Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo ---------ja też .Na razie same możemy się przytulić .Też trochę pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się ---------znikam ,bo nie mam sił dziś toczyć walki o dostęp do neta :) Pa ! Do jutra Lost ---------Pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam dosyć ciężki dzień , zbiżają się te kobiece dni i wtedy łapie dołki . Do tego stresuję się sobotnim spotkaniem, wkurza mnie to ,że tęsknie za jego mailami . Wszystko skupiło sie na raz :) Zymakam dziewczyny , miłego wieczorku i będę dopiero jutro wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra:DNie wiem jak ja dzisiaj przetrwam do wieczora;) Właśnie sie dobudzam i pobudzam kawę ale marnie widze to moje funkcjonowanie ;) Zaraz jadę, całe szczęscie ,że nie muszę kierować ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ma fajnie na szkolenia sobie jeździ a ja biedny muszę pracować:P i gdzie tu sprawiedliwość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prowadziła a marudzi:P i co to jest 500 km jakbyś miała z 1000 to boli ale 500 to luz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wstalam o 4 :P Zmykam , jutro zajrze , bo dzisiaj mam tyły z robotką i zaraz brykam spać :) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---------słodkich snów :) DKMG--------Tobie miłego wieczoru i także słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mamo :) Dzień dobry DKMG :) Dzień dobry Lost :) Mamo --------wyspałaś się ? Jak tam po szkoleniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Jeszcze dzisiaj nie doszłam do siebie, wczoraj natomiast padłam o 20 ;) Szkolenie luzackie , najważniejsze było tam być i wypełnić papierki po to żeby dostać nową pieczątkę i dodatkowe zatrudnienie ;) A Ty jak spędziłaś dzień ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zwyczajnie .Praca , dzieci ,sprzątanie :) Dzień jak co dzień :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy raz z kolei nie mam posprzatane porządnie na święta . Dzisiaj pewnie troszkę porobię , jutro mały ma urodziny ,więc znowu nic nie zrobię . Miłego dnia Awe, zmykam poproacować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Ciebie ? Ja zaraz idę robić kolację Chlopakom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×