Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość rybka słodkowodna
a widziałeś panie? wszystko jest możliwe:-) cześć, Tobie też dobrego i słonecznego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim :) Rybko słodkowodna -zrób się na czarno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka słodkowodna
hej awe🖐️ ależ ode mnie dużo wymagacie, wczoraj wieczorem wpadłam na chwilkę, a dziś rano nie dość,że zmieniłam się z kurczaka w rybę, to jeszcze mam się przefarbować;-) niezłe tempo mi tu fundujecie kochani:-) awe, ci też milutkiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czarnym Ci będzie ładnie :D Tobie też miłego dnia 🌻 U nas wszystko się szybko dzieje ;) Znikam , bo nieprzyjaciel odcina mi do Was dostęp :( Wpadnę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe witaj :D miłego dnia i załatw tego nieprzyjaciela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe nie ma rzeczy niemożliwych są tylko takie których nam się niechce:P:P:P O i rybfeńka się zaczerniła :D teraz będzie trzeba sprawdzić gatunek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz chopie, znów sami na placu boju:-) jaki gatunek ty mi chcesz sprawdzać? że czego w sensie? żesz piszę,że słodkowodna jestem przecież;-) ( w domyśle słodziutka :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe trzynm się cieplutko i się nie daj 😘 rybka czy słodziutka to się jeszcze okaże. Jeszcze podczas badań kolce pokażesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --------jak zakwasy ? Uważaj na mechanika ;) Choć podobno od przybytku głowa nie boli :D DKMG -nie dam się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe słusznie załatw gada:P:P:P rybeńka z moich doświadczeń wynika że poziom diablicy znacząco przeważa:P tylko nie tu gdzie trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto wymyslił ,że w pracy trzeba pracować ;) Awe witaj :) Movering :) hehehe nie nie popsułam auta ;) - ale jeszcze nie wymienilam opon i trzeba wymienić gumy przy wahaczach . A na tym to ja się zupełnie nie znam ;) Rybciu - a Ty nie chcesz sobie ułozyć ponownie zycia ?:) DKMG - Ty w końcu w piórka nam obrośniesz ;) Ty sam i tyle kobiet ;) Przydało by Ci się na pewno jakieś męskie wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w pracy tak kochanych chłopaków :D ,że sami mi zawiozą samochód do mechanika :D Więc sobie nawet nie popatrę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ja chętnie obrosnę:P:P a czy to moja wina że lubię kobiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama no można by tak powiedzieć ale ja nie wiem czemu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG- u mnie jest odwrotnie, przeważa poziom aniołka, a że czasem...to tak dla odmiany;-) Mamciu, pewnie ,że chcę sobie życie ułożyć, kto powiedział,że nie, zwłaszcza,że wszystko temu sprzyja:-D dzieciaczki ma już spore, synek 16 lat, córcia 13, zaczynają mi już chodzić własnymi drogami, a zanim się obejrzę to pewnie wyfruną do własnych gniazdek, jestem po rozwodzie,świeżo, chociaż nie jesteśmy ze sobą już 4 lata, więc.....czego mi brak??? człowieka odpowiedniego u mojego boku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - pewnie przez te błękitne oczy i te dlugie blond włosy :P :D Rybciu to już masz spore dzieciaczki :) Moje jeszcze w sumie małolaty są , szczególnie ten młodszy ;) Mam nadzieje,że obie znajdziemy sobie tych odpowiednich panów a Awe i DKMG - tez zrobią porzadek w swoich życiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×