Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za wysoka na szpilki

mam 183cm wzrostu, szpilki 12cm?

Polecane posty

Gość za wysoka na szpilki

podobają mi się buty z zary, śliczne wysokie szpilki ale czy aby nie przesadzę tym razem? jestem szczupła i mam zgrabne nogi. doradźcie.. mój narzeczony ma 189cm, będę wyższa od niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uro uro
i tak jestes wielka to po co ci jeszcze takie wysokachne szpile :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka na szpilki
akurat te mi się bardzo podobają, kapitalnie leżą na stopie. ale takich wysokich szpilek to jeszcze chyba nigdy nie nosiłam, maksymalnie szalałam na 10-tkach a zwykle 7-8cm, 12cm to jednak wyczuwalna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uro uro
no między 7cm a 12cm to jednak bardzo duża różnica...tak jakbyś pudełko od zapałek dołożyła...no i pewnie cholernie niezdrowe takie obcasy bo jakie obciążenie wielkie na stope jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
No jesli Ci sie podobaja to niby dlaczego masz nie zalozyc?:)Ja mam 176 cm i bez szpilek zyc nie moge i wiem ze to nie zdrowe takie codzienne bieganie w obcasach ale ja inaczej nie umiem:(U mnie kroluja 10cm.I tez jak zaloze szpilki do najnizszych nie naleze ale co ja sie bede przejmowala?:)Nie moja wina ze inni ludzie sa tacy niscy lub ja taka wysoka:)Grunt to dystans do samego siebie i innych i korzystanie z zycia- bedziesz tak zawsze sie zastanawiala czy wypada czy te3z nie?Po co?Szkoda czasu i zycia:)JAK SIE PODOBAJA TO KUPUJ I SIE NIE ZASTANAWIAJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka na szpilki
wiadomo długa noga w takiej szpilce wygląda przepięknie, ale czy jest jakaś granica po której jest się już za wysoką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfhgjhkkjk
moim zdaniem bedziesz za wysoka!!!!!!! 183 to juz bardzo duzo ... nie radze, poza tym dasz rade chodzic w takich butach ?? ja jestem niziutka i bardzo bym chciala zalozyc takie 12cmetrowe ale wiem ze nie potrafiłabym w nich chodzic, najlepsze sa 5, 7 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfhgjhkkjk
bedziesz miala 195cm!!!!! przeciez to prawie 2 metry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka na szpilki
nie próbowałam wcześniej taaakich szpilek, na niższych, takich 7-9cm śmigam bez problemu. po prostu jeszcze nie zdażyło mi się być wyższą od chlopaka... a dwa metry to ja mam też prawie i na boso. piszcie kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzawa
Rozumie doskonale Twój dylemat,bo ja mam 178cm i też zawsze się zastanawiam czy zakładać buty na wysokim obcasie. Czasem zakładam,ale moje samopoczucie nie jest wtedy najlepsze i tłumacze sobie,że skoro słynne modelki niejednokrotnie dużo wyższe ode mnie noszą szpilki to dlaczego ja mam nie nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
Ja kiedy widze wysokie kobiety w szpilkach to po prostu nie mogę! Czy wy nie wiecie, na czym polega dobre ubieranie się? Wysokie osoby nie powinny już w ogóle nosic szpilek. Mają i tak długie nogi. To tak jakby anorektyk ubierał się specjalnie żeby podkreślic chudośc. Jasne, że można byc za wysokim, na tle innych ludzi wygląda się po prostu głupio. Na stewardesę nie biorą kobiet powyżej 178 cm wzrostu, bo uznają, że taki wzrost nie jest już estetyczny, podobnie jak za niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu
Nie sugeruj się opiniami innych,bo nie zawsze są szczere.Jeśli ktoś np.będzie Ci zazdrościć to zawsze doradzi Ci źle. Najważniejsze jak Ty sama się w tym czujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego niby mamy jej zazdrosc
195 cm w szpilkach? To jest powod do zazdrosci, czy co, bo nie rozumiem? Jest wysoka, no to jest, ani jej wina ani zasługa, ale dodawanie sobie tylu centymentrów na własne zyczenie to juz głupota. Przeciez w tych szpilkach bedzie miala 195 cm! :D To juz porażka straszna, i to na własne zyczenie A tak w ogole to to chyba prowokacja, nie wierze ze jest dziewczyna ktora chcialaby miec 195 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uważam że to nie będzie
dobrze wyglądać,większosć ludzi niestety jest niska,a głupio tak górować nad tłumem.Ja mam 165,niby niedużo,ale u mnie to jakoś tak wygląda na sporo,każdy mówi,że jestem wysoka,tym bardziej,że obracam sie raczej w towarzystwie nieziutkich osób.Też uwielbam wysokie obcasy,ale teraz np chcę kupić 9 cm i zastanwiam sie,czy nie będę sie czuc jak wielki babsztyl,tym bardziej,że nie jestem zbyt szczupła.Moje koleżanka jest 2 cm niższa,ale szczuplutka iprzez to wygląda na malutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka na szpilki
tak się złożyło, że mam sporo koleżanek mojego wzrostu. chyba takie czasy? większość z nich nosi jednak szpilki nie tak ekstremalne, bo około 8cm. zatem nie mam problemu, że nad nimi góruję. dylemat powstał kiedy miałam górować nad moim narzeczonym... jeszcze mi się nie udała ta sztuka, tak jakoś dziwnie się z tym czułam. byłam po te szpilki ale okazały się niewygodne. śliczne ale niewygodne. jak to zwykle z butami. dziękuję za opinie. i pozdrawiam wszystkich od 145cm wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudyxyz
weź kartkę i narysuj sobie dwie kreski... jedną 183 +x i drugą 190 ?( no zapomniałem ile ma twój misiek ) dorysuj kontury postaci i zobacz jak to będzie wyglądało. 1% różnicy ? Więc nie przesadzaj i kupuj te szpile, bo za czterdzieści lat szpile będziesz miała po drugiej stronie łokcia, a na nogach papucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka na szpilki
rudyxyz dzięki za bardzo konkretny pozytywny pomysł. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie jest piękne
Jestem facetem i to, co w kobietach uwielbiam to piękne długie nogi. Uważam, że dla ciebie 12cm to optymalna wysokość, to tak nak 10 cm przy wzroście 1,5m. Te same proporcje, ale jaka długość! Aż westchnąłem z zachwytu do Ciebie. Te zakompleksione, co cie krytykują są chyba zazdrosne? A te argumenty - żałosne: "Masz już długie nogi, to po co mają jeszcze ładniej wyglądać". Jeżeli komuś będzie głupio, to nie tobie, ale innym, że natura im poskąpiła. To tak, jakby od zgrabnej, szczupłej dziewczyny wymagać noszenia workowatych barchanów, tylko po to, żeby się upodobniła do innych grubasek. SZPILKI ROLEZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pu pu: Skąd wzięłaś/ wziąłes informację, że na stewardesę nie biora osób powyżej 178? ja mam 177, pracowałam jako stewardessa i byłam jedną z niższych dziewczyn, reszta miała grubo ponad 180. Minimalny wzrost jakiego wymagali to 175 więc jak się nie znasz to nie gadaj głupot;]A do autorki topicu- co do szpilek to nakładaj i nie przejmuj się tym, że niby będziesz za wysoka. Wysoka, szczupła dziewczyna plus szpilki...suuuper:) I na pewno każdy się za Tobą obejrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka175cm
Proszę poradźcie mi czy nie będę wyglądać głupio na szpilkach przy wzroście 175cm?Mam całą szafę butów na obcasach 8-11cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tall Guy
Ja sam mam 195 cm wzrostu i podobaja mi sie wylacznie dziewczyny na wysokich obcasach, majace same min 190 :) Bardzo sexy...a wiec wysokie dziewczyny- kupujcie te najwyzsze obcasy, bedziecie wygladac efektownie i sexy :D A opiniami zakompleksionych kurdupli sie nie przejmujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bepooly
Witam, oczywiście jestem tego samego zdania co koledzy:P Wysoka dziewczyna ma lepsze proporcje, długie nogi i poprostu bardziej rzuca się w oczy. Powiedzmy sobie szczerze, że "malutkie kobietki" muszą nadrabiać czym innym żeby się wyróżnić, poza tym teraz jest coraz więcej wysokich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
A propos stewardess to czytałam informacje dot. rekrutacji - było ogłoszenie - nie pamiętam niestety nazwy tej inii, ale nie krajowa - jedna z zagranicznych. W innej było podobnie. Dopuszczali wzrost pomiędzy 157 a 178 cm, no i do tego szczupła sylwetka, miła aparycja. To jestem bardzo zdziwiona, że gdzieś mają tak idiotyczne wymagania, przecież stewardessa to nie hostessa... To było w polskich liniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś odważna że
decydujesz sie na szpilka....... ja mam 174 cm i caly czas zasuwam na plaskim...... raz ubralam obcacy (7 cm) to kolega zwrocil uwagę ze po co je ubrala skoro jstem wysoka.......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaczkaaaa
ja mam 182 i plaskie mam tylko japonki i adidasy ;p wszystko minimum 6 cm, a najlepiej sie chodzi w 10-11 cm ;) to, ze jestes wysoka nie oznacza, ze nie mozesz szpilek zalozyc.. nie przejmuj sie opiniami kurdupelkow ;p pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata i wszystkie buty mam plaskie albo co najwyżej 3 - 4 cm obcas, jakbym założyła większe toby wydawało mi sie wilelka krowa. Też mam 183 cm a bardzo czesto mi sie zdarza np w kolejce czy gdziekolwiek ze ktos mnie pyta czy ja czasem w siate albo kosza nie cisne. Mam tego dość :( i wogole kazdy cos ma do tego ze jestem wysoka... Aj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja mam też problem podobny
mnie też bardzoo podobają się szpilki..a najbardziej te wysolandzie :), tylko że ja mam 179cm. i na wesele kuzyna chce włożyć szpilki do tuniki w nich bede miala ponad 185cm. no i troche wyższa od mojego męża w nich będę..o ile sama czuję się super przy nim już mniej dobrze :). Ale grunt to samemu sobie się podobać to podstawa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszokweeee
Marzę żeby moja kobieta była szczupła i miała ponad 180 cm! marzenie!!!!!! sam mam 190, a kobiety szczupłe i wysokie są boskie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __OnA
Jeżeli lubisz wysokie obcasy , to nie widze przeszkody żebys miała ich nie włożyć :):) Jesteś wysoka to fajnie masz tez bym chciała byc wyższa troche :| Ja mam 167 cm wzrostu i nosze buty na obcasaie od 5 do 10 cm ;) pozdrawiam ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
a ja mam 170 i nigdy nie zdobylam sie na odwage zeby zalozyc buty na obcasach moje jedyne buty to krotkie kozaczki z obcasem 3 cebtymetry zawsze chodzila i nadal chodze w plaskich butach i podziwiam te wysokie zdiewczyny ktore ubieraja buty na obcasach i sie nie przejmuja ze sa wyzsze od innych ja mam dlugie nogiszczupla budowe ciala waze 68 kiloczego po mnie nie widac bo jestem wysoka i jakos te kilogramy sie rozlozyly zawsze chcialam byc troche nizsza tak 167 168 niestety uroslo mi sie do 170 i nic na to nie poradze podobno z wiekiem czlowiek sie troche kurczy moze i ja powoli zacznebo mam juz sporo latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×