Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

W sumie to powinnam z Tomkiem dzisiaj poważnie pogadać . Ale bedzie ciężko pewnie bo stęskniona jetem za nim i nie poważne tematy będą mi w głowie ;) Ja kiedyś radykalnie zmianiałam wygląd swoich włosow . Zaczynając od dlugości kończąc na kolorze . Teraz od lat jestem wierna jednemu wizerunkowi .Starzeje się czy co ? ;) :D U nas jest masakrycznie zimno .Jest połowa czerwca a pogoda jak w październiku . Ciekawa jestem czy lato w końcu do nas zawita ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - ja nigdy nie miałam krotkiej fryzurki .Kolory bywały różne ;) Najpierw bądź dla Tomka bardzo urocza , a potem porozmawiaj :D U mnie nawet nie jest tak bardzo zimno , ale do lata tej pogodzie jeszcze bardzo daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba wszystkie fryzury przerabialam , nawet zahaczyłam o pankową (mój okres młodzieńczego buntu ).Teraz już swój wrobiony styl i przestałam eksperymentować , dobrze jest tak jak jest ;) Nie wiem ile Tomek dzisiaj będzie , pewnie nie za długo . Pewnie jeszcze będzie chciał pojechać na budowę , wiec dzisiaj to raczej skupię się na przyjemnościach ;) Awe czy to możliwe,że moj 12 latek zaczyna przechodzić mutację ? Zaczął coś podejrzanie dziwnie mi piać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -z mutacją to możliwe :) Oby tylko nie jakaś choroba .Ale te dzieci się nam starzeją , a my wciąż takie młode i atrakcyjne ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydawało ,ze chłopcy ok 14,15 roku życia przechodzą mutację . Tyle ,że widze,że on w ogóle sie zmienia . Zarościk się pojawił , zmiana sylwetki . Szybko i intensywnie wchodzimy w okres dojrzewania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -teraz wszystko dzieje się szybciej :) Muszę uciekać .Pa 🌻Zajrzę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost jak fryzurka ?:) Troszkę sobie pogadaliśmy z Tomkiem, ale tak jak myślałam szkoda było czasu na ciężkie tematy . Choć z drugiej strony wiem , że nie powinno sie odpychać od siebie spraw problematycznych , lepiej je od razu rozwiązywac . Ale tutaj pewnych spraw nie przeskocze. Jest taki okres , jaki jest i to akurat muszę wytrzymać . Gdzieś , kiedys czytałam ,ze bardzo dużo małżeństw rozpada się przez budowę domu . To zajęcie pracochłonne , tym bardziej ,że Tomek robi dużo we własnym zakresie i pewnie jego małżeństwo też nie wytrzymało próby, jaką jest budowa domu . Tomek ma coś takiego w sobie , że czuję przy nim spokój ... taki całkowity . Znam go 2 miesiące , a czuję się jakby to minęły lata . On nie ma łatwego charakeru , głównie będzie problem z nadmierną ilością pracy. Ale jeśli zaakcepuję to u Tomka , powinno być dobrze . Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno mnie tu nie bylo, ale wszystko czytam:) Widzialam sie z Tomkiem :-D Wiem, ze to bylo nie zobowiazujace spotkanie ale bylo super Nadal sa smsy Mama głowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj A jaaaaa :) Cieszę się , że u Ciebie tyle się wydarzyło :) I jak było , opowiadaj tu szybciutko ;) Rokuje to na coś więcej ?:) Czy myślicie o dalszych spotkaniach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ! Miałam dziś zakręcony dzień :) Ale już jest dobrze :) Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Ja padłam po południu , teraz rozmawiałam z Tomkiem . I juz wiemy ,ze mamy jedna cechę charakteru bardzo podobną do siebie . Oboje dusimy w sobie wszelkie smutki , problemy, zamykamy sie w sobie a jak nazbiera się tego za dużo to wybuchamy . Gorzej bedzie jak wybuchniemy w jednym momencie , tylko pióra będą leciały ;) Juz masz luzik Awe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -ale to dobrze ,że znacie swoje wady ;) lepiej razem z nimi sobie poradzić :) Teraz mam luzik , tylko chlopaków trzeba zagonić do kąpieli i spania :) Miłego wieczoru Mamo .Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe dopiero zaczynamy je poznawać ;) Mam nadzieję,ze jednak bedzie ich mniej niż zalet ;) Moj jeden juz śpi , drugi ma swoje sprawy ... a ja mam już luzik zupełny ;) Miłego wieczoru Awe🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Kochane :) U mnie dziś od rana piękne , radosne słónce ,czego i Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Lost i jak fryzurka ?:) Kurcze, jak mi się już chce urlopu , słońca, plaży i słodkiego nic nierobienia ;) Jeszcze tylko 3 tygodnie ale pewnie będzie mi się dłużyło . Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! U mnie słonecznie. :) Fryzurka może być, jedynie skróciłam włosy, ale bardzo niewiele. Jakie plany macie na dziś? Miłego! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamo ! hej Lost :) Miło widzieć Was w dobrych humorach :) Lost -fajnie ,że wizyta u fryzjera była udana :) Mamo -będzie to dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzień jak co dzień ;) W pracy względny luzik , popołudnie dosyć intensywne . Chyba,że znowu padnę tak jak wczoraj :) Lost widzę,ze troszkę juz lepiej sie czujesz? Jak przygotowania do sobotniej imprezy ?:) Awe a Ty jak zwykle optymistyczna :) Teraz już muszę zmykać troszke popracować , do miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -do miłego 🌻 Ten mój wrodzony optymizm sprawia ,że nie stałam się apatyczna i zrzędliwa ;) I dzięki Ci Boże , za taki charakter -bo bez niego , przy moim M -byłabym pewnie nie do wytrzymania dla otoczenia ;) :D Miłego dnia .Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, będzie dobry. :o Żeby tak dziś sie odezwali w sprawie pracy, ale wysyłam i nic. :( Już mnie to zaczyna martwić, nie mam pomysłu co dalej robić. :( Wcale nie czuję się lepiej, niestety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -co to za mina ? Głowa do góry , bo sama tym nastawieniem będziesz przyciągać do siebie pecha :) Dwa głębokie wdechy i do dzieła :D Znów wysyłam energię przez net -uwaga ,daje kopa ! :D Ściskam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOst - nie mów tak :( Bo samej robi mi się smutno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×