Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo -------mój blok jest w środku parku :) To naprawdę świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam parki po obu stronach i za cholerkę nie można tam fajnie spędzić fajnie czasu . Standardowe huśtawki tylko są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest dużo placów zabaw z róznymi atrakcjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe czy ja pisałem kiedykolwiek o dziewicach:P więc jakie znowu:P A ja tam dziś 30 km na rowerku sobie przejechałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pozazdroscić :) Dlatego jak mogę wyruszam gdzieś z chłopcami , bo tutaj pobawić za bardzo się nie da :) Idę zobaczyć co to za nowy serial na 2 :) Zajrzę za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG---------sorry ,napisałeś dziś pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---------to chyba :Tancerze ? Też zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam , bo jak wróci Szef -to będzie narzekał ,że zamiast sprzątać siedzę przy kompie .Nie chce mi się dziś kłoćić .Bawcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe nie tylko dziś:P ja wogóle nie mówię o dziewicach:P ja już dawno dziewicy nie widziałem:P sama muszę schudnąć bo mi się ostatnio trochę przytyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padłam wczoraj :O;) Za to dzisiaj nam słoneczko zabrali , pada chyba jakaś dziwna mżawka ,czyli pewnie dzień w domu nas czeka .Masakra;) Ale i tak, życzę wszystkim miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -znowu dół? :( U nas wczoraj można było chodzić w krótkim rękawie , dzisiaj w zimowej kurtce nie będzie za gorąco . Ale i tak muszę skoczyć do miasta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost- ja bym na Twoim miejscu wyciągneła pewnego pana na spacer (wiesz o kogo chodzi "M") i na pewno wtedy było by po dołku . W końcu do odważnych świat należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie wyciągnę, zresztą on nie ma czasu, pomijając fakt, że od czwartku milczy jak zaklęty. On ma takie fazy na odzywanie się, a później idzie do swej wieży i tam siedzi. Prawdziwy facet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie zaszkodzi "zapukać" do niego :) I mimochodem wspomnieć ,że można by było tą piękna pogodę wykorzystać na spacer :) "Mój" pan też od piątku milczy. Pewnie poszedł gdzieś balować , wczoraj pewnie cały dzień na rowerze a mżze spotkal właśnie tą jedyną i będzie już po ptaszkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że wiem :) Przecież nie znamy się od wczoraj ;) Ja też zaraz uciekam i pewnie dopiero wieczorem zajrzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Wpadłam się przywitać :) A u mnie jeszcze jes słoneczko , chociaż już nie tak pięknie ja wczoraj .Dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ----mam problem z klawiszem "k" .Będę pamiętać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam na chwilkę, zaraz znów wybywam, ale obiecałam ustosukować się do... Wiec, nie mam najmniejszej ochoty się z nim spotykać, tym bardziej, że z jego strony nigdy nie wyszła żadna inicjatywa. Wszystko jasne. Ale nie bój się, poderwę sobie kogoś fajniejszego. :P Całuchy i do wieczorku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×