Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ok, nie przejmuj się tym, odpiszesz kiedy będziesz mogła. Ja później także mam zamiar ogarnąć chałupkę, chociaż ciężko mi się dzisiaj ruszyć, bo fizycznie nie najlepiej się czuję. W tej chwili piję sobie kawkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiem ale ja jestem inny :P ;) mam dużo z kobiety jeśli chodzi o uczucia :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost- jeśli chodzi o samopoczucie to mam dzisiaj ten sam problem ;) Cieszę sie, że zdobyłaś się ...wiesz na co ?:) A resztę w mailu Ci napiszę ,pewnie wieczorkiem albo jutro . Bo potem przyjeżdża Tomek i znowu czasu mi braknie ;) Złoty - w ogóle jakiś taki miękki jesteś ;) :P I pewnie będziesz sobie musiał poszukać "twardej" kobiety ;) jakaś równowaga w przyrodzie musi być :P Kurcze, chciałam dzisiaj isć na rower a jest tak masakrycznie zimno ,że porażka . Ale może później sie ociepli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,ze tak Lost . Tomek spędził u mnie wczoraj całe popołudnie i fajnie, miło było . Trafił mi sie chyba jak ślepej kurze ziarno ;) Tyle ,że ja niestety jeszcze troszkę wzdycham w tym drugim kierunku:O Teraz slońce wychodzi ale wiatr jest tak zimny , że rower chyba raczej odpada . Ciagle jeszcze mam masakrę z tymi moimi przeziębieniami , choć zauważam w końcu lekką poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze troszkę i przestaniesz wzdychać w tamtą stronę. Czas, czas, czas. Ty sobie bardzo dobrze radzisz z takimi sprawami, jesteś silna. Ja to z byle powodu ryczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że przestane wzdychać w tamtą stronę szybciej niż mi się wydaje ;) Oj ,ja też mam chwile kiedy muszę za pomocą łez wywalić wszystko na zewnątrz i to już zrobiłam . I od razu lepiej się poczułam ;) Lost wiesz ,ze ja kiedys byłam taka jak Ty , ale teraz rzeczywiśie widze u siebie jakąś siłę , która nie pozwala mi sie załamywać . Myślę, że to można wypracować ,więc i z Tobą może być podobnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, może i mnie się uda, choć na tę chwilę mam wszystkiego dość. Powielam swoje błędy i chyba z tym najbardziej nie mogę się pogodzić. Za każdym razem powtarzam sobie, że teraz będzie inaczej, a później abarot i znów to samo. To jakieś zaklęte koło, z którego chyba nigdy nie znajdę wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Złoty - w ogóle jakiś taki miękki jesteś I pewnie będziesz sobie musiał poszukać \"twardej\" kobiety jakaś równowaga w przyrodzie musi być Mamusiu lubię uległość :P ;) i być bardzo zdominowany przez kobietę... :P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost ważne jest już jak dużo dostrzegłaś przez ten okres ktory się znamy .Na pewno to też jest ważne i wiesz nad czym musisz popracować . To nie jest takie łatwe - miesiące , lata pracy przed Tobą . Złoty - widzisz jak łatwo rozgryzłam Ciebie :P ;) Zmykam do miasta , do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG, siemka. :D Co tak późno dziś wstałeś? :P Mamo, miej miły i bardzo udany dzień. Człowiek pracuje nad sobą przez całe życie, a ja tak jakby dopiero je zaczynam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lost kiedyś spać trzeba:P dziś wróciłem z roboty po 3 więc trzeba się było wyspać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma innego wyjścia:P dobra ja znikam do roboty trzymajcie sięcieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego robótkowania. Ja też oddalam się na jakiś czas. Całusy dla wszystkich. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Przyszłam sprawdzić ,co to wczoraj napisałam :) Nie jest źle ;) Miłego dnia .U mnie bardzo duszno i parno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe no i widzę, że jesteś w dobrej formie ;) Wnerwiłam się :O Pralka mi padła i jak bedę musiała wkopać się w nowe raty będę ugotowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama trzymam kciuki za Ciebie i Tomka. jednak Tomki to fajni faceci, naprawde. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez poznalam jednego Tomka i jest zajebisty. Chociaz na razie nasza znajomosc opiera sie na smsach ale trwa to juz od lutego.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -jestem w dobrej formie :) Tylko do tej pory nie miałam neta :( A to pech z tą pralką .Pozostanie CI pranie ręczne ( żart ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaaaaaa--też kogoś szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję i powodzenia .Jesteś rozwiedziona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jeszcze nie. i daltego nie na stale. Chociaz chcialabym zeby tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dzieci ? Myślisz o rozwodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe , Tomek już dzisiaj chciał mi przywieść Franię . Zagladał do pralki ale za bardzo sie na nich nie zna , więc mam nadzieję,że jednak w poniedziałek fachowiec ją zreanimuje ;) Nie za bardzo mi teraz nieplanowany wydatek :) Ale jak nie będzie wyboru to trudno... chyba umarłabym piorąc wszystko ręcznie ;) A jaaa - nie znam za dużo Tomków ale tych co znam są rzeczywiście fajni :) Też Ci zyczę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - dzieki. Mam 1 dziecko i caly czas mysle o rozwodzie. Tylko najpierw musze znalezc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×