Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Awe , jak ja nie mam swojego laptopa to wtedy prakrycznie w ogóle mnie nie ma :) Muszę jakoś rozwiązać ten problem ,ktory teraz mam tylko za bardzo nie wiem od czego się zabrać ;) Mi się wydaje ,że z wszystkich rzeczy co sprawiają nam radość , co przynoszą nam uśmiech jak najczęsciej korzystać :)Sama czasami ratowałam się własnie pisaniem na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe dziękuję jestem wzruszony do pięt:P:P I wydała że romansujemy kurde no a ja tak to chciałem ukryć:P:P:P Trzym się cieplutko i wpadaj tutaj czasami :D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to może być kwestia konfiguracji karty sieciowej jak masz włącznik karty na lapie to ją wyłącz i włącz ponownie . Jak ty widziałaś iskrzenie to wtedy właśnie sieciówka się paliła:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze muszę włączać i wyłączać kartę sieciową i to nie w tym problem . Jadę poszukać gdzieś jakieś niezabezpieczonej sieci.Zobaczę czy w ogole mam możliwosć podłączenia sie właśnie przez Wifi i wtedy będę wiedziała czy padło mi wifi w laptopie czy to jakiś problem od dostawcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG --wzruszony do pięt ? haaaaaaaa:) Co tam będziemy ukrywać nasz romans .Podobno najciemniej jest pod latarnią :) Może jednak uda się wpadać częściej niż od czasu do czasu ? :) Mamo -powodzenia z kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe normalnie nie wierzysz w moje wzrusenie do pięt :P:P Racja i tak już na mieście o tym mówią:P:P:P To zaglądaj częściej bo jeszcze nam sięstęskni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknota -czasem dobra rzecz :P W w Twoje wzruszenie nie wierzę :P U mnie też już całe miasto mówi o naszym romansie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DkMG -dzięki za uśmiech , który wywołują u mnie Twoje wypowiedzi ( nawet te złośliwe :P ) Miłego dnia :D Mamo -----miłego dnia i szczęśliwej naprawy laptopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie tak myślałem że mnie nie wierzysz:P:P Kurdze normalnie nikt mi wierzyć nie chce:P czy ja aż tak się prezentuję, że nie wzbudzam zaufania:P:P Tak tylko czasami ta tęsknota to nudna jest:P:P Trzym sięi miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiozłam laptopa do informatyka, coś blokowało WiFi . Pogrzebał i teraz dopiero w domku sie przekonam ,czy necik łaskawie do mnie wróci ;) Troche mi smutno , można powiedzieć,że dostałam kosza od wrocławianina :( Wkurza mnie to, że on zawsze tak pisze, że zawsze zostawia małą furtkę na ewentualną zmianę decyzji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama to niech on się zdecyduje albo rybki albo akwarium:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat wyszukuję sobie takie niezdecydowane typy ;) Sama muszę zmienić preferencje jeśli chodzi o mężczyzn :P I wtedy może będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widocznie coś w tym jest:P ale trochę będzie z tym problem bo faceci z reguły są niezdecydowani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się czasami byli bardzo zdecydowani ,tylko ja nie chciałam :) I tak to już jest stworzone ,że rzadko kiedy dwie osoby chcą na raz ;) Ale coś na pewno jest w tym ,że zawsze zainteresuję się nadwrażliwcami . Pewnie dlatego,że są to zupelne przeciwieństwa mojego eks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możliwe nie neguję tego:P Jednak większość facetów jakich znam są tak samo zdecydowani jak ja:P lepij nie kazać im nic przemyśleć bo to może potrwać:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -----to niech Wrocławianin żałuje :) Ja bym już nie dała Mu szansy ;) Naprawiaj ten laptop jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Awe , jego strata;) Ale i tak jakiś żal pozostał... Zaraz przyjdą do laptopa ale mam obawy ,że to jednak mój sprzęt siada . Zajrzę za jakiś czas i poinformuję co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Jemu będzie żal :) Daj znać ,co z laptopem .Bo pamiętasz laptopa Ziobro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle czekam , ale i tak w sumie każdą awarię mam od ręki załatwianą ;) Jeśli oczywiscie się da:) Wiesz Awe , jeśli on nie czuje ,że to \"to\" to nie zmuszę go przecież do związku . Chociaż czasami jedno spotkanie to za mało aby się o tym przekonać . Aczkolwiek sygnały które wysyłał mnie zmyliły, albo cosik sobie nadinterpretowałam ;) No i jeszcze oczywiście ta odległość .Gdyby mieszkał tam skąd sie wyprowadził , miałabym możliwość częstszych spotkań a tak nie mam możliwości na nic . Jedynie na wymiane mailii czy rozmowę telefoniczną . Chociaż i tak jestem pełna podziwu dla niego , jak na faceta który nie jest mną zainteresowany sporo pisze 5,6 mailii dziennie . Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam . Ale tak czy inaczej musze próbować dalej ... z kimś innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7890
Na pewno uda Ci się kogoś znaleźć! Moja mama po rozwodzie, poznała rozwodnika, który zajął się nią i trójką jej dzieci, które wówczas przechodziły ciężki okres dojrzewania :) Z perspektywy wielu lat, mogę powiedzieć, że był dla mnie prawdziwym ojcem, którego nigdy nie miałam. Jego dzieci zaś były już wtedy dorosłe i samodzielne, więc żadnych problemów nie było :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę Ci wszystkiego najlepszego, bo jako samotna matka cholernie na to zasługujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama a przypadkiem profilu w lapie ci nie wywaliło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu -dziękuje Ci bardzo :) właśnie takie historie podnosze mnie zawsze na duchu . Innym kobietom udało się ułożyć ponownie życie to dlaczego mi ma się nie udać ...:) DKMG - wystarczyło tylko zresetować routera:) Po awarii i wymianie kabla gdzieś \"na trasie\" router troche się zamotał;) Jestem już on-line ale ciagle zabiegana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama ło matko to wcześniej tego nie zrobiłaś :o Nie przejmuj się ja ciągle pracuje i jeszcze nie wiem kiedy do domu wrócę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×