Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

ja zawsze jestem szczery :D a czy to moja wina że towarzystwo kobiet bardziej mi odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo :) Co się dzieje ????? Pewnie znów ktoś Cię zauroczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - nie Twoja :) Też lubię towarzystwo miłych , zabawnych i inteligentnych mężczyzn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc awe sama widzisz jak ktoś jest hetero i nie ma zbytnio kompleksów to tak ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać , my ich nie mamy :P Mamo --chyba jutro się dowiem , o co chodzi :) Trzymajcie się :D Muszę znikać 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc od 3 dni intensywnie z kimś piszę :) Mieszka ode mnie 30 km więc ok .... Jest fajny , miły , podoba mi sie wizualnie ze zdjęć .W sobotę idziemy na randkę , szaleje strasznie bo już dzisiaj w sumie chciał przyjechać. Troszke go zastopowałam . A teraz dostałam maila od wroclawianina ... chce przyjechać ,spotkać sie ...porozmawiać .... Co ja mam robic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama buhahahahaha ale się wpierdoliłaś:P umów się z tym 30 km na jutro :D awe trzymaj się😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -jestem jeszcze . Napisz Mu ,że w ten weekend jesteś już umówiona , może w następny ? Niech trochę teraz pocierpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jakbym mu napisała teraz by przyjechał ... ale musze podjąć jakaś decyzję Wrocławianin od wczoraj ucichł , myslałam ,że zakończył naszą znajomość a on ... myślał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym 30 km się umów :) I zdaj nam relację :D Do jutra Kochani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to niech sobie jeszcze z tydzień pomyśli bo coś ciężko mu to idzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie myśle,że on mysli o długim weekendzie , jednak będzie musiał jechać aż z Wrocka . Cholerka ale sie zakręciło :D ;) A przed tym drugim nie ukryję obecności wrocławianina ... Tomek pisze i jest cały dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle sama tak to jest orgiować:P:P:P mówię ci niech sobie wrocławianin poczeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - ja tego z wrocławia przetrzymam ;) nie napiszę mu dzisiaj odpowiedzi . Może wlaśnie przyspieszy to jego myślenie ;) Awe , miłego wieczorku 🌻 ... Pewnie macie ze mnie niezły ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama co nawet po mnie widać :P:P:P skoro mnie tu za kobieciarza uważają:P:P sama co za dużo to niezdrowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , dlatego nie chcę przeginać . Zawsze skupiam się na jednym panu . No ale teraz oczywiście życie zrobiło mi małego psikusa ;) DKMG - Ty masz już flirt we krwi ;) Żadnej kobiecie nie przepuścisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jedzonko sobie zrobię :) Rower rewelacja!!! Przyznaję się bez bicia ,że zakochałam się w nim ;) Z 15 km dzisiaj za mną , musze koniecznie kupić licznik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ło matko tak mnie oceniasz:P nie no chyba lekka przesada:P za dużo srok za ogon nie da się trzymać najpierw obczaj tego 30 km a potem zobaczysz co z tego wyniknie. Zawsze wtedy możesz dać jakąś odpowiedź wrocławianinowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam ,że jutro Tomek przyjedzie , nie wytrzyma do soboty :D za to Ty kiedyś jednak byłeś bardziej nieśmiałym człowiekiem :P :D W wekeend chcę dłuższe trasy porobić ale jeszcze kondycji brak i dupsko strasznie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama no byłem bo ja z natury bardzo nieśmiały jestem:P poważnie mówię, co swoją drogą trochę mi życie utrudnia:P No więc widzisz zobaczysz ocenisz będziesz wiedziała co dalej robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś tak samo nieśmiały jak ja :P Jak przyjedzie to fajnie ,sama jestem ciekawa jaki jest :) Ale w sumie do soboty rana też nie zostało już za dużo czasu ;) Jeszcze jak odezwie mi się jakis stary wielbiciel to chyba zwariuje z nadmiaru szczęścia ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sama ja autentycznie jestem nieśmiały:P ale akurat nie w kontaktach z płcią piękną:D No i o to chodzi :D trzeba świrować żeby nie zwariować :D ale próbuj szczęścia kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe to jestem ciekawa w jakich kontaktach jestes nieśmiały ?:P Oj próbuję , próbuje i tak od dwóch lat :P ale w sumie nawet nieźle się przy tym bawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ja naprzykład strasznie boję się publicznych występów na trzeźwo i konwersacji w językach obcych:D i dobrze ważne że jest wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×