rulezzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
najbardziej pyskują tu dziewoje co nie mogą sobie poradzić z istnieniem wyższych koleżanek :) tak to już jest, że nie każdemu pisane jest być pięknym i wysokim. paszczury są zazdrosne i plują jadem, żeby tylko te co ładniejsze zdusić i niedopuścić do podkręcenia konkurencji.. taaa najlepiej jak wysokie laski będą chodzić w workach i na boso, co? obłuda wśród dziewczyn jest nieskończona. poza tym 180 cm, to już nie tak znowu wysoko. pracuję w dużej firmie i co rusz mam okazję popodziwiać smukłe dziewczyny pięknie oszpilkowane. im młodsze tym wyższe, tak to już jest i oby było zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saodnadno
laski kombinują jak tu wyglądać ładnie, nawet jak im natura poskąpiła cm. nic dziwnego, że chytrze chcą te wyższe koleżanki udupić i podpowiadają jakie to płaskie kapcie należy nosić aby tylko czasem się nie okazało, że te długie nogi wyglądają znakomicie i bez porównania lepiej od ich własnych nóg odzianych w cokolwiek, co sztukuje wzrost..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady z tą zazdrością! ja mam 166 i wg mnie jest idealnie :) ale cały wątek zastanowił mnie najbardziej z faktu, iż wygląda na to że minimum 90% dziewczyn chodzi w szpilkach :o a na ulicy większość w balerinach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenaa
ja mam 160 cm wzrostu, wiem że jestem bardzo niziutka, ale co z tego.świat nie jest jednowymiarowy i zarówno malutkie jak i wysokie kobiety sa piękne, rzecz gustu:) ja nigdy wysokich kobiet nie krytykowałam, jesli chcą nosić szpilki niech noszą, jeśli chcą chodzić w balerinach niech chodzą to jest tylko i wyłacznie ich wybór, a nie społeczeństwa.i nie zazdroszcze im wzrostu, ale tez ich z tego powodu nie krytykuję p.s ja kocham śmigac w szpilkach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość street observer
krytykować wysokie szczupłe i piękne to jak przyznać się do kompleksu niskiego grubego brzydkiego kaczątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem wredna
ale po co takiej kobyle szpilki 12cm! ja rozumiem wszystko ale masz wzrost przecietnego faceta, chcesz byc najwyzsza wszedzie? ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcasy obcasiki
przecież wypowiedzi w tym temacie w przeważającej części obrażają niższe kobiety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
jesli sa ladne i podobaja Ci sie oraz dobrze się w nich czujesz to je kup. grunt to dobrze się czuć w tym co kupujesz. a jeśli chodzi o to czy bendzieswz wyższa od chlopaka to wcale niejest ważne. ja mam 173 wzrostu mój chłopak 175 a zazwyczaj nosze szpilki 7 8 cm i jestem od nigo wyzsza a nikt na to kompletnie niezwraca uwagi. jak bym miala sie przejmowac tym co ludzie powiedza to nigdy bym niekupila i nieubrala tego co mi się podoba. albo jeśli bym odmawiala sobie szpilek ze wzgledu na chlopaka wzrost to tez by bylo to niezafajne. wiec kup je i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
jak juz tu jestem to może mi pomożenie. Kupiłam sobie na wesele chabrową zwiewna sukienkę przed kolana odcinanaą pod biustem kokardą. Do tego szpilki w kolorze szafirowym troszke innym odcieniu z srebrnymi diamencikami. do tego zestawu mam również srebrna biżyterie. jaki kolor żakietu byście polecily. Wykluczająć czarny i chabrowy oczywiście. a czy może do takj sukienki pasuje satynowe bolerko które niezakrywalo by kokardy i niepsulo uroku sukienki. Pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_sm
Jeżeli chcesz akładaj twoje nogi na pewno będą pięnie wyglądały w tych szpilkach. :] MIej jednak na uwadze że wielu męzczyzn boi się wyższych kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moo
NIE CUDEM JEST BYC NISKA, ALE CUDEM JEST BYC WYSOKA. I te male co uwazaja ze "male jest piekne" w kazdym wydaniu i to na szpilkach to sie myla, bo juz lepiej jest byc wysoka(sama wiem bo mam 175 cm) i chodzic w szpilkach, pokazujac swoje piekne szczuple nogi, a nie zgrubasiale 70-sięcio cm nogi, pod ktorymi obcasy sie lamia. Poprostu macie zbyt wysoko podniesiona glowe, i myslicie, ze jak wy jestescie idealem, to juz nikt nie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia sukienka
ktoś tu próbuję na siłę przekonywać samą siebie, że jest lepsza?! piszesz jakbyś sama w to nie wierzyła - dziwne :o no i po co od razu wyzywać - niesmaczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaaa
jestem niska. Mam 170 cm wzrostu tylko. Ale jestem taka jaka jestem. Nóg sobie nie dosztukuje. Kazdy ma cos w sobie i choc wolalabym byc wyzsza płakać nie bede. Kazdy ma w sobie cos pieknego wiec po co te licytacje kto lepszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×