Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Chciałbyś pewnie zrobić na otwartym sercu .Niedoczekanie Twoje :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam.Coś nie chcesz ze mną rozmawiać :) Trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zaliczony kurs drugiej pomocy o trzeciew w nocy :P a właśnie że nie na otwartym bo wtedy się głupio elektrody przykłada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ty Złośliwcze :P To pij se tę herbatę sam :P :) Trzymaj się .Naprawdę już uciekam :) Do jutra .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A se będę pił:P I nie jestem złośliwy:P Trzym się cieplutko i spokojnej nocy:D i wilgotnych snów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machamosłabiona z samego rana ;) Kto wymyślił taką porę pracowania ?:O Miłego dnia:) Ps. Dzisiaj pewnie umrę w pracy ze śmiechu ;)Jak mnie nie będzie po 11 to znaczy ,że poległam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Tobie tez macham Daj znać , co z tym Panem od smesów ? Trzymaj się dzielnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe , chodze i cały czas się śmieję pod nosem , dzwne,że jeszcze nikt na to nie zwrócił uwagi :D Szefowa sie zastanawia ,o której pan bedzie a ja wiem bo jestesmy dalej w kontakcie smsowym:D Ale jak go zobaczę , to pewnie nie wytrzymam i wybuchnę śmiechem . Cholerka, powinnam chyba spoważnieć na stare lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - absolutnie nie poważniej :) Ja też tego nie zrobię ;) Taki nasz urok i tego będziemy się trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechał , przeżyłam ;) On już wie ,że ja to ja - i jedno jest pewne bardzo mu sie podobam ;) Ale jest mała wtopa :D Ma 25 lat:D choć ja go wzięłam za przeszło 30 latka . Teraz to dopiero on się zestresował, że tak poważnie wyglada :D Awe , no właśnie zauważyłam, że to wlaśnie radość życia , poczucie humoru, nie do końca poważne podejście do wszystkiego przyciąga do mnie ludzi ;) Zreszta nie mam zamiaru ponownie tych swoich cech gubić , jak zgubiłam je jakiś czas temu . Na szczęście wróciły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat -powiadasz :) No i co :) Wiek się nie liczy :) A te nasze cechy pomagają a trudnych chwilach, których mam dość dużo :) To one sprawiają ,że nie stałam się starą , zgorzkniałą kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie liczy ;) Ale jakos ja nie mam przekonania do związków z duża różnicą wieku . Wolę rówieśników 2,3 lata w tą czy w tą stronę ;) No wlaśnie chyba te moje cechy , choć były uśpione przez długi czas pozowoliły wrócić mi dosyć szybko po tym wszystkim do formy :)Choć nie powiem ,że nie zaliczyłam niezłej gleby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -serce nie sługa ;) Wszystko musi toczyć się swoim rytmem .Tak ,znam to "zaliczanie gleby " ,ale na szczeście jestem dość silna psychicznie i zawsze się podnoszę :) Znikam na razie ,ale na pewno wrócę ;) Miłego dnia do poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce , niby już wybrało ;) ale co z tego , znowu trafiło jak kulą w płot :) Ja też jestem silna psychicznie , nawet sie tego nie spodziewałam tego .Bo zawsze wydawało mi się, że jestem dosyć miękką osobą. Teraz to czasami sama siebie podziwiam za wytrwałość i umiejętnosć podnoszenia się z porażek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zło-Śli-Wiec
Protestuję :P ja nie śpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak mam się teraz do Ciebie zwracać ?:P A może po imieniu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam netu u siebie:(Prawdopodobnie cos mam z routerem choć sygnał niby mam ale nie mogę sie połączyć z netem . Jutro od dostawcy przyjdą sprawdzić . A dzisiaj życzę Wam miłego wieczorku:) Awe , Złoliwczeinnym oczywiście też ;) Ps. Kupiłam sobie zajefajny rower :) Do końca roku, będę żyła miłością i powietrzem :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -naprawiaj wsztsstko szybko i wracaj :) Co tam jedzenie -masz rower , miłość i powietrze 🌻 Złośliwcze --where are you ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :D Ponieważ chyba nikogo już nie ma to Dobranoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×