Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej, Dziewczyny! Ja też muszę zrzucić kilka kilosów. Ale póki co kupiłam sobie czekoladę bez dodatku cukru (bardzo zdrowo :P) i podjadam. ;) Ale mam usprawiedliwienie, spaliłam dziś duuużo kalorii. :) Rybciu, gratuluję, cieszę się, że chociaż Tobie coś zaczyna się układać. :) Awe, jaki dziś masz nastrój? :) Mamo, super, że wysłałaś, ja nie napisałam, ani nie wysłałam nic, bo przestałam wierzyć, że to ma sens. Miłego popołudnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mamy pierwsze postanowienie poświąteczne - bierzemy się ostro za siebie ;) Tylko nie tak jak ja :D Na obiad zjadłam talerz warzyw, na podwieczorek - tabliczkę czekolady :D No maskara jestem ;) Ale mi smutno było, bo.... jak zwykle przez mężczyznę 😭;) Na szczęście odwiedził mnie inny, realny i powiedział, że jestem śliczna ;) fajna ;) i w ogóle... więcej nie będę pisać co jeszcze mówił :D I tak lżej na duszy mi się zrobilo ;) Rybiu po pierwsze łomot Ci sie należy ;) ale jesteś usprawiedliwiona, jeśli ten brak czasu nie jest tylko przez pracę ale też i randki spodowowany :) Trzymam mocno kciuki. Jakoś tak na 300 stronie miałysmy napisać, że jesteśmy szczęśliwe ;)Oby się spełniło :) No nietety z samochodem to ja też walczę, też jeszcze dzisiaj pójdę zobaczyć czy drzwi sie otwierają i czy w ogóle odpala. Co prawda mam nowy akumulator ale wczoraj, aż tak chętnie nie zapalił ;) Lost - no fakt czaami do pewnych spraw nie należy wracać :) No ale życzenia zawsze jednak można wysłać ;) U mnie fakt była zupełnie inna sytuacja, ale wydaje mi się, że Ty teraz też z okazji świąt masz niepowtarzalną okazję dowiedzieć się co i jak ;) Jeszcze masz czas na zmianę decyzji :) Wieczorem chłopaki chcą chyba mnie wyciągnąć na jakieś piwko ( nie moje);) Więc w razie czego życzę miłego popołudnia i wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam te cholerne życzenia, niestety musiałam na portalu, bo adres @ był nieaktywny. Nie spodziewam się żeby odpisał, a jeśli już to pewnie odpowie po chamsku, bo swego czasu go usunęłam z listy znajomych. Ale tak jak mówisz, święta to święta, a może wcale nie zajrzy i nie znajdzie tej wiadomości. Raczej nie jest to odpowiedni sposób na załatwienie mojej sprawy, ale czas pokaże. Mamo, pewnie szalejesz dziś wieczorkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! U mnie nieźle , bo ja mam wewnętrzną siłę i moc ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, bardzo się ciesze, że miałaś wczoraj relaksujący wieczorek. :) Ja szykuję się do pracy. Nadal zimnica, ale chyba sytuacja przedstawia się troszkę lepiej niż wczoraj - pogodowo. Reszta b. z. :) Awe, Ty to zawsze optymistycznie nastawiona do życia, też bym tak chciała. Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Awe dzisiaj mi mocy do pracy brakuje - podrzuć mi troszkę ;) Zrobię co muszę i chyba przytulę się do kaloryferka i pośpię ;) U nas c.d. makryczego mrozu. Rano weszłam do samochodu ale już z niego nie wyszłam :D Momentalnie drzwi przymarzły i siedziałam w samochodzie aż sie nagrzał i drzwi puściły w końcu ;)Niestety, już na 99% jestem pewna, że sprzedam ten samochód. Za dużo problemow z nim w zimę i za bardzo nie da się nic z tym zrobić ;) Lost - u mnie też b.z. i pogodowo i na skrzynce ;) Wczoraj poszlałam ale nie tak bardzo, ale koledzy bardzo do tego stopnie, że jeden zapytał się czy zostanę jego żoną :D ;) Niestety odmówilam :P Ale od czasu do czasu fajnie jest tak spędzić wieczorek poza domem :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - przesyłam uśmiech , choć dziś nie najlepiej się czuję ( fizycznie ) .Poza tym wszystko gra .Zaraz lecę do pracy .U nas dziś mróz trochę mniejszy .Przesyłam 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe mam nadzieję, że Twoje dolegliwości przejdą w ciągu dnia. To nic poważnego ? U na dzisiaj ciut cieplej, jest -10 C i dalej walczyłam z samochodem. Nie ma cudów nie może już mi zamarznąć, jak zamarznie to jutro go zezłomuję ;) Nie chce mi sie w pracy siedzieć, szefowej nie ma, cisza - spać się chce a tu jeszcze 3 godzinki przede mną :) Hmmm co tu robić.... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - zapomniałam ... Bardzo dobrze, że wysłałaś te życzenia. Potem byś żałowała, że tego nie zrobiłaś. Okazje zawsze trzeba wykorzystywać, mimo, że sprawa czasami wydaje się beznadziejna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -coś mnie chyba bierze ;) bo temperatura bliżej 38 :) Ale to może tylko ostrzeżenie i jutro już będzie ok :) Dam radę -muszę .Jutro jestem zaangażowana w szkolne wigilie moich chłopaków ,więc zdrowie musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak macie problemy z mrozem, to mogę podrzucić kota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam koty ,ale do bloku się nie nadają i do tego mam świnkę morską :P Prawie zapomniałam jak robi się to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie nadają jak się nadają:P Wiem bo mam:P ale mogę się tym dobrodziejstwem podzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu futrzaka i nie wiem czy ona pzeżyła by obecność kota :P A tak w ogóle to witaj DKMG - tęskniłammmmmmmmmm 😭😭😭 Czy to Twoj wielki comback ? ;) Awe kuruj się, żebyś świąt w łóżku nie musiała spędzić chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -chyba zrobię sobie heratkę po góralsku -z tzw. prądem :) Może pomoże ;) Ale kotek też byłby fajny ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, DKMG pewnie poszedł Ci zapakowac i wysłać kota ;) To musi być jakiś specjalny kot, jeśli jest małpą :P;)Mamy świńską grypę, to i możemy mieć małpiego kota ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×