Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej :-) Wy juz myslicie o gwiazdce, a ja nie wiem co synkowi na Mikolajki kupic:-) Jakos w ogole nie mam do niczego nastroju:-( Byla ktoras z Was moze u wrozki? Wiem ze glupie pytanie, ale pytam bo moze bym poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ode mnie tez sie dlugo jedzie do tej Krainy Swietego Mikolaja, ok 3 godz. jechali, no ale od Ciebie - to szkoda gadac:-) kawal drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe to będzie raczej niemożliwe, nikt nas z sobą nie poznał ;) Myślę, że jest fajną kobietą ale chyba z "ostrym" charakterem.Nie mamy ze sobą właściwei żadnego kontaktu i w sumie to ja jej powinnam podziękować :) Witaj Star :) U nas na Mikołaja to raczej tylko słodycze, wiec racej bez problemu ;) Za to na Gwiazdke to też mam rebus :) Hmmmm nie wiem czy można wierzyc we wróżby, wróżki? Myślę,że jak ze wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek . Powiem Ci tak, ja miałam tutaj postawione horoskopy przez kobietki które poznalam jakiś czas temu. One nie wiedziały o mnie dużo a w dużym stopniu horoskop zgadzał sie z tym co było. W jednym i drugim przypadku było w horoskopie,że wróci w moje życie ktoś z przeszłości. Tyle, że tutaj akurat na to nie czekam, choć nie powiem, że jeden mężczyzna mógłby wrócić ;) Na prawdę ciężko mi doradzić Tobie w tej kwestii. Chcesz zadać pytanie o przyszłość swojego małżeństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek zadowolony, nawet male prezenty dostali od Mikolaja:-) jesli chodzi o erozke, to chcialabym ogolnie sie zapytac, nie tylko o malzenstwo. chociaz kiedys mi wrozyla na viversum i powiedziala, ze sie nie rozwiode, ale jeszcze mi takie glupoty gadala ze szok! Na pewno juz tam nie powroze sobie. No, chyba ze jeszcze sie cos spelni ;-) Ale ogolnie raczej w to nie wierze. I tak z ciekawosci pytam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_mama73
Żałuję, że od nas Kraina jest tak daleko :( Niestety będzie musiał musiał nam wystarczyć Mikołaj z supermarketu ;) Ale za to przed chwilą mialam telefon ze sklepu zabawkowego i wylosowaliśmy nagrodę z okazji 10-lecia sklepu. Do odebrania mam puzle, a to jest jeden z prezentów, które wybral sobie młodszy synek. Jeśli były by to te co teraz reklamują to była by to pełnia szczęścia ;) Star ja myślę, że najpewniej zawsze wziąć sprawy w swoje ręce ;) Chociaż co wpadnie mi w ręce gazeta, to horoskop musi być przeczytany. Zawsze można optymistycznie na coś się nastwić, gorzej jak sie zdołuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziewczyny czy Wy w swoim własnym imieniu napisałyście lity do św. Mikołaja ? ;) Jeśli nie, to musicie to szybko nadrobić :) Ja poprosiłam i wysokiego szatyno - blondyna o pięknych zielonych oczach, ktory pokocha moje dzieci a mnie jeszcze bardziej :D ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,że napisałam :) Poprosiłam o bardzo przyziemnie prezenty .Hm ......o takim ,jak Ty nie pomyślałam , ale zaraz poprawię ten błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja napiszę jeszcze prośbę o takie przyziemne prezenty, żebym w razie czego, chociaż "coś" znalazła pod choinką jak blondyna się nie da ;) Ależ nie chce mi się pracować :( na szcęscie już piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśłi to tennn
Dawno mnie nie było - bo remoncik miałam w domku brr... Ale juz jest ładnie i nadrabiam zaległości w czytaniu - pozdrawiam Mamę i resztę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jeśli to ten witaj po długim czasie :) Remonty choć są męczące to potem zwykle wynagradzają nam to efektem:) Ja w następnym roku będę robiła swój pokój i to od "początku", po nowym roku już powinnam zacząć się rozgądać co, jak, z czym ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, wiesz, że mnie święty Mikołaj już wczoraj zrobił prezent, a tak to omija mnie szerokim łukiem. :) Jak mija poranek? Ja oczywiście piję kawkę. Jeśli to tennn--->znam Twój ból, kilka tygodni temu też miałam remont, nie jest to fajne, ale za to później człowiekowi się lepiej mieszka w takim odnowionym mieszkanku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Oj, ale nie zaszkodzi napisać do Św. Mikołaja o wiecej ;) Raz na kilka lat można zaszaleć :D Ja już jestem po kawce, zaraz spacer z pieskiem i lecę po zakupy. Źle mi sie ułożyło wszystko i dzisiaj mam chłopców, jutro idą do eksa na zabawę w jego zakładzie pracy i wszystkie moje plany poszły w niepamięć. Lost u mnie juz 306 niepalenia. Składam nam obu gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty sprawdzone ?:) Mój prezent czeka gdzieś na mnie na ulicy, do buta pewnie się nie zmieścił, bo wybrałam rozmiar XXL ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Ja nie sprawdzałam. :P W ogóle dopiero teraz uświadomiłam sobie, że nastał 6 grudnia. Szukajcie swoich prezentów. :D Ja piję kawkę, później szykuję się do wyjścia. Mamo, ja też składam nam obu gratulacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost to uważnie rozglądaj się po ulicach, może swój prezent też znajdziesz na ulicy :P :D A ja dzisiaj poszaleję sobie w centrum handlowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie Mikołaj nie ominął - bo byłam bardzo grzeczna !!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, na pewno znajdę go na ulicy. :P Nic z tego, choć czasami jeszcze bardzo by się chciało (ale już dość rzadko). Ja za niebawem będę szaleć na parkiecie. :P Aha, chyba dodatkowo od stycznia pójdę na siłownie, otwierają blisko mojego domu, więc powinnam dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe witaj :) No ba ! Mikołaj chociaż był szczodry ? ;) Lost tylko Cię podziwiać :) Cholerka, ja nie mogę się zmoblizować ale też myślę, żeby od stycznia zacząć chodzić na silownie :) Nie mów nie, tylko rozglądaj sie uważnie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj się sprawdził :) , a co do siłowni -chyba też na nią wrócę ! Tylko jeszcze nie określę terminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - nie podrywaj Mikołaja ;) Bawcie się dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - czołem i uchem ! ;) Szukaj , na pewno znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, ja mam swoją teorię na ten temat, niezmienną od lat. :P Jakie atrakcje przewidujesz na dziś dla swoich Chłopców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×