Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie Kochani:) Zdrowych , ciepłych i pełnych nadziei na każdy nowy poranek Świąt Wam życzę 🌻 Mamo --------Tobie dziś udanego wieczsoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było pięknie ,już za nim tęsknię 😭 Sędzilismy razem prawie cały dzień i żałuję,że ten dzień tak szybko sie skończył :( :(:( Będę później niedawno wróciłam do domku - obowiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost, GKMG,Awe i inni :) Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz mokrego Śmingusa-Dyngusa (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) *******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@ **@-(\(\-----------/)/)----@ **@-(=':')-------(':'=)----@ **@(..(")(")..(")(")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ ♥ّۣۜ(¯`v´¯)ّۣۜ●••●ّۣۜ●• •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• ♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamao życzę powpdzenia koleżnko w miłości Pijane gnomisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo po Świętach:) Widzę,że Pan Cię zauroczył .Mam nadzieję,żę z wzajemnością ;) Będzie następne spotkanie ? Pozdrawiam Cię ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) No niestety wszystko co piękne szybko sie kończy .W sobotę była euforia , wspaniale spędzony czas , obopólne zainteresowanie , bliskość, gesty , pocałunki . A wczoraj sms ,że nie jest gotowy na nowe .... Tak czułam,że się wystraszy . DKMG- aleś wczoraj przegiął ;) no widzisz dalej będę sama . Zastanawiam sie kiedy skończy się moj pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Mamo -------to przykro mi :( Może jeszcze zmieni zdanie ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę Awe ,troszkę juz zdążyłam go poznać i wiem ,że jest mistrzem w traceniu szans na szczęsliwe ułożenie sobie życia . Niby ostatnio doszedł do prawidłowych wniosków ale widać to jeszcze za mało ,żeby pozbyć się obaw . Ja już nic nie zrobię w tym kierunku ale jeszcze troszkę na pewno z nim popiszę . Wiem już jednak,że muszę \"ruszyć\" dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z nim jest nie tak ze
nie chce Ciebie, nie chce miec normalnego zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że po latach rozczarowań jest w nim już jakaś bariera, to bardzo wrażliwy mężczyzna . Ale właśnie takiego mężczyzny szukam . Tutaj na pewno jeszcze dochodzi odległość i to ,że jednak nie mieszczę się w jego kryteriach wyobrażenia jego kobiety :) Pewnie miałabym dużo większą szansę , gdyby mieszkał tutaj , realnie łatwiej było by go przekonać . Bo mimo wszystko widziałam,że mój real na prawdę zrobił na nim wrażenie . Troszkę to nieskromnie brzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z nim jest nie tak ze
"jednak nie mieszczę się w jego kryteriach wyobrażenia jego kobiety " nie podoba sie jemu Twoj wyglad czy charakter, a moze ze masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie ma swoich , a chce mieć dwoje .Ja ewentualnie mogłabym jeszcze na jedno sie zdecydować . Nic mi nie mówił o tym ,że przeszkodą są moje dzieci. Choć być może to teżjest przyczyną . Myślę,że do urody i sposobu bycia nie miał zastrzeżeń. On zdaje sobie sprawę z tego ,że w nim jest problem .Ale co z tym zrobi to już nie ode mnie zależy , być może za kilka lat obudzi się i stwierdzi ,że dalej jest sam . I znowu zmarnował dużo okazji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -masz rację .Nie da się nikogo uszczęśliwić na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zobaczę czy i co napisze mi w mailu. Spróbuję przez jakiś czas jeszcze pociagnąć tą znajomość. Ale smutno mi na maksa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu 👄 proszę przytul mnie do piersi... i pogłaskaj po główce.... :P ;) mi tez ciężko jest ... :o :( Nikt nie kocha mnie .. :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i mnie jest smutno :( Mnie też nikt nie kocha :( Popłaczemy trochę ? Będzie lżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe chłopcy Ciebie kochają , tak samo jak mnie moi . Na razie chyba jednak dam sobie spokój z panami ;) Chociaż ostatnio świstnęłam od szefowej numer komórki do tego facta co przyjeżdża do nas do pracy . Ale to za jakiś czas .... Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo---oczywiście ,że tak :) To naprawdę mi wystarcza :) Mamo -niezła z Ciebie Aparatka z tym numerem;) :D Tobie też miłego wieczoru życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ----jak leżał na wierzchu ,to też bym tak zrobiła ;) :) Wszystko się może kiedyś przydać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżał sobie ładnie ;)- myslę,że za jakiś czas go wykorzystam , tylko jeszcze troszkę lepiej tego pana poznam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do tego leżał sobie ładnie -to grzech było nie brać:D Poznaj Go trochę i do dzieła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam ,bo zaraz "na Wspólnej '" a telewizor mam w innym pokoju :) I.....( tu Twoje imię ) dobrej nocy i do jutra :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tego pana troszkę znam , często do mnie zagaduje , rzuca spojrzenia itd . Gaduła nieziemska więc nie ma problemu , do tego duże poczucie humoru ale jak na razie Awe muszę jeszcze na 100% mieć przekonanie,że nie wyjdzie mi nic z moim sobotnim panem. Jeszcze jeden pan jest zdecydowany ze mną być . Kurcze, żal mi go . Jest bardzo mily ,na prawdę kochany ale zupełnie nie w moim typie . No i jeszcze moj niedoszły byly ;) - poprosił o 3 szansę . Wymiękam czasami z tymi facetami . Gorzej jest jak właśnie mi się ktoś spodoba na prawdę . Wtedy to nie mam szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie cięższy o kilka kilogramów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×