Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Star, powiem Ci, że na portalach wszędzie jest tak samo . Zresztą zerknęłam sobie na tą stronkę, którą podałaś i jest tam sporo osób, z tego portalu na którym ja jestem :) To już zawodowcy ;) Na razie luzikkkkkk :) Kuruję sie a potem zobaczę :) A kafe dalej strajkuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, kuruj się spokojnie, na pewno wydobrzejesz. :) Dziękuję za wczorajszą wiadomość na gg, ale pozwól, że odpiszę wieczorkiem, bo teraz już nie zdążę. Zdrówka życzę i miłego dzionka dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost :) Dzisiaj nie da się spokojnie ;) Mamy gości, mały kończy 7 lat. Strasznie dużych chłopców juz mam w domu :) Nie będę się wygłupiała, juz gości ostrzegłam, ze nie jestem w formie i kupię same gotowce . Tylko muszę ogarnąć troszkę chałupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki:-) Mama zdrowia dla Ciebie i synka. Moj synek we wrezsniu skonczy lat:-) Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Star :) Kurujemy się intensywnie jak na razie z marnym skutkiem ;) To widzę, że razem zaczniemy edukacje w 1 klasie ;) Ponoć teraz luzik jest, zmienił się program i 1 klasa jest przedłużeniem przedszkola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mamo - zdrowia i udanej imprezki ;) choć może być ciężko ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej awe :) Dziękuję :) No będzie ciężko ;) Właśnie dowiedziałam sie, że o tej samej porze mam wywiadówkę w szkole ;) Nie rozdwoję się :O Starszemu synkowi łomot sie chyba należy, mam wrażenie że celowo "zapomniał" o wywiadówce. Jutro będę musiała isć do szkoły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę , Starszy umnie sobie radzić w życiu ;) A dzisiaj pisze ? Trzymam za Niego kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - kuruj się i szybko do zdrowia wracaj! Smutno tu bez Ciebie, ale jesteś usprawiedlliwiona ... Pozdrowienia dla wszystkich! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście poszli, troszkę ogarnęłam i padam na twarz . Akri - w końcu to choróbsko przejdzie :)Ale złapało mnie ostro. Lost odpiszę Ci jutro :) Miłego wiezoru i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i dobranoc 🌼 Byłam na basenie i troche mi lepiej:-) Jeszcze ze 100 brzuszkow zrobie bo ostatnio sie opuscilam:-O Kolorowych snow:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj troszkę sobie pospałam, może dlatego, że taka szaruga jest za oknem . Choróbsko nieodpuszcza :O Ale wszystkim życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas też - szaro, buro i ponuro :( Mamuś - te anginy są wstrętne, mam nadzieję, że lada moment zacznie się poprawa i tego z całego serca Ci życzę ❤️ Mimo chmurek - pogody w sercach wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Akri :) Dziekuję 🌻 U mnie chyba zaczyna się już zapalenie oskrzeli :( Poleciałam do apteki po jakieś dodatkowe leki . I może już będzie dobrze :) Star - ja też przez ten tydzień nic nie ćwiczę i już pewnie wypadłam z rytmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie słońce :) Mamo - przesyłam trochę zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) U nas też słoneczko wyszło, wiec nie będzie aż tak źe jak zapowiadało sie rano. Miałam iść dzisiaj do szkoły dowiedzieć się co było na wczorajszej wywiadówce ale pójdę w następnym tygodniu. Już dostałam takie wsparcie od Was, że na pewno będę szybko zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
czesc Dziewczynki:-) U nas zimno jak cholera i popaduje deszcz:-O Pogoda jest obrzydliwa i ma byc jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też się skopała pogoda :O ale uwaga : jest mi lepiej ! Chyba dzisiejsze specyfiki z apteki mi pomogły i jak tak dalej pójdzie wieczorem będę zdrowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie już po pogodzie - leje , wieje :O Dobrze ,że chociaż Ty ,Mamo czujesz się lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie w wekend będzie pogoda barowa :O Ale do tego już chyba wszyscy się przyzwyczailiśmy ;) Ja obiecuję, jutro już będę jak nówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak barowa , to "trza " iść do baru na drinka ;) Fajnie ,że humor Ci powrócił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz być zdrowa :) A z kim się tam wybierasz ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok .Jak tajemnica , to tajemnica ;) Jutro czekam na wieści :) To kuruj się ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×