Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo -------sam już nie wiem co Ci poradzić :( 🌻 Rybko -uściskaj córeczkę :) DKMG ---sorry ,że napisałam "drobny'' ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja chcę być głaskana , bo bez tego nie umiem żyć i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe no właśnie pilnuj się:P:P:P każda tak mówi a potem to sobie moge co najwyżej kota pogłaskać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
awe1 Złoty --dzięki A to Lily to ta dziweczyna , którą się zauroczyłeś I dlatego napisałeś ,ze znam się na rzeczy Awuś Słoneczko 🌻 Ty zawsze masz bardzo madre i wyważone wypowiedzi :) :) Rózowa-Lily faktycznie mi się podoba :) :) pisała ze jestm bardzo fajny :P :) tylko ze ma .......... :o 😭 Mamusiu bardzo CI współczuje :( ze tak sprawy się toczą :( zresztą ja tez jestem wiecznie niezdecydowany :o :( Wybierz co CI serduszko poopowiada :) który CI się bardziej podoba??? btw. jaki masz kolor włosków i oczek? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córcię wyściskam, a jakże:-D DKMG- tego koloru się nie da inaczej nazwać, zresztą przyjedz, zobacz, oceń;-) wiesz, gdzie, wiesz z czym;-) wiesz na co;-) kojarzy ci się prawidłowo, co nie znaczy od razu,że żul:-P oj mamo- ty to się masz....i na co Ci to babo było;-) awe, DKMG- co do głaskania to ja też jestem spragniona bardzo, a tymczasem to ja mogę kotki sobie pogłaskać, bo mam w domu 5 malutkich i mamuśkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia przynajmniej masz co głaskać ja już wszyskie z okolic wypłoszyłem jak mnie widzą to kryja się na najbliższe drzewo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybiciu ale w sumie bez emocji nie ma życia , jakoś tak pusto wtedy jest.Choć na pewno chciałabym wiedzieć jaką decyzję podjać . Na razie będę trzymala sie jednak tej ,ktorą podjęłam wczoraj . Złoty - typowa blondynka ze mnie ;) Oczy hmmm i tu problem ;) Czasami szare , czasami zielone a czasami szarozielone:D DKMG - nie wszystki kobiety są takie jaką masz w domu :) Awe mamy podobnie :)Ja też musze czuć ciągłe zainteresowanie , potrzebuje duzo kontaktu i glaskania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto ty chciałabyś śmierci dla tego kota:P zagłaskałbym na śmierć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ale obserwując otoczenie dochodzę do wniosku że jakieś 99,99999999999999%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG- czasem ja się podstawię zamiast....:-P Mamciu- masz rację, co to za życie bez emocji, ostatnio taki okres właśnie przechodzę, takie nicsięniedzieje:-( ale to się zmieni, lada chwila:-D awe- gdzie się podziałaś? znów okopy kopiesz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia i ciebie i kota bym wykończył:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakład,że nie? mówiłam już tu chyba,co mój były mi mówił? że jestem trudniejsza do zbicia niż kot:-P kurde, powinnam popracować trochę, ale taaaaaaak mi się nie chce.....:-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - ja nie wiem jak jest z innymi kobietami ;) mówię o sobie . Niestety ku mojej rozpaczy jestem typowym przytulańcem ;) Rybciu :) tylko mam nadzieję,że Ty jednak nie będziesz miala takiej drogę przez mękę jak ja ;) Fajne są wspomnienia ale z drugiej strony tez jednak to wszystko kosztowało mnie nerwow i emocji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia dałbym radę:P ja znikam na godzinkę trzymajcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Nie , dziś nie kopię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia Twoj eks lepszy chyba jeszcze niż mój :O ;) Ja na przyklad usłyszałam,że podpisałam papiery i jestem jego własnościa i g***o już moge zrobić ;)To mu pokazałam , co mogę i zrobiłam to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koty uwielbian :D Pa DKMG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo- dobry był, dobry...też miał papier na mnie, a poza tym to przecież przed Bogiem mu przysięgałam to jestem jego własnością, też się chłopak nieco przeliczył:-P :-P :-P awe- brawo, dziś teren wolny? jak tam sytuacja na froncie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheheja sobie na razie tylko współczuję ;) :D Na prawdę ciężko mi z tym wszystkim... Nie spodziewałam się ,że takie zawirowanie spowoduje jedno kliknięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też musze w końcu wziaść sie za pracę , pewnie zaraz szefowa się na mnie zdenerwuje ;) Do poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe- to może Ty chcesz jednego, albo od razu te 5 ;-) co ja kurdę z nimi zrobię;-) pilnowałam, pilnowałam i nie upilnowałam ;-) teraz sunia ma cieckę, wiosna;-) stworzonka sobie używają, tylko pani grzeczna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"Złoty - typowa blondynka ze mnie Oczy hmmm i tu problem Czasami szare , czasami zielone a czasami szarozielone\" Mamusiu uwielbiam blondynki są bardzo słodkie 🌻 Oczka masz śliczne🌻 Musisz mieć w sobie dużo seksapilu :P 🌻ja mam zielone i troszkę jasno- brązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko --na froncie jak na froncie -dużo wybuchów i min ;) :) Mamo , Rybko też już znikam .Na razie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×