Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Wej Awe :)😘 Ja tam czasami używam GPS , choć nie powiem też mnie sprowadził na manowce ;) :D W piątek jadę z chłopcami na koncert ...Doda energii mi doda ;) Chyba że pogoda nie dopisze ,wtedy sobie odpuścimy tą rozrywkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --może być i wej :) Jedziesz oglądać Dodę ? DKMG--smacznego śniadanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG , smacznego ;) Awe chłopcy bardzo ją lubią a będzie w naszych okolicach miała koncert więc na pewno dla dzieciaków będzie to przeżycie . Oprócz tego wcześniej ma byc muzyka Abby więc i dla mnie coś się znajdzie ;) No i oczywiście spotkam sie też tam z wrocławianinem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś jesteś :D No i dobrze , jak Chłopcy się chcą bawić .Przy okazji i Ty coś z tego będziesz miała 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ma bycniespodzianka jeszcze nie wiedzą ,ze jedziemy ale na pewno będą zadowoleni:) No ja bedę miala też dla siebie cosik ;) ...zapewne nie nagadam sie z wroclawianinem w tych warunkach , ale przynajmiej na cieszę wzrok ;) W sobotę i tak jest u mnie więc na spokojnie porozmawiamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A , to niespodzianka :) To w sobotę masz u siebie Wrocławianina ;) A co wtedy z Tomkiem ? Jak rozwiązałaś problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam prawdę , nie umiem kłamać . Powiedziałam tylko, że to kolega przyjeżdża , bo w sumie to prawda. Tomka mam w sumie przez cały dzień od rana do wieczora ,wiec nie dało by się tego ukryć . A nie chciałam nic ściemniać , bo na prawdę na to nie zasługuje. Awe, też musze zmykać, mam nadzieję,że do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze zrobiłaś :) Nikogo nie oszukujesz :) To zmykaj do pracy i pojaw się poźniej .Postaram się być .Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślalem że jak się tylko pojawię to ty znikniesz:P ha boisz się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panicznię się boję i uciekam. Ratunkuuuuuuuu :P :P Do później , jeżeli Ty się nie boisz ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja, chociaż nie wiem na jak długo:-( DKMG- pojadło dziecko? ;-) Mamciu- jestem z Ciebie baaaardzo dumna i podziwiam sposób w jaki rozwiązałaś sprawę wrocławianina i Tomka, brawo:-D awe- do pózniej coś się dziś mijamy bardzo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe ja tam odważny jestem:P:P:P rybcia dzicko poamciało terz by poszło lulu a tu nie choolery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piję szybką kawkę i chyba pójdę umyć samochód . Rybciu , masz racje dzisiaj mijamy sie strasznie ;) I ja za pięć minut znowu znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się sama nie zadław:P no co to za przyjemność picia kawy szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×