Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Majtki powiadasz ? ha ha ., ha !!! Niezłe pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja także jeszcze nie zakończyłam prac porządkowych. Zjem obiadek i biorę się za dalszą część. Ciekawe jest to, że mam już zapakowane prezenty i chyba udały mi się w tym roku jak nigdy. Oczywiście będę czekała na reakcję samych zainteresowanych. :) I tyle mojego. Mamiś, oczywiście, że nie dostałam odpowiedzi od pewnej osoby, ale nie liczyłam na to. Fakte faktem, wysłałam życzenia, żeby sobie później nie wyrzucać, że tego nie zrobiłam, ale nie liczyłam na rewanż. Mam nadzieję, że te święta, mimo wszystko upłyną mi w miłej atmosferze. Marzę by dziś wieczorkiem usiąść sobie w swoim posprzątanym pokoiku, zapalić świeczkę zapachową i powdychać jej aromat i nacieszyć błogim spokojem. To był wyjątkowo trudny rok dla mnie i mojej rodziny, mam mnóstwo przemyśleń, ale nie żałowałam żadnych podjętych decyzji, wiele się nauczyłam, stałam silniejsza i zrobiłam wiele dla siebie samej. Moim jedynym życzeniem dla mnie i moich Najbliższych jest to, żeby nie zabrakło nam zdrowia i siły by żyć godnie i potrafić uśmiechać. Więcej życzeń nie mam. :) Miłego wieczorku. Życzenia będą jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sorry, że piszę o tym w detalach (może to was zniesmaczyć) ale czuję, że muszę to zrzucić z wątroby bo oszaleję. Ostatnio związałem się z fantastyczną laską, a pewnego dnia przyszedł dzień, w którym miałem poznać jej rodziców. Okazją był niedzielny obiad więc sprawa wydawała mi się bardzo poważna. Obiad poszedł wmiarę sprawnie i udało mi się nawet nawiązać relację z jej starymi ale koszmar zaczął się wtedy gdy musiałem.. iść do łazienki, zrzucić ten cały posiłek . Po powrocie z łazienki udałem się do salonu. Gdy tak sobie gadaliśmy, matka dziewczyna nagle przerwała: "A co to leży na ziemi? Wygląda jak kupa." Aż mi serce stanęło gdy to zobaczyłem. Bo ostatnio mam jakieś problemy z kupą, tzn. zamiast być jednorodna robię takie "bobki" i mam lekkie zatwardzenie. Uznałem więc, że musi to być mój bobek, choć nie miałem pojęcia skąd tam się wziął (proszę się nie śmiać). Wszyscy zaczęli się przyglądać uważnie tej kupie oceniając chyba na odeległość czy to rzeczywiście kupa. Zacząłem wtedy czuć się bardzo gorąco i ogarnął mnie strach, że wyjdzie na jaw, że ma to ze mną coś wspólnego bo się cały czerwienię. Na szczęście dość szybko zareagowałem i powiedziałem, że to musiał zrobić ich pies. Rodzinka mi przytaknęła i cała sprawa straciła znaczenie. Jej stary wyciągnął potem szufelkę i zaczął sprzątać moją kupę - czułem się niesamowicie skompromitowany. Prawdziwy koszmar zaczął się jednak gdy zacząłem się zbierać do domu. Gdy zakładałem buty z jednej nogawki wyleciała mi druga kulka kupy - dziewczyna od razu to zobaczyła i zrobiła taką minę jaką w życiu nie widziałem. Byłem tak przerażony, że bez myślenia od razu wyskoczyłem z domu i zacząłem biec przed siebie jakby zależało od tego moje życie. Biegłem chyba z kilometr aż musiałem stanąć by złapać oddech. Wstyd i strach jaki czułem był wtedy nie do opisania. Nie wiem jak to się wszystko stało. Zawsze podcieram się na stojąco więc wtedy musiało coś odpaść do nogawek.. Byłem roztrzęsiony ale pomyślałem, że może spróbuję się jakoś wytłumaczyć dziewczynie i choć trochę uratować swoją godność. Chciałem to zrobić przez internet ale gdy zalogowałem się na gadu-gadu zobaczyłem, że dziewczyna jest już "ex" bo postawiła mi blokadę na gadu-gadu. Ale czuję, że najgorsze przede mną. Ona chodzi do tej samej szkoły co ja, a od kilku dni jak widzą mnie jej znajomi to mówią mi "Cześć bobek" i wpadają w śmiech. Nie wiem jak się jeszcze nikt z mojej klasy się nie dowiedział - ale to pewnie wypłynie po świętach i wtedy będę musiał chyba zmienić szkołę. Co mam zrobić? Czy mogę jakoś zabawnie wybrnąć z tej sytuacji? Już się trochę pogodziłem z tą sytuacją ale lubię tą szkołę i nie chciałbym musieć ją zmieniać na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, te majtki to nawet zabawny akcent świąteczny, u Ciebie, Mamo. :) Nie wkurzaj się na to, dzieci mają różne pomysły, Twój Synek nie może za to odpowiadać. :) Na Twoje dolegliwości proponuję Oscillococinum, muszę przyznać, że naprawdę działa i mnie na przykład bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost ja sie śmiałam pod nosem, jeszcze takiego egzemparza bokserek nie widzialam. Serca, ilove i siateczka w wiadomym miejscu :D W tym wieku chłopcom już myśli idą jednotorowo ;) Wiesz mi się wydaje, że zawsze wszytko trzeba zrobić, żeby nie żałować. Myślę, że jeszcze oboje nie zajrzeli tam po prostu. Dla Ciebie rzeczywiście to był bardzo trudny rok, ale myślę, że w dużym stopniu przełomowy. Mój, dużo łatwiejszy niż poprzedni i bardziej skupiłam się już na realizowaniu swoich postanowień i marzeń ;) Ja już mam też posprzątane, jutro tylko kosmetyka i można już odpoczywać. Prezenty mam zapakowane w pracy. Na razie nie wchodzę w ogóe do kuchni bo w sumie nie mam co robić. Wigilię i pierszy dzień świąt spędzamy u moich rodziców. Więc jedzonka nie muszę robić. Dzisiaj z kolei chyba ja położę się szybciej spać, jeszcze jutro muszę iść do pracy a już jestem mocno zmęczona. Na szczęście przestałam pokasływać, więc na razie chyba nie będę brała żadnych leków . Życzonka też jutro, chociaż dzisiaj już część wysłałam. Awe a Twoj starszy synek nie ma takich pomysłów ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, piękny upominek. Jak wspaniale, że nasz, polski. :) Muzyka zagraniczna tak podbiła nasz rodzimy rynek, że polskie akcenty zanikają, a szkoda, bo potrafią być naprawdę piękne. Życzenia wysłałam już do większości znajomych, ale jutro złożę Wam. Dzisiaj to za wcześnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głównie jednak polskiej muzyki słucham. Dzisiaj "odkurzam" piosenki sprzed 3 lat( na wspominki mnie więło;))i akurat ta piosenka jest taka typowo świąteczna :) Na gg w opisie mam fajną, ale zagraniczną . Ja nie mialam w pracy swojego laptopa, więc ciężko mi wysyłanie życzeń szło. Wieczorkiem jeszcze powysyłam, no i jutro, choć już pewnie ciężko będzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomnienia sprzed trzech lat? Czyżby związane z pewnym Panem? :) A ja z kolei przypominam sobie co robiłam rok temu. Na pewno siedziałam teraz i paliłam fajka. :) Pamiętam, że pracowałam rok temu w Wigilię i jadać wiedziałam, ze mojej Sympatii nie spotkam po drodze. Pewnie teraz już wyjechał do swojej rodzinnej miejscowości. Obiecałam sobie, że nie będę o tym myśleć, ale nie potrafię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko jeszcze, że właśnie przed chwilą skończyłam świąteczne porządki. Możliwe, że zaraz zrealizuję marzenie ze świecą zapachową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - mój starszy to bardzo spokojny gość ;) , natomiast mlodszy to na pewno będzie wywijał .....................:) Ten to istny Szatanek .Mówią ,że po mamusi ;) No , może trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ! Spokojnych , ciepłych , radosnych i rozśpiewanych kolędami Świąt Wam Życzę :) 🌻 Ps.Jestem dziś pierwsza ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) ... i wszyscy Podczytujący :) Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem... najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia !!! ________ _/\_ ________ > _< _____o`* o.@*o`. ____.' '*Q o *o@ZDROWYCH ____( () o*o* @ o'.SPOKOJNYCH, ___.-' o *0_Q.-'-o) __.' 0 Q @0@ ()* `-.WESOŁYCH _* @ o*o @. ‘Q * o )ŚWIĄT o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’BOŻEGO .'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.)NARODZENIA DLA WAS I WASZYCH BLISKICH.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, a Tobie dodatkowo życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin [kwiat🌻🌻 Ps. Aż taka zdolna to ja nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mamo za życzenia :) Uciekaj już z tej pracy ! :) Ja dziś wyjeżdżam .Odezwę się po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kilka godzinek muszę posiedzieć. Za półtora godziny mam jeszcze zakładową Wigilię i potem pewnie gdzieś około 12 jedziemy do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z życzeniami spieszę i ja. :) Wesołych Świąt dla Was wszystkich, niech będzie to czas pełen spokoju i radości, niech uśmiech nie schodzi z Waszych twarzy i niech mnóstwo magicznych rzeczy się wydarzy. :D (nawet się zrymowało :P) Awe, wszystkiego naj z okazji imieninek. :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus swiateczny
ja jestem w zwiazku z kobieta z synem . Czasami jest mi zle , bo nie chce jej obarczac moimi problemami , tym co mnie gryzie . Wiem ze ma duzo na glowie i wydaje mi sie ,ze moje sprawy sa mniej wazne . Zaqsze na drugim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuptusiu, to bardzo źle, że sądzisz, że obarczałbyś swoją kobietę problemami, a może ona czeka żebyś dzielił się z nią swoimi sprawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Lost -dziękuję za życzenia imieninowe :) Tobie wszystkiego dobrego życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwólcie że i ja złożę tutejszym bywalcom topikowym życzenia Bożonarodzeniowe ...ze szczególnym uwzględnieniem autorki tego topiku czyli sama_mama_73 :D a więc chciałem wam życzyć przede wszystkim milosci duzo spokoju i czasu na refleksje na przemyślnie własnych spraw , na postanowienia, na podjęcia trafanych decyzji , by każdy dzień był uwas Wigilią a zarazem dniem pełnym miłości i wzajemnego szacunku .... Zyczę wam także by wasze życie było tym czym chcecie by było , czyli życze wam spełnienia marzeń , tych dużych i tych małych , życze wam by każdy dzień niósł dla was same plusy ,które sprawią że uśmiech i radość nie opuszczą was przez najbliższy rok .... Dokładnie tego wszystkiego wam życzę ... ps.Lubię ten topik ( to jeden z normalniejszych na tym forum ) dlatego pozwoliłem sobie złożyć wam życzenia świąteczne bo wiem że przebywają tu ludzie nie tylko z pozytywna kultura osobistą ale także ludzie wrażliwi i otwarci ;) szczególne pozdrowienia śwateczne śle takze do awe1 , Lost in you ;) jak i do reszty załogantów z tego topa uważajcie na ości w karpiu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres dziekuję 😘Tobie też życzę, spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia :) A z takich dodatkowych specjalnych życzeń tylko dla Ciebie, to życzę Ci aby może te święta zaaowocowały sierpniowo - wrześniowym Maluszkiem :D Ps. Karpia to ja nie jem, więc nie ma obawy ość mi nigdzie nie stanie ale oczywiście na pewno zapcham się na amen pierogami ;) Powoli szykuję się już z chłopcami na Wigilię do rodziców :) Tak więc jeszcze raz spokojnych Świat i do .... jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
Dołączam się również do pięknych życzeń tutaj przekazanych -niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wszystkim spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem i przyniesie spełnienie wszystkich pragnień.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia Jeśli to tenn i Regresowi. Również życzę Wam Wesołych, cudownych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. :) Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako ostatnia chyba dziś składam Wszyskim serdeczne życzenia Świąteczne.Zdrowia, radości, optymizmu, uśmiechu na buzi, wymarzonych prezentów, przecudnej choinki, spełnienia najskrytszych marzeń i przede wszystkim oceanu miłości, tej prawdziwej, szczerej i wymarzonej, tej idealnej :) Awe- szczęściaro, podwójnie dziś świętujesz, więc szczególne życzenia właśnie dla Ciebie i ode mnie 🌼, ❤️ i 👄 Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Rybciu, Jeśi to ten dziekuję za życzenia :) Dla Wam też życzę wszystkiego co najlepsze. Jeśli to ten, jest tajemnicza, więc życzę spełniania marzeń :) Rybciu, Tobie znalezienia tej przysłowiowej drugiej połówki i samej radości z dzieci :) I jak dziewczyny i chłopaki po Wigilii :) Oczywiście karpia nie ruszyłam, za to pierogami nadrobiłam ;) Ale o dziwo w tym roku przyzwoicie, nie przegięłam. O rodziców wróciliśmy obładowani prezentami, jak co roku moi przegięli, ale w tym roku to już na prawdę. Prawie przyczepkę potrzebowam na zwiezienie do domu wszystkich podarków ;) Mały dostał całą kolekcje " Było sobie życie " (pamiętacie z dzieciństwa ?:) i siedzi teraz zafascynowany oglądając. Budowę człowieka będzie miał opanowana ;) Starszemu to oczywiscie najwięcej radosci sprawiają ciuchy i gry. Więc też był zadowolony :) Dzisiaj znowu idziemy do rodziców, a chłopcy wcześniej idą do drugich dziadków. Spokojnego pierwszego dnia Święta Bożego Narodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale mi się dziś nie chciało wstawać. Stwierdziłam, że będę spała do oporu i ten opór nadszedł po godzinie 9:00. :) Rybciu, dziękujemy za życzonka, Tobie także wspaniałych Świąt i wszystkiego co najcudowniejsze. :) 🌼 Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Hej :-) Sorry, ze tak pozno, ale zycze Wam wszystkim Spokojnych i radosnych SwiAt Bozego Narodzenia, spelnienia marzen i duuuzo milosci! P.S. Awe 100 lat! P.S. Mama mam nadzieje, ze w koncu znajdziesz milosc, a Ty Lost zmienisz zdanie i tez znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×