Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie! Piękny dzień dziś u nas. Dobrego, spokojnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Znowu poniedziałek :) Niby pierwszy dzień tygodnia a zmęczona jestem okrutnie, chyba zaczęłam się stresować lotem, bo cała noc nie spałam. Zresztą mało co w wekend odpoczęłam . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tak, mamy nowy tydzień, trzeba wracać do normalności, pracy, życia. Ja też jestem jak przemielona przez maszynkę, emocje zdominowały mnie ostatnio bardzo, ale trzeba brać się w garść... Mamo, rozumiem, że w takiej chwili ma sie wiele obaw i wszystko widzi się w czarniejszych barwach, to normalne. Trzeba jednak zacząć normalnie żyć i podchodzić do wszelkich spraw - inaczej się nie da, choć niezmiernie to trudne... Dobrego dnia wszystkim 🌼 [kwiatek ]🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star, jedziemy w dwójkę, młodszy synek zostaje u babci. Troszke był smutny ale obiecałam mu, że przywioze mu jakiś fajny prezent . Oczywiście, jeśli polecimy, bo zaczyna to nieciekawie wygladać. Jeśli nie to będzie trzeba zmienić termin . Ile już Star nie palisz? :) Akri wszyscy narzekaja na rozbicie, zmęczenie - to wszystko co się stało nie mogło nie mieć wpływu i na nasze życia. To jeszcze nie koniec, ciągle jeszcze będą pogrzeby, jeszcze nie wszystkie ciała wróciły. Ale masz rację powoli trzeba wracać do normalności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej - to szkoda ze maly nie jedzie:-( Czemu Go nie bierzecie? Ja jade z synkiem 10 maja. Ja nie wiem ile nie pale, bo nie licze. Ale w sobote niestety zapaliłam:-( ale tak ogolnie na codzien nie pale. MAma napisz w koncu jak ta randka i z kim?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w dużej mierze zadecydowały koszty wyjazdu. Mam nadzieję, że następnym razem pojedziemy już w trójkę. Jak na razie trwa mój ciężki okres finansowy ... ale jeśli nic sie nie wydarzy za dwa miesiące stanę na nogi . Gdzie będziecie jechali, dla jakiego miasta ... ? :) Ale i tak super Star, że prawie wcale nie palisz. Grzeszki zdarzają sie najlepszym ;) Eeee... randka ?:) To w sumie nie była randka :)Tylko spotkanie zapoznawcze. Mimo, że właśnie tego dnia wydarzyła się ta tragedia, to jednak na dwie godzinki spotkałam się z kimś z portalu. Poznałam go zaraz po "zakończeniu" znajomości z brunecikiem, albo może ciut wcześniej. Fajnie się pisało, fotki też ok ... ale real hmmmm nie przekonał mnie.Coś mi w tym facecie po prostu nie grało, nie wiem co ? Ale czułam niepokoj i mnie nie przekonał. On był jak najbardziej na tak, ale chyba już domyślił się, że nic z tego nie będzie . No i nie tak do końca moja znajomość z brunecikiem się skończyła :) Nooooo strasznie Go lubie i On mnie też... Ostatnio wrzucłam na portal swoje nowe fotki. Chłopcy mi zrobili i chyba "coś" w tych fotkach było, że nawet brunecik napisał "wow" ;) Tylko ja już nie wiem skąd brać cierpliwość do tej znajomości :) Chciałabym Go poznać :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama my niedaleko Ciebie lecimy - do Liverpoolu. Tzn. ze nadal piszesz z brunecikiem?:-D No to dobrze. Tylko niech nie przeciaga tego pisania i w koncu przyjedzie do Ciebie:-) Zpalilam na imprezce:-O Tak normalnie juz mi nie smakuja ale wiesz jak to jest po drinku:-O Poza tym zdrozaly znowu, moze to i dobrze:-) Miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy lądować w Liverpolu. Ale nie wiem czy będzie czas na zwiedzanie tego miasta. Pewnie dopiero następnym razem :) Nie wiem jak to bedzie z brunecikiem, ale On tak samo do mnie się odzywa, tak ja do Niego . Tak na przemian, ale czy i kiedy się spotkamy ... Ja to nie potrafię chyba tak - bez problemów ;) Nawet nie wiedziałam ,że papierosy zdrożały. Juz zupełnie zapomniałam o tym temacie ;) Ale tez wiem, że pewnie przy alkoholu też miałabym problem. Tyle, że ja tak sporadycznie "drinkuję", że nie mam kiedy zapalić ;) Ale i tak gratulacje dla Ciebie 🌻 Zmykam z netu :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U nas dzisiaj -3 C i po raz tysięczny tej " zimy" skrobałam samochód :) Ale chyba będzie słonecznie :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Małomówne się zrobiłyście :) Wychodzi na to, że jednak nasza wycieczka nie dojdzie do skutku. Dzisiaj chcę porozmawiać z braciszkiem o przebukowaniu biletów na inny termin. I to niestety dopiero na czerwiec, wcześniej w każdy wekend coś nam wypada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Mama a to na weekend jedziecie tylko? Myslalam ze troche dłuzej bedziecie. Powiedz do jakiego miasta dokladnie jedziesz. Kurcze jakos malo czasu na cwiczenia mi sie zrobiło:-O Coraz mniej cwiczylam, ale od dzisiaj znowu ostro biore sie za brzuszki. O hula-hop to juz w ogole dawno zapomnialam. Mama napisz co z brunecikiem? Ciekawe gdzie reszta dziewczyn jest:-) Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty, ale ladny
sama_mama 73 , sciajam majteczki, wypnij sie do mnie, bedziesz ruchana od tylu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star :) Troszkę zajęta dzisiaj byłam :) Jedziemy tylko na dłuższy wekeend, wiadomo szkoła , mi troszke szkoda urlopu, braciszek też ma go nie za dużo i za bardzo poszaleć nie mogliśmy . A bądziemy w Manchestrze. Ja też ostatnio zupełnie nawalam z ćwiczeniami . Jestem zmęczona , ciągle jestem podziębiona. Jeszcze mi do końca nie przeszły dolegliwości z choróbska. A z brunecikiem piszemy po prostu - bez rozmowy: co dalej ... Jeśli chcę Go poznać to jednak muszę uzbroić sie w cierpliwość . Dziewczny na pewno wrócą :) Zmykam juz z netu :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj juz w domku jestem, mam troszkę spraw do załatwienia, więc cały dzień będę latała. No i chyba jutro też polecę :) Mam nadzieję, że będziecie dbały o topik ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×