Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

W skarówce będzie więcej ludzi niz ustawa przewiduje ;) Ja jestem strasznie przetleniona , wszystko mnie boli ... ale jazda była na maksa . Szkoda,że jutro do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może u was u nas właściwie koniec kwietnia to brak kolejek:D zawsze tak pite składam i nigdy nie stoję:P ehh też bym sobie pojeździł ale czasu nie miałem. Mówi się trudno może jutro sobie wyskoczę:D No a jutro do roboty ale tylko 4 dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
z Ciebie mamo osóbka. Myślę, że masz rację, to czas pokaże, kto powinien być u Twojego boku. Tak mnie się wydaje /może i niesłusznie/, że niezdecydowanie wrocławianina wynikać może z pewnych obaw dotyczących tego, iż on jest kawalerem, nie ma dzieci i może sam nie wie, jak sprawdziłby się w takiej nowej dla siebie roli. Masz więc calkowitą rację, że ruch należy do niego i to on musi chcieć tego bez cienia wątpliwości. Natomiast partner, który jest w podobnej sytuacji jak Ty, tzn. ma dziecko, jest po nieudanym związku, może wbrew pozorom, być dla Ciebie lepszą alternatywą, choćby z powodu podobnych doświadczeń i zobowiązań. Wam wiele już przeszkadzać nie powinno, wiecie co cenić, gdzie odpuścić, co ważne, a co mniej. Nie jest to napewno najważniejszy element spójny dla związku, bo wiemy, że życie jest bardziej złożone, nie mniej jednak, jeśli Tomek jest taką osobą, nie rezygnuj z Niego zbyt pochopnie. Poczekaj cierpliwie, poznaj lepiej i daj czas sercu, aby wybrało najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - to jutro razem jedziemy na rowery ... 18 zbiórka u mnie pod blokiem ,tylko zgarnij oczywiście Awe ;) Rozsądna- jak nam życie to jeszcze takich sytuacji będę miala w życiu wiele .Jeszcze nie jestem w stanie przewidzieć czy z którymkolwiek z panów będę. I choć na pewno wroclawianin bardziej mnie pociaga , ma cechy charakteru które bardzo lubię to jednak juz widzę,że generalnie to Tomek na pewno byłby lepszym parterem. Ja nie mam parcia do ponowego zamążpójscia , co prawda czuję się samotna ale też nie zamierzam siłą jakiegokolwiek pana brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama a co to za sprawiedliwość ponieważ ja jestem po środku zbiórka u mnie pod blokiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ja mogę awe wziąść ale czy ona będzie chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama no też prawda :D trzymaj się cieplutko i słodkich snów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 👄 Kochani wpadłam się przywitać i zaraz znikam :D Na zbiórkę jestem gotowa ,a na jazdę na siodełku już prawie ;) :D Mamuś --tak jak napisałaś wcześniej , nie wykonuj już żadnych ruchów w kierunku Wrocławianina .Jak się określi to się z NIm spotkaj i dokładnie Go sobie obejrzyj .Weź kartkę i zjednej strony napisz wszystkie za ,a z drugiej przreciw.Będziesz miała wszystko czarno na białym.Jak się dalej będzie wahał popłyń w kierunku Tomka :) Miłego dnia 🌻 DKMG --miło było nad wodą ? Tobie też dobrego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do awe1
masz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PORANNIE:P Kto to widział żeby mnie o tej godzinie budzić:P awe to się szykuj tylko zę ja mam siodełko nie wygodne więc weź poduszkę:P Nad wodą jak nad wodą miło i przyjemnie, leniwo i teraz nie chce mi się iść do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaaaaa, mam Was🖐️ ładnie, tylko człowiek przez chwilę netu pozbawiony, a już zapominają:-( :-( :-( a ja o Was śniłam.....;-) sobie sama na rowerku pojeżdże;-) łaski bez, nawet nie wiem, czy focha nie walnę;-) no chyba,że zostanę przekupiona jakimś ciepłym słowem;-) Mamciu, bierz Tomka, mówię Ci - Tomki są the best;-) witajcie skarbeńki, dobrego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybeńko witaj cieplutko :D wiesz to chyba za tego grilla:P narobiłaś apetytu a potem ludzie głodni w pracy siedzieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybeńka ty kusiłaś a potyem nie miał kto rozgrzać po tym grillu:P trudno się mówi chyba ja powinienem strzelić focha lae to głupio by wygladało więc będę ci to tylko wypominał:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie :) Awe tak zrobiłam ...z jednej stron wypisałam sobie za a z drugiej przeciw obu panom . I wszystko skłania się ku Tomkowi , chociaż na pewno bardzo krótko go znam jeszcze . Jak po wekendzie ?:) Rybciu - przepraszam za to zaniedbanie ;) Ale wpadłam na pomysł że Awe siądzie na bagażnik DKMG a Ty na ramę ;) :D I przyjedziecie do mnie :D Kuruj sie intensywnie ,żeby przeziębienie nie przerodziło się w chorobę . DKMG - nie marudź ;) słońce pięknie świeci i żal tracić dnia na spanie ,więc pracuj :P :D Zmykam popracować , miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałeś mądrlalo. za karę to Ty mnie na ramionach będziesz woził:-D Mamciu, dziękuję. Zaglądaj czasem, nie pracuj tak mocno, przecież dziś poniedziałek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe ja ostanio to w ogóle nie mogę znaleść czasu na pracę ;) :D Jak nie piszę tutaj to z Tomkiem wiszę na komórce , szefowa mnie pogryzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama witaj cieplutko :D rybeńka ja mogę i wziąść na ramię i przytulić ale czy będziesz zadowolona to nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak spróbuję, to ocenię;-) już miałam Ci proponować przyszły weekend na tę golonkę, co by się zrekompensować, ale Ty niedysponowany przecież jesteś:-( Mamciu- wyślij szefową w delegację;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj Rybko:D Nikt o Tobie nie zapomniał :D Ja pamiętam , tylko trudno rozmawiać z Kimś , kogo nie ma ;) :D Ja też chętnie dołączę się do tego grila i ostatecznie usiądę na siodełku , jak będzie Cię DKMG przytulał :D Pozdrawiam Cię ciepło 🌻 Mamo --to trzymaj się Tomka i daj losowi czas :) Miłej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×