Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość mamo w takim razie dlaczego
no tacy panowie co nei chcą sie wiazac, chcieliby tylko sie spotykac w wiadomych celach są okropni, fuu :O a to ze nie mieszkalas z mezem przed slubem tez mi sie wydaje dziwne w tych czasach, ale moze mialas 18 lat i bogobojną rodzinkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety moja mama bardzo mocno wtedy oponowała .Błąd ,że nie postawiłam na swoim .Ale człowiek młody ,głupi jest i musi ponieść tego konsekwencje . Z tym niby eksem teraźniejszym to dziwna sprawa , ja widziałam, że mu zależy jednak robił wszystko ,żeby się nie wiązać . Tak jakby nie potrafił sobie uświadomić swoich uczuć do mnie albo uciekał przed nimi . Nie wnikam już, wczoraj zakończyłam tą historię i pozbawiłam go złudzeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe z wieczorka :) Mam już weekend :) W zamiarach miałam, po pracy posprzątać całe mieszkanie ale wyszło tak, że pół tego czasu spędziłam na skype (z wiadomym panem:)), pół z synkiem i w efekcie czego nic nie zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej w nastroju totalnie padniętym:P ale sezon rowerowy się zaczął trzeba śmigać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie odpaliłam sprzetu osobiście, mój rower został zarekwirowany przez synka i teraz mogę sobie pomarzyć tylko o jeżdżeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tu taka pogoda nic tylko śmigać:P Niedobry syn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam nadzieję wyżebrzę od niego ;) Chociaż pewnie po kilku godzinach spędzonych nad morzem będę nieźle wypompowana i z chęcią oddam mu rower :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślę kilka godzin nad morzem ło matko ja po kilku minutach mam dość i szukam knajpy:P Skąd dzieciaki biorą siłe ja nie wiem tego nie da się wyczerpać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież jeszcze nie będziemy sie opalać i kąpać ;) Piłka, jakieś wiaderko , łopatka i pewnie tam dzień spędzimy:) Oni po drodze sie zregenerują , ja będę jechała i jak znam życie oboje padną mi w samochodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łopatka widerko ale ile można siedzieć nad morzem:P kurde toż to nudne:P No właśnie oni się zregenerują a mama prawie martwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama jest nie do zdarcia ;) Oj można siedzieć długo na plaży, zresztą i tak mam zawsze problem ,żeby ich z niej wyciągnąć ;) Ps. Pozdrowienia dla Linger , bo wiem ,że nas podczytuje . Mam nadzieję , że literkami w końcu ujawni są obecność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ty jesteś cyborg nie kobieta:P Ja was nie rozumiem co jest ciekawego na tej plaży trochu piachu i duża kałuża:P Linguś witaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki zapach ;) powietrze , po kilku godzinach na plaży akumulatorki przez tydzień trzymają;) Nie wiem czy Lingusia teraz nas podczytuje, ale wiem od samego źródła ,że mnie tutaj rozszyfrowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie wiem jak tam gdzie ty jeżdzisz ale w tych miejscach gdzie ja byłem to zapach owszem śniętych ryb i ropy więc nie powiem żeby przyjemny:P ja po wizycie nad możem przez kolejny tydzień to się nie mogę pozbierać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do naszego morza mam pecha ---------albo zimno albo leje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) no niestety u nas róznie jest z tą pogodą latem ;) DKMG-domyślam sie gdzie Ty jeździsz nad morze , no wiesz nad zatoką to zapach raczej nie ma nic wspólnego z morzem . Zresztą , potem jak zahaczysz o knajpkę to szybko zapominasz pewnie o zapachu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię kawusię w knajpce z widokiem na morze ;) Mam takie wspomnienia jeszcze z czasów studenckich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc właśnie sama ja ląduję albo nad zatoką albo na mierzei wiślanej:P Jakoś to nie jest przyjemne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne te Wasze uśmiechy ,ale ja na zdjęciach lepiej wychodzę z miną Mona Lisy ,niż z pełnym uśmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - to zajrzyj jednak w nasze okolice i zmienisz zdanie o morzu :P Awe - ja podobnie , raczej wolę mieć delikatny uśmiech . Chociaż od panów wiem , że mój uśmiech ich z deko powala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --------nie jestem facetem ,a te opisy bardzo pobudzają moją ciekawość jak wyglądasz :) Rozumiem więc mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się uśmiechać nie będę bo zobaczycie jeszcze resztki żarcia między moimi zębami:P awe ja wolę czsów studenckich nie wspominać bo na samą myśl wątroba odpada:P samotna kurcze chyba będę musiał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×