Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieska Wróżka

czy znajdzie sie tu jakis facet ktory doprowadzi mnie wresczie do orgazmu?

Polecane posty

Gość facet z jajami jestem
jaasne powiedz gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basien.....ka
nie podawaj wieku juz mnie odrzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam gówniarzy, interesuja mnie prawdziwi faceci ktorzy potrafią kobiete zaspokoic. jestem mężatką - 29 lat , wysoka atrakcyja znajaca swoja wartosc aczkolwiek wciąż bez oszałamiajacych orgazmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z jajami jestem
standardowo - poka cyce i psite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorva, kobieto, czy ty na prawdę sądzisz, że ktokolwiek poważny zareaguje na wpis - mam 29 lat, dam dupy kolesiowi z interneu? żal.pl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno zarozumiala
zouza jestes ..... spehdalay franco :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno zarozumiala
Ajron- 🖐️ pewno ze sie znajdzie .... np ktos kogo na koorwe nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedną propozycję - ogarnij się głupia kobieto i przestań się ośmieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby doprowadzić kobietę do orgazmu potrzebny jest facet z odpowiednim zasobem wiedzy. Właśnie dlatego w Polsce potrzebna jest edukacja seksualna...której brakuje. Większość Polaków uczy się obecnie seksu metodą prób i błędów, a w konsekwencji opanowanie tej sztuki zajmuje niektórym więcej niż trwa ich młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska Wróżko, jeżeli mieszkasz w Stalowej Woli, to możemy się dzisiaj wieczorem spotkać. Oczywiście w celu doprowadzenia cię do orgazmu...a potem następnego i następnego...tylu ile będziesz chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agencie, niestety nie jestem ze Stalowej Woli, - Rzeszów ... :( Moj maz dopuszcza opcje drugiego faceta w celach osiagniecia orgazmu i zasiegniecia odpwowiedniej wiedzy.. tylko czy jest jeszcze cos co mnie moze zaskoczyc? Jestem bardzo odwazną kobieta, nie boje sie eksperymentowac w sexie w pelni swiadomowa moziwosci swojego ciała i odczuc... a jednak czegos brak, tej kropki nad i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska Wróżko, zawsze coś może zaskoczyć. Trzeba tylko wiedzieć jak próbować to odpalić. Zacząłbym od zrobienia ci minety. Potem spróbowałbym masażu punktu G. W końcu powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×