Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Nie mam, wyboru - muszę jutro dobrze wyglądać ;) Chociaż mogę przełożyć to spotkanie, ale chyba nie chcę :) Mam na prawdę jakiegoś diabełka za skórą ;) Ale cicho sza, wszystko jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
O rety Mama - w koncu cos sie dzieje:-D U nas teraz wyszlo troche slonce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star, aż taka nudna ostatnio bylam ? ;) :D Dziewczyny znalazłam fajny program na necie, juz dzisiaj obejrzałam kilka odcinków i z czystym sercem mogę i Wam polecic ich obejrzenie. Warto :) Tutaj wkleję jeden z odcinków, ale można obejrzeć wiecej, jakby Wam się też ten program spodobał. http://vod.onet.pl/jak-dobrze-wygladac-nago,jak-dobrze-wygladac-nago,1658,4,3405,odcinek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiad mnie pocieszył :O Wyszłam z psem i go spotkałam, powiedział, że marnie wyglądam :O I co ja mam teraz zrobić ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mama nawet z anginą jest nie do pobicia - :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Nudno nie bylo:-) Ale to chyba randka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
ok:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! To fajnie ,że zdrowie Ci dopisuje ,a pogoda ?Trudno :) Damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - a u nas pada :( :( Mamo - super, że już jakoś się czujesz i pewnie dobry nastrój Cię nie opuszcza ...i tak trzymaj :) :) Dobrej soboty wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jakies słoneczko się przebija :) A ja przez tydzień będę sama -M .na narty się wybrał z kolegą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - to mamy wiadomość - katastrofa samolotu prezydenckiego w pobliżu Smoleńska - ponoć nikt nie przeżył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamo jak jesteś po
po randce to napisz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty, dzisiaj raczej nikt nie ma nastroju czytać o moich randkach. Z jednej strony nasze życia trwają dalej, z drugiej to czas zadumy dla nas i olbrzymiej tragedii dla rodzin i bliskich osób, które zginęły w dzisiejszej katastrofie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamo ale jak byłaś to
napisz proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Podobnie jak po śmierci Papieża i tym razem ciężko będzie wrócić do naszego zwyczajnego życia. Spokojnej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napiszesz jak po randce
:o ludzie umierają( giną) to normalne nie ma czego się martwic jak przyjęli zbawienie do pójdą do nieba do Boga ❤️ tam będę mieć 100 razy lepiej niż tutaj!!!! Papierz to był zwykły człowiek nie rozumie jego kultu: śpiewania do Niego Ojcze.... :o :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo .Tak właśnie wygląda życie -dziś z kimś rozmawiasz ,a jutro już może go nie być ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty wypierdlalaj
stad i nie zapomnij zabrac swoich pojebanych teorii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe. Tak masz rację, jednego dnia z kimś rozmawiasz, drugiego tego kogoś nie ma. Ale to tak samo i nas dotyczy. Stąd we mnie jest tak duże pragnienie przeżycia tego życia co pozostało w szcześliwy sposób . Złoty - każdy wszystko odczuwa na swój sposób. I tak jak napisałam nasze życie trwaja dalej, za jakiś czas wszyscy zaczniemy się śmiać, bawić, życie wróci do normalności i ja pewnie napiszę tutaj o swoich kolejnych spotkaniach. Ale teraz uważam, że jest to po prostu na miejscu, z szacunku dla ludzi którzy zgineli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Smutny czas - bardzo przykry... Czas się zatrzymał znowu na chwilę... Masz Mamo rację - trzeba walczyć o te dni, które przed nami... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba każdego dnia żyć tak , jakby ten dzień był dla nas ostatnim.Tylko tyle i aż tyle .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie I zaczynamy kolejny tydzień. Idę do pracy, chociaż jeszcze jestem nie do końca zdrowa. Mam nadzieję, że mi to już nie zaszkodzi . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×