Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila_Agata

starszy chłopak

Polecane posty

Gość nigdy przenigdy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccc
moja siotra ( 18) i jej facet ( 26) sa razem przeszczesliwi od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
spotkałam się i z większymi różnicami. tak naprawde im para starsza tym mniej to razi. co innego 16latka z 24latkiem, a co innego 40latka z 48latkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam starszego o 9lat...
A ja mam starszego o 9lat i jest SUPER! Zresztą od zawsze wolałam sporo starszych.Czuję się bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam starszego o 9lat...
Masz rację frufru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam starszego o 9lat...
FRANKAZWARSZAWY 1. można go sobie jeszcze wychować 2. ja czuję się młodziej 3. ma fajne jędrne ciało Ja do piszę p.4-jest ciekawy innych ciał i wcześniej,czy później zacznie tę ciekawość zaspokajać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka
Między mną i moim chłopakiem jest 10 lat różnicy. Obecnie mam 18lat i jestem z nim od około 3 lat. Dobrze nam się wiedzie i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie życia bez niego! Początkowo było trochę kłopotów z rodzicami ale teraz jest istna idylla. Myślę, że jak ludzie się kiochają to powinni razem być bez względu na wiek. Raz spotykamy się z miomi znajomymi raz z jego. Mnie osobiści takie coś pasuje, więc dziewczyny: to wasze życie i same sobie piszecie scenariusze! Róbcie tak, by później niczego nie żałowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do A ja mam starszego o 9lat..
ja mialam starszego i byl ciekaw innych cial, a teraz mam mlodszego i nie zdradza mlodszego, ale tylko 3 lata Jesli facet ma duzo mlodsza partnerke (powyzej 6 lat) oznacza to ze ma kompleksy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka
Uważm, że serce nie sługa. Nie każdy mężczyzna jest taki jaki był Twój. No ale każdy ma swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodsza ona <3
Wiem ze temat byl zakladany dawno dawno temu ale ktos to jeszcze pewnie bedzie czytal wiec wypowiem sie i ja :D No wiec ja mam 17 lat a moj chlopak 28, jest miedzy nami 11 lat roznicy i wogole ale to wogole mi ani jemu to nie przeszkadza :). Jestesmy ze soba juz rok czasu i bardzo sie kochamy. Za nic w zyciu nie chcialabym chlopaka w swoim wieku lub nawet o rok starszego, dla mnie poprostu to sa dzieci :/. Wazne zeby sie kochac i szanowac, a to co mowia inni to niech sobie mowia ludzie gadali gadaja i beda gadac, mieszkamy w malej wiosce to na poczatku to to byla sensacja jak nie wiem jak szlam za reke z chlopakiem o tyle lat starszym ale teraz juz przywykli :). Chlopak starszy nie ma juz tak nasrane w glowie jak jakis nastolatek, taka prawda. I PAMIETAJCIE W MILOSCI NIE LICZY SIE LAT. 🌻 Pozdrowienia dla wszystkich kochajacych sie par :D 😍 juz rok czasu z pierwszym chlopakiem i mam nadzieje ze ostatnim 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×