Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

nie to nie tak :o :o spać należy w nocy a jak w dzień śpimy to jest to bardzo źle!!!!!!!!!!! Napisze później @ Nigdy nie śpię w dzień! picie kawy tylko to pogarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd Wiesz? :P :P ;) Już dawno bym CI pisał komplementy :P ;) Bardzo ładnie proszę dostane link ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas....
hej. a ja jestem mamą 2 letniej corci..jak myslicie usmiechnie sie kiedys do mnie jeszcze szczescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja śpię teraz dobrze i w dzień i w nocy ;)Mogę ogólnie 24 na dobę ;) Po prostu tak mam jak za dużo zwala mi sie na głowę to odreagowuję to spaniem . Aż będę sie maila bała otworzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś ... ja mam dwoje dzieci i w moim życiu uczuciowym ciągle coś się dzieje . Ale nie trafiłam jeszcze na tego swojego . Ale dzieci na prawdę nie są przeszkodą w ułożeniu sobie życia :) Złoty - nie ma mowy :D nie dostaniesz linka :P Moja mama coraz lepiej ale w sumie to nie wiadomo do tej pory co jej było i co ja pobolewa . Nie idzie postawic diagnozy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrr :P Widziałem przecież ostatni @ był ok :P ;) nie było żadnych zboczonych rzeczy :P ;) Ale powiem ze teraz jest gorzej..... nosi gore z dekoltem, spódniczki, japonki i ma ładnie zrobione pazurki u nóg :o :o :) Będę pisał List..... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - nie ma mowy nie dostaniesz linka Błagam 🌻 całuje w stopki i lizę paluszki :P ;) Będę bardzo greczyzny nikomu nic nie powiem jak bum cyck cyk :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mamusi napisze :P ;) ale nie teraz :P ;) Liliuś bardzo mnie lubi :P ;) tak pisał ale ma chłopaka a z poza tym się nawracam i chce protestantki :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to ten
Szkoda trochę, że sympatyczny ptaszek musi znowu wznawiać poszukiwania. A ja myślę, że z Tomkiem nie wszystko jeszcze stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jeśli to ten - ja już nie jestem taką optymistką.Już nawet moja przyjaciółka widzi, że Tomek nawala . Pytała się mnie czy Tomek był u nas w szpitalu , że są chwile kiedy powinno sie wszystko rzucić i być przy tej drugiej osobie ,żeby ja wspierać , czy po prostu być przy niej . Tłumaczyłam Tomka ,ze praca , że obowiązki ... ale tylko mnie zjechała i wiem , że ma racje . Nie wiem jak to dalej będzie ale obiecałam sobie kiedyś ,ze nie pozwolę sobie na takie ignorowanie mnie przez faceta a znowu pozwalam . Jeśli się nic nie zmieni , jeśli Tomek na prawdę nie pokaże ,że mu zależy tak jak to cały czas twierdzi to zakończę tą znajomość . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo :) Ale sobie pogadałaś ze Złotym :) Złoty - ,nie ,nie byłam wczoraj pijana ;) :D Mamo -z Tomkiem nie jest ok .To moje zdanie .Nie pojawił się w szpitalu ? :( Są rzeczy ważne ,najważniejsze i nieistotne .Z tego co piszesz , On nie potrafi tego odróżnić .Ja chyba straciłabym cierpliwość .Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) Złoty jest wyjątkowo grzeczny na tym topiku , wiec nic nie stoi na przeszkodzie ,żeby sobie pokonwersować ;) Tomek nie przyjechał nawet do szpitala . Mój eks mąż też nie zajrzał do małego ,chociaż poinformowałam go oczywiscie gdzie jesteśmy . Był za to mój były,odwiedził nas - dla niego wszyscy bylismy bardzo ważni . Ja i moje dzieci. Wczoraj dostałam też \"ochrzan\" od drugiego faceta z którym się spotykałam ,że nie dałam znać, że siedzimy w szpitalu . Posiedział by z nami , czy z małym a ja w tym czasie mogłabym sobie wyskoczyć np . do domu . Dla juz teraz kolegów ,nie było problemu ,żeby mi potowarzyszyć .Jeden z nich jechał 140 km . Tomek ma 20 minut drogi i od prawie dwóch tygodni go nie widziałam . Chyba już wszystko jasne :( Dzisiaj idę na kawę z kolegą , muszę zająć czas i myśli troszkę. A jak Awe Twoi goście ? Miło spędziłaś czas ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - chyba wszystko jasne .Może i dobrze ,że teraz :) Dasz radę , a szukać warto ,żeby wreszcie trafić na właściwego :) A co do gości -to była moja siostra z mężem i dziećmi .Załatwiali coś i wpadli na parę godzin .Było miło :) Idź na piwko i baw się dobrze :D PS .Złoty u nas jest bardzo grzeczny i miły,więc konwersacja z Nim jest sympatyczna :) Miłego dnia .Idziemy dziś do teścia na imieniny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie chyba jednak odpocznę od panów :) Choć jest ktoś kogo chciałabym poznać , zajrzał tutaj na topik kiedyś , ale wtedy jeszcze żyłam dylematami wrocławianin, Tomek . Mam jego maila, więc jak na 100% bedę wiedziała,że z Tomkiem koniec moze zdecyduję sie napisać do tego Ktosia ;) Miłej imprezki Awe :)Ja dzisaj zostane tylko przy kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - do odważnych świat należy :) To napisz ;) Dzięki ,ale wiesz jakiego typu są te imprezki u teściów ;) Ale dam radę :) W takim razie smacznej kawki :) Jak czuje się Maly ? Wiesz , przypomniałma sobie ,że pisałaś o czystym wymazie .Tak mogło się stać , gdy robiony był wcześniej niż po dwóch tygodniach od zakończenia antybiotyku .Angina ropna to zawsze baktreria- najczęściej -streptococcus pyogenes ( pacorkowiec ) ;) Jestem w tych bakteriach nieźle \"obcykana\":) Po leczeniu powtórz po 3 -4 tygodnich wymaz , zrób badanie krwi z ASO :) Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę :) Ps.Sorry ,za ten pseudo -lekarski ton ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie małego nóżki bolą przy infekcjach Muszę koniecznie mu zrobić ASO . Ale to oczywiście dopiero po zakończeniu leczenia . Ale ogólnie czuje się już dobrze , apetyt wraca. Tyle ,żeby znowu czegos nie załapał . We wtorek idę z nim do kontroli i poproszę o skierowanie na badanie . Na razie zaczekam na rostrzygnięcie "związku" z Tomkiem ale na 99% już jest po . Nie odezwał sie od rana ,a wiem że nie śpi bo był już na necie. Takie zachowania działaja na mnie bardzo lecząco , bardzo szybko pozbywam się wtedy "uczuć" ;) Jestem juz chyba zmęczona poznawaniem nowych panów i dlatego powinnam odpocząć . Choć ten Ktosiek w mailach brzmiał bardzo sympatycznie ;) No ale Tomek też na początku był facetem bez wad ;) No tak Awe, pewnie nie bedzie to wystrzałowa impeza ale wytrwaj ;) Moi eks teściowie byli niesamowici ;) Mój eks znikał , wychodził sobie od nich , teściowa szła do kuchni , teściu kładł sie spać a ja siedziałam sobie sama z dzieciakami przy stole :D Teraz już mi się chce z tego śmiać ale wtedy było mi bardzo przykro . Ale Tobie życzę udanej imrezki i miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --ha ,ha , ha !!! To niezłe były te imprezy :) U mnie jest \"normalnie \" -siedzenie przy stole i jedzenie ,choć mąż też czasami znika :) Trzymaj się 🌻 Tomek -szkoda gadać :O Facet bez honoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotniczkaWAWA
WITAM MAMO- mam pytanie w jaki sposob,przez net , na jakim forum , moglabym ja ,30letnia mama 10cio letniej Corki poznac faceta z ktorym daloby sie przezyc reszte lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Samotniczka:) Przede wszystkim nie ma co zakładać, że ten Ktoś bedzie z nami przez resztę naszych lat . Chocna pewno zawsze warto zainteresować sie panem ktory \"dobrze rokuje\" ale to i tak nie daje nam gwarancji szczęścia wiecznego ;) Gdybym wiedziała gdzie poznać takiego pana to pewnie już bym go poznała ;) Najdłuższy mój zwiazek po rozwodzie był z facetem z czatu , teraz te krótsze to portale randkowe .Poznalam tez panów tutaj na kafeterii ale też nic z tego nie wynikło . Myśle, że to nie o miejsce chodzi gdzie poznajemy te swoje połówki , najczęściej jednak jest po przypadek , łut szczęścia i zrządzenie losu ;) Ale pomagać też trzeba jednak :) Życzę Ci powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miałam baardzo aktywny dzień i migrenę. Ten tydzień był udany. Mamo, dzięki za maila, odpiszę w wolnej chwili, w tygodniu, jakoś nie mam siły. Marzę tylko o tym żeby znaleźć pracę i nie mam innych życzeń. Buziaki 😘 i życzę Wam wszystkim radości, szczęścia i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost:) A ja wróciłam niedawno z roweru. Mam nadzieje ,ze wrócę do codziennej jazdy i wyjdzie mi to tylko na zdrowie , nie tak jak moje kontakty z panami ;) Ale na rowerze byłam z kolegą , praktycznie caly dzień spędzilismy razem i przynajmniej nie miałam za dużo czasu na smutki . Bo Tomek dzisiaj nie odezwał się do mnie przez cały dzień . Lost ja nie dokończyłam Ci tego maila ( ale właśnie przyszedł ten kolega) i szybko go wysłałam . Krzycz mi może tutaj na topiku ,że coś mi na skrzynkę wysłałaś , bo normalnie ostatnio zapominam tam zajrzeć . Przepraszam za zwłokę 🌻 Miłego wieczoru i spokojnej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jeśli Ci coś wyślę to dam znać tutaj, ale nie wiem kiedy się zbiorę żeby odpisać, bo mimo braku pracy wciąż gdzieś latam, a dziś po prostu nie mam głowy do pisania, bo głowa obciążona migreną. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×