Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

awe ja myślę jak tak sama i nawet o mnie nie pomyślałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o Tobie ,ale przypuszczałam ,że się boisz takiej zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się niczego nie boję :P:P:P nawet mrówka nie jest mi straszna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to niby czego mam się bać że się tak zapytuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - w sumie to nie wiem :P Znikam na jakiś czas .Idę trochę na wesołe miasteczko :) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to by było tyle na dzisiaj :) Znikam.Wszystkim Wam miłego wieczoru i spokojnej nocy .Do jutra :) DKMG - jak zwykle -trzym się ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca jak praca:P:P czasami też mi się nie chce siedzieć ale z dwojga złego....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie narazie sobie pozostanę pracoholikiem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stałe napewno nie zostanie:P jak nie ja to ona:P ktoś pierwszy odejdzie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dwa a rok:P ale sprawy się pokomplikowały odrobinkę i obecnie to taka trochę sytuacja patowa oboje mamy siebie dość a musimy jeszcze ze sobą mieszkać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz półtora roku temu to jeszcze myślałem:P potem wyszło parę rzeczy a potem posypało się dokumentnie:P włąściwie gdyby nie to że narazie nie możemy załatwić tego formalnie z pewnych powodów już bymbył wolny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półtora roku temu już Wasze małżeństwo bylo zgonem . Kurcze , strasznie czas leci , ja już od dwóch lat mieszkam sama z chłopcami . Ale przez te dwa lata też sie nieźle działo ;) Będę miała co wspominać na stare lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety czas pomyka:P kurcze tylko jeszcze wtedy się łudziłem:P tak dokumentnie zaczęło się sypać rok temu a teraz to już zgon całkowity RIP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jak pisałeś to juz było ewidentne do czego to doprowadzi . Teraz jeszcze będziesz musiał zakończyć to , co też nie będzie miłe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale trzeba będzie zamknąć sprawę wyzerować konto i do przodu. Na dzień dzisiejszy przynajmniej wiem na czym stoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie będzie spokojniej niż u mnie ;) Ale i tak jakby nie było troszkę się postresujesz , mimo wszystko nie jest to łatwe . Hehehehe dzisiaj zamiast ognistego flirtu z Awe masz moje czarnowidztwo ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to tak dla rónowagi:P Wiem że nie będzie lekko ale jakoś mnie to nie przeraża ot trzeba zakończyć i tyle:P Jakoś nie przypuszczam żeby mnie to kosztowało tyle co to małżeństwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś z Tobą już chyba nie potrafie flirtować ;) Hehehehe w naszej znajomości opadły już wszystkie emocje ;) :D Oj wydaje Ci się , mimo wszystko kilka ni przed sprawą , sprawa to bardzo stresujące przeżycie . Mimo że nawet często od długiego czasu do tego sie dąży. Powiem Ci ,że moi koledzy często ze stresu nawet szpital zaliczali . Kobiety jednak sa chyba silniejsze psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×