Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alpicorte

Alpicort E - komu pomógł na wypadanie włosów?

Polecane posty

Gość alpicorte

I po jakim czasie zauważyliście poprawę? może to dziwne, ale od kiedy zaczęłam stosować ten płyn włosy wypadają mi jeszcze bardziej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrissja
U mnie mniej włosów zaczęło wypadac juz po 5 dniach - uzywam od 3 tygodni - wypadanie zmienne - przy codziennym wcieraniu - kilka wlosow wypada podczas mycia czyli rewelacja.Kiedy uzywam co 2 dni- potrafia leciec okropnie. Chcialabym uzywac rzadziej bo mam skutki uboczne - zmiany tradzikowe na twarzy - nigdy nie mialam takich problemów. Czytalam na forum że zdarzaja sie takie efekty uboczne. Ogólnie wypada wlosów mniej niz rozpoczeciem kuracji ale są dni kiedy nagle wypada zastraszająca ilosc. Lekarz uprzedzil ze efekt jest po 3 butelkach. Nie wiem jak bede postepowac z tym lekiem - moze uda sie za jakis czas rzadziej stosowac - Ogolnie obawiam sie stosowania lekow hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Mam do sprzedania Alpicort E. Cena 30zl. Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy w celu dogadania; maja.loris@wp.pl dodam ze chce sprzedac z tego wzgledu ze kupiłam o jedna buteleczke za duzo a juz zakonczylam kuracje. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka99
Dziewczyny a słyszałyście może o Alpicort F, nie ma za duzo informacji o tym w necie. Ciekawe czym się różni E od F ??? Lekarka mi to przepisała, ale zastanawiam się nad wykupieniem tego (starszne skutki uboczne). Z tego co wyczytałam to Alpicort jest głównie aby powstrzymać wypadanie włosów a mi nie wypadają... czytam Wasze opinie i już w ogóle nie wiem co zrobić... Czy on pobudza cebulki do wzrostu? I czy miałyście jakieś skutki uboczne po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alpicort E
Alpicort E i F to ten sam lek. Są to różne nazwy handlowe leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annhr
Witam, ja równie mam do sprzedania Alpicort E, stosowałam go razem z Loxonem 5 %, niestety ,moja skóra źle zareagowała na loxon i przestałam używać obu preparatów. Może dla kogoś jest skuteczny, trzeba pamiętać ze każdy ma inny problem i na każdego może zadziałać inaczej mi niestety nie pomógł. Preparat jest w oryginalnym kartoniku z ulotką. Używany zaledwie dwa razy. zainteresowanych proszę o kontakt meilowy: aniusia_1591@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Alpicort pomógł błyskawicznie :) Jestem zadowolona bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość I
Do osób z pozytywnym skutkiem stosowania alpicortu e- Jak długo otrzymywał się u Was efekt zatrzymania wypadania po odstawieniu leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerie19
Sprzedam Alpicort E, nowiutki z oryginalnym opakowaniem, z ulotką. Ważny do 06.2016. Cena 50 zł. Sprzedaję, bo zaszłam w ciążę. Zainteresowane osoby proszone o kontakt na maila: amerie19@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by działał to nikt by go nie sprzedawał. Tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa! Mój syn miał zdiagnozowane łysienie plackowate. Używał loxon 2x dziennie i na noc aplicort f. Poza tym ważne okazały się badania na hydrooksywitaminę D , a właściwie jej brak. Stosowanie tych środków oraz zalecone dawki witaminy D pomogły, a włosów w miejscu łysienia jest jeszcze więcej! Polecam! I ważne- przebadajcie sobie ilość witaminy D bo podobno jej brak w 1 kolejności wyłącza porost włosów ( to jednak nie jest potwierdzone lecz u mojego syna takie leczenie przyczyniło się do pozbycia problemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 18

Witam , mam problem z włosami, lekkie łysienie , stosuje tydzień i szczerze jestem zadowolona ! Mam już meszek.  Nie zawsze każdemu pomoże, zależy co jest przyczyną stosowania tego produktu , ale na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona ! Widzę że tu  piszecie , że stosujecie codziennie preparat ale dla tych co nie czytaja ulotki , stosowanie jest 2-3 razy w tyg więc nie dziwicie się że są skutki uboczne . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 18

Witam , mam problem z włosami, lekkie łysienie , stosuje tydzień i szczerze jestem zadowolona ! Mam już meszek.  Nie zawsze każdemu pomoże, zależy co jest przyczyną stosowania tego produktu , ale na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona ! Widzę że tu  piszecie , że stosujecie codziennie preparat ale dla tych co nie czytaja ulotki , stosowanie jest 2-3 razy w tyg więc nie dziwicie się że są skutki uboczne . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplicort

Sprzedam, nowe opakowanie aplicort, proszę o kontakt na priv;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaz222@op.pl
Dnia 19.09.2019 o 21:57, Gość Aplicort napisał:

Sprzedam, nowe opakowanie aplicort, proszę o kontakt na priv;)

Nie mogę napisac na priv, dlatego prosze o kontakt mailowy paulaz222@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Stosowalam przez okolo miesiac, codziennie. Niestety nie pomoglo, a wrecz pogorszylo sprawe. Wlosy wypadaja mi jeszcze bardziej. Dodatkowo pojawil sie tradzik na czole, a nawet w wieku dorastania nie mialam z tym problemu. Odstawiam na pewno. Radze uwazac z tym lekiem.

PS. Nie chce tutaj niczego reklamowac, ale zaczelam brac biotyne i stosowac chyba znana przez wszystkich wcierke z bursztynem. Efekt widoczny po tygodniu. Oczywiscie nie jest jakis spektakularny, ale widze juz mniej wlosow w wannie i na szczotce. Az sama nie wierze, ze rzeczy dostepne od reki lepiej na mnie zadzialaly, niz lek na recepte, ale tak wlasnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka

Odkupie alpicort e. chce sprawdzić czy przestaną mi wlosy wypadac juz prawie wszystko sprawdziłam i nic. sofa81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplicort e

Witam

Ma ktoś do sprzedania opakowanie leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×